Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~dziad z sts-u niezalogowany
16 lipca 2024r. o 17:06
~~Brunatnoczarny Rozwar napisał(a): Melduj o sukcesach.....studniówka już dawno była a teraz czas na egzamin dojrzałości....


no wiec idzie mi całkiem niezle, aczkolwiek nie do konca...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawobiały Czosnek niezalogowany
16 lipca 2024r. o 18:07
Rysiu Cabriolet Punto Czarnecki z racji, że dzisiaj skończył mu się immunitet będzie jutro miał postawione zarzuty w Prok. w Zamościu dotyczące uszczuplenia funduszy Parlamentu europejskiego o kwotę 200 tys euro zagrożone to jest kara do 10 lat.

Rysiu Obatel wypisał 243 podróże swoim Punto Cabrio z Brukseli do Jasła. Problem w tym, że Rysio mieszka w Warszawie i nie miał punciaka.

Widzicie Rycha w pierdlu bo ja tak ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klafisz niezalogowany
16 lipca 2024r. o 19:13
Rysia Czarnecka. Brzmi prawie po amerykańsku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~To sem ja niezalogowany
16 lipca 2024r. o 19:17
Czy mi w portfelu przy będzie jak PiSowcy będą w więzieniach ? Kolejne mordy do wykarmienia.....
Oczekuję działania które ja i moja rodzina odczujemy......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ale luja niezalogowany
16 lipca 2024r. o 19:49
~~To sem ja napisał(a): Czy mi w portfelu przy będzie jak PiSowcy będą w więzieniach ? Kolejne mordy do wykarmienia.....
Oczekuję działania które ja i moja rodzina odczujemy......


To do roboty lenie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawoczerwony Żagwin niezalogowany
16 lipca 2024r. o 20:03
~~To sem ja napisał(a): Czy mi w portfelu przy będzie jak PiSowcy będą w więzieniach ? Kolejne mordy do wykarmienia.....
Oczekuję działania które ja i moja rodzina odczujemy......

PiSi złodzieje do ciężkich robót w kopalniach.

To powinno załatwić kilka problemów na raz i nawet "To sem ja" wraz z rodziną będą zadowoleni :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielony Przetacznik niezalogowany
16 lipca 2024r. o 20:04
do roboty?...a nie lepiej do STS-u ?
Rune mi przed chwilą dołączył do kuponu...
se leżę ....se oglądam ...a oni się tam pocą...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielony Przetacznik niezalogowany
16 lipca 2024r. o 21:22
a co tu taka cisza?
nawet o rusko-polskich ''szpionach'' ucichło...;D
tak było głośno, tak było wiele hałasu a tu teraz co?...zapomnieliście i ''jaracie '' się że jakiemuś piSSdzielcowi zabrali ''ymmuniteta''?
to was nakręca? ....
dlaczego nikt się nie bierze za Antona Antonowa Macjarewicza? ...dlaczego ta polityczna łajza nadal bezkarna?
napiszę wam dlaczego...bo tu od dekad roi się od ruskich szpiegów ,od układów i afer z tym związanych ...
a ''umoczone '' w tym były wszystkie służby ..nawet słynne WSI ...kto dzisiaj pamięta afery jak z wojskowych magazynów ginęła broń i materiały wybuchowe?....kto dzisiaj pamięta że handlowano tym nawet z IRA ?
kto pamięta aferki z Kulczykiem ?
a dzisiaj podniecacie się jakimiś piSSdzielcami i ich aferkami z wizami czy geszeftami z oszustami od salcesonów...
aha...i jeszcze tym że nie ma paliwa po 5 zyli i podwyżkami ''prunda''...
no nie ma i nie będzie ...przecież idzie to na wschód w takich ilościach jak podobne karawany lawet targających tam wypasione furki...;D

a wy ''durne paljaki'' przeżywacie tu wszystko tylko nie to co trzeba...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza