Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Mahoniowy Ligustr niezalogowany
25 lipca 2024r. o 21:39
nic takiego nie znajdę bo nic takiego nie miało miejsca...
wypowiedź rzecznika służby więziennej...
a jak to skomentujesz ?

RAFAL WOJCZAL
Zaloguj się, aby zapisać na później
18 MAJA 2019
Sprawdzanie miejsc intymnych, trzymanie w kajdankach przez 12 godzin

''Pani Joanna: policjantki kazały mi się rozebrać do naga, wtedy już byłam przerażona''

kiedy to było? kto wtedy rządził?
gdzie był wtedy ten twój oenzetowski komisarz ?

gościu ...w Polsce nie są potrzebne takie interwencje...
wystarczy stosować się do prawa...
takiego czegoś pilnuje tu na miejscu OMZRi K...
poczytaj sobie ile spraw rocznie prowadzi ...kiedy było ich nasilenie...
ale co z tego jak ty i tak nic z tego byś nie zrozumiał ...
dlatego nie traktuję ciebie poważnie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 lipca 2024r. o 21:56
~~Mahoniowy Ligustr napisał(a): gościu ...w Polsce nie są potrzebne takie interwencje...
wystarczy stosować się do prawa...
takiego czegoś pilnuje tu na miejscu OMZRi K...
poczytaj sobie ile spraw rocznie prowadzi ...kiedy było ich nasilenie...
ale co z tego jak ty i tak nic z tego byś nie zrozumiał ...
dlatego nie traktuję ciebie poważnie...


Tu się zgadzam z tobą , pierwsze zgłoszenia obrońców o torturach obrońcy zgłosili do RPO , po wizycie urzędniczek RPO które opowiadały ze łzami w oczach o tym co się dzieje w areszcie wydobywczym obrońcy złożyli pozew do prokuratury która nie podjęła działań aby potwierdzić lub obalić oskarżenia urzędniczek i księdza .
Bodnar i Tusk wcielili się w rolę sędziów i uniewinniają swoich podwładnych .
Tak ma wyglądać praworządność w Polsce , obrońcom nie pozostało nic jak wystąpić do instytucji międzynarodowych ONZ i RE .



Dopisane 25.07.2024r. o godz. 21:56:

M21W2 napisał(a): wystarczy stosować się do prawa...


Wiesz co Tusk powiedział , - " będziemy stosowali prawo tak ja my to rozumiemy " , tak też to prawo stosują , jest już złożonych 17 pozwów na Tuska i jego podwładnych o przekroczenie uprawnień urzędniczych .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mahoniowy Ligustr niezalogowany
25 lipca 2024r. o 22:07
o tym już jutro bo teraz ''szkiełko''
a co ty myślisz że ja zobaczę różnice pomiędzy ''prawem '' Zbynia a ''prawem '' Donalda...

dla mnie prawo jest jedno ...nie podlegające żadnym ''interpretacjom '' prawnym...
a tu jest inaczej - jeden paragraf a dwie albo trzy ''interpretacje''
dlatego tu nigdy nie będzie dobrze...dlatego będzie mniejsze lub większe bezprawie..
teraz tivi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tak to widzę niezalogowany
26 lipca 2024r. o 6:24
~~Różowa Kokoryczka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Trawiasty Rannik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Mahoniowy Ligustr napisał(a): i więcej czytaj o łamaniu w Polsce praw człowieka ...unikniesz wtedy wychodzenia na nieuka bez wiedzy o tym ONZ-ie i jego monitach...


Ja nieuk ty niedouczony , na jedno wychodzi .
Pachołku komunistyczny powtarzam , - po raz pierwszy od 1989 r . ONZ interweniuje w Polsce w sprawie
ŁAMANIA PRAW CZLOWIEKA . Bodnarowcy torturują aresztowanych .






Wyku rwiaj nad wołgę pajacu i stamtąd nie wracaj ty och ujały histeryku!


Kolejny sukces PKP cargo, w tamtym roku, miała 80 miliardów, teraz po 6 miesiącach rządu koalicji 8 gwiazdek z 13 grudnia ma ogromne straty i zwalnia 4100 pracowników. Na rynek Polski w zakresie przewozów kolejowych wchodzą Niemcy i Ukraińcy. Gratulacje dla wyborców koalicji 8 gwiazdek z 13 grudnia.




Fakty o PKP Cargo po 8 latach rządów PiS❗️ (drugi największy przewoźnik w Europie)
Zobowiązania - 4,6 mld zł!
Zadłużenie - 2 mld zł!
Wartość spółki 2015 r.- 4,5 mld zł
Wartość spółki 2023 r. - 600 mln zł
Spadek wartości wyceny akcji z 90 zł (2015) na 14 zł (2023)
Udział w rynku:
2015 r. - 56 proc.
2023 r. - 33 proc.
Zarobki prezesa z PiS 2023 r- wynagrodzenie 576 tys. zł plus premia 206 tys. zł. inne przychody 11 tys.
Łącznie 794 tys zł ❗️
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~taka prawda niezalogowany
26 lipca 2024r. o 6:33
Mówisz pedofil, myślisz ksiądz.
Mówisz ..., myślisz prezydent.
Mówisz złodziej, myślisz Zjep.
Takich czasów dożyliśmy.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mahoniowy Ligustr niezalogowany
26 lipca 2024r. o 7:02
''Komisja Europejska (KE) wszczęła postępowanie przeciw m.in. Polsce za brak pełnego wdrożenia do prawa krajowego przepisów dotyczących nowego systemu handlu emisjami (ETS2).''

wysyłają pismo...wydają raport..

a jakie konsekwencje?
droższe paliwa i gaz...kto za to zapłaci?
my...głównie w cenach żywności ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
26 lipca 2024r. o 7:32
~~Mahoniowy Ligustr napisał(a): o tym już jutro bo teraz ''szkiełko''
a co ty myślisz że ja zobaczę różnice pomiędzy ''prawem '' Zbynia a ''prawem '' Donalda...

dla mnie prawo jest jedno ...nie podlegające żadnym ''interpretacjom '' prawnym...
a tu jest inaczej - jeden paragraf a dwie albo trzy ''interpretacje''
dlatego tu nigdy nie będzie dobrze...dlatego będzie mniejsze lub większe bezprawie..
teraz tivi

Po raz drugi zgadzam się z tobą, ty piszesz o Zbyciu ja o Bodnarze. Co jako pierwsze miał zrobić Tusk oddzielać funkcje ministra sprawiedliwości od prokuratora generalnego, a jak jest tak jak za PiS, polityczny minister prokuratorem generalnym stosującym prawo tak jak oni to rozumieją. Ja ciebie nie chcę do nikogo przekonywać, piszę o faktach które znam .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mahoniowy Ligustr niezalogowany
26 lipca 2024r. o 8:25
czy ty myślisz że ja tego nie widzę?...od zawsze piszę że prawo powinno być prawem ..
prawem skutecznym a nie papierowym...prawem które jest równe dla wszystkich a nie dla ''wybrańców narodu'' lub dla jakichś klik...
czy ty masz jakiś ''ymmunitet'' ?...nie? ... ukradniesz coś ,oszukasz idziesz do pierdla ...zabijesz kogoś w ypaku?...idziesz do pierdla
a pamiętasz chociażby olimpijkę Otylię? ...spadł jej włos z głowy? ...komendant Policji o ile pamiętam w Chorzowie na parkingu pod marketem ,po pijaku potrąca kobietę z wózkiem zakupowym i co?...siedzi do dzisiaj w ławeczce sejmowej..

tak ...masz rację ...
właśnie powrót do trójpodziału władzy powinien nastąpić natychmiast ...tylko uważam że to tez by były pozory...
bo jak to sobie wyobrażasz ?...że kolega koledze będzie bruździł mając w perspektywie utratę ''stołka''?

popatrz na nasze podwórko..tu radny jeden z drugim gotów jest wylizać dupę ''carowi'' zamiast pokazać że jest z tymi ''po pierwsze mieszkańcami''...;D

a więc tam gdzie w grą wchodzą układy ,tam gdzie jest kasa i własne interesy prawo ma zakaz wejścia...;D

a powinno być krótko...jest uzasadnione podejrzenie o jakieś ''wały'' ?...do pierdla i prokuratura robi resztę ...
oszukałeś kogoś lub państwo>...do pierdla a mienie zabezpieczone na poczet pokrycia strat...

gdzie teraz te zbyniowe ''konfiskaty rozszerzone''?...słyszałeś by gdzieś to zastosowano?...bo ja nie...
a jeśli nie to napisz mi jak ty to widzisz że np. fundacja ''X'' dostała wbrew przepisom określoną kwotę a nie powinna ...jak tą kasę odzyskać?...od kogo?

dzisiaj pierd...nie że ''będziemy rozliczać'' to tylko ''pierd...nie'' ...;D
kur...a jak słuchałem Nowickiej jak to ''odkryli '' przekręt na milionowy zakup jakiegoś apartamentu a jedyne co im się udało to odzyskać 20 tysięcy za miejsce parkingowe to zastanawiałem się czy się z tego śmiać czy raczej w złości rzucić kilkoma kur...ami''


taka jest prawda...
kurna jak widzę i słyszę ''kamyszka -tygryska'' robię się wkur...y...jak widzę ''ministranta '' Hołka robi się mdło...
więc? 'jak żyć panie premierze?...jak żyć

dobra ...zaraz do STS=-u ..dzisiaj wielki polski finał w Pradze...życzę Madzi sukcesu...''...;D
a Wawie Mai Chwalińskiej...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza