Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Brunatnopopielaty Kiścień niezalogowany
28 lipca 2024r. o 18:38
~~Scania napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnopopielaty Kiścień napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Starozłoty Bluszczyk napisał(a): Poczta Polska zwalnia 10.000 osób, PKP cargo 4100 osób, Polska spółka węglowa 400 osób, szczególne gratulacje należą się wyborcom koalicji 8* z 13 grudnia, którzy otrzymali wypowiedzenia, należało im się.


To raczej pokłosie nierządu Pinokia!!:D

No to juź nie wiem czy pinokio dalej rządzi czy gang olsena?
Na autostradzie tir 10 metrów od tira, niemcy i ukraińcy przejmują cargo a u nas likwidacja.
No qwa o co tu chodzi? To jaks republika bananowa rządzona przez kim dżon olsena?
Ewidentnie te chłystki z rządu działają na szkodę Polski.


Ty myślisz że jak przez rok zasyfisz sobie chatę to sprzątaczka posprząta ten chlew w godzinę. ?
Kiedy zaczęły się protesty polskich transportowców na granicy? Co zrobili z tym pisowskie szuje?
Ukraińcy blokowali polskich transporowców i nie darłeś tu mordy .


Po pierwsze jestem za maksymalnym ograniczeniem transportu na tirach. Szwajcaria sobie poradziła z mafiami transportowo -paliwowymi. Eurokołchoz walczy ze starszymi osobówkami w dizlu ale transport na tirach to już im nie przeszkadza. Po drugie do pisu to mi tak daleko jak do peło. Po trzecie co rząd olsena zrobił żeby cargo po szynach nie przejęły wrogie nam państwa? Chyba siedzi juz przy korycie ponad pół roku. Niemcom i ukraińcom sie opłaca a nam nie?
Tak jak z cukrowniami, telekomunikacją i pozostałymi gałęziami gospodarki. To rząd pilnuje aby nam się nie opłacało.
To są sprzedawczyki którzy dla łapówy sprzedadzą nasz naród tak jak sprzedali nasze dzieci szwedom.
1200 stron dyskusji i ani jeden zwolennik gangu olsena nie potrafi napisać choćby jednego sukcesu tej mafii poza oderwaniem pisowców od koryta.
Ale co ja szary Polak z tego mam? Podwyżki wszystkiego na koryto dla darmozjadów. Najdroższy prąd w Europie.
Siedzą w tym sejmie a ja z lękiem czekam jaką kolejną idiotyczną ustawę te głąby wyprodukują.
Bo oni produkują tylko antypolskie ustawy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~emerytka niezalogowany
28 lipca 2024r. o 18:47
~~Brunatnopopielaty Kiścień napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Scania napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brunatnopopielaty Kiścień napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Starozłoty Bluszczyk napisał(a): Poczta Polska zwalnia 10.000 osób, PKP cargo 4100 osób, Polska spółka węglowa 400 osób, szczególne gratulacje należą się wyborcom koalicji 8* z 13 grudnia, którzy otrzymali wypowiedzenia, należało im się.


To raczej pokłosie nierządu Pinokia!!:D

No to juź nie wiem czy pinokio dalej rządzi czy gang olsena?
Na autostradzie tir 10 metrów od tira, niemcy i ukraińcy przejmują cargo a u nas likwidacja.
No qwa o co tu chodzi? To jaks republika bananowa rządzona przez kim dżon olsena?
Ewidentnie te chłystki z rządu działają na szkodę Polski.


Ty myślisz że jak przez rok zasyfisz sobie chatę to sprzątaczka posprząta ten chlew w godzinę. ?
Kiedy zaczęły się protesty polskich transportowców na granicy? Co zrobili z tym pisowskie szuje?
Ukraińcy blokowali polskich transporowców i nie darłeś tu mordy .

Po pierwsze jestem za maksymalnym ograniczeniem transportu na tirach. Szwajcaria sobie poradziła z mafiami transportowo -paliwowymi. Eurokołchoz walczy ze starszymi osobówkami w dizlu ale transport na tirach to już im nie przeszkadza. Po drugie do pisu to mi tak daleko jak do peło. Po trzecie co rząd olsena zrobił żeby cargo po szynach nie przejęły wrogie nam państwa? Chyba siedzi juz przy korycie ponad pół roku. Niemcom i ukraińcom sie opłaca a nam nie?
Tak jak z cukrowniami, telekomunikacją i pozostałymi gałęziami gospodarki. To rząd pilnuje aby nam się nie opłacało.
To są sprzedawczyki którzy dla łapówy sprzedadzą nasz naród tak jak sprzedali nasze dzieci szwedom.
1200 stron dyskusji i ani jeden zwolennik gangu olsena nie potrafi napisać choćby jednego sukcesu tej mafii poza oderwaniem pisowców od koryta.
Ale co ja szary Polak z tego mam? Podwyżki wszystkiego na koryto dla darmozjadów. Najdroższy prąd w Europie.
Siedzą w tym sejmie a ja z lękiem czekam jaką kolejną idiotyczną ustawę te głąby wyprodukują.
Bo oni produkują tylko antypolskie ustawy.


Tak , tak ty z PISem nie masz nic wspólnego , ale śmierdzisz nim na kilometr
Wybory wygrał PiS i dlatego jest jak jest . A jest ciężko gdyż PiS kradł , ale się dzielił ze swoimi.
Tusk nie kradnie to i nie ma się z kim dzielić . A jak nie ma kradzionego ,trzeba iść do roboty. A to niestety boli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoszary Rącznik niezalogowany
28 lipca 2024r. o 19:01
No to emerytko napisz cos o sukcesach tuska poza oderwaniem złodziei z pisu od koryta i zastąpieniem ich swoimi złodziejami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
28 lipca 2024r. o 20:12
Dlaczego po SIEDMIU miesiącach nowego rządu tak oczekujecie sukcesów ale po ośmiu LATACH latach rządu poprzedników nie potraficie napisać nic o ich porażkach programowych .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoszary Rącznik niezalogowany
28 lipca 2024r. o 20:17
polecam obejrzeć materiał z objaśnieniami tego cyrku dopóki mordor go nie usunie.

www.youtube.com/watch?v=mTnIQqeZ5B8&t=4078s
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistobrązowa Dąbrówka niezalogowany
28 lipca 2024r. o 20:36
Donald wraz den Layen już planują:
1. Zakaz jazdy samochodem prywatny w niedziele.
2. Jazda tylko w dni parzyste lub nieparzyste.
3. Zniechęcanie do posiadania samochodów osobowych.

A lemingi popierające Unię i PO się cieszą i piszą coraz większe głupoty.

www.youtube.com/watch?v=24LjD0kwjwU
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
28 lipca 2024r. o 20:46
~~Złocistobrązowa Dąbrówka

1. Zakaz jazdy samochodem prywatny w niedziele- i bardzo dobrze...macie darmowe autobusy na niedzielne wypady
2. Jazda tylko w dni parzyste lub nieparzyste - a cały tydzień macie do dyspozycji miejskie hulajnogi
3. Zniechęcanie do posiadania samochodów osobowych -no i bardzo dobrze skoro każdy będzie miał swój prywatny samolot...

A lemingi popierające pis się cieszą i piszą coraz większe głupoty.
[/c napisał(a):
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
29 lipca 2024r. o 6:24
sukcesem tego rządu jest to że dzięki niemu mam teraz możliwość czytać tu wręcz ''eksperckie'' wyjaśnienia lokalnych ''demokratów'' nie tylko jaka to u nas demokracja ale i to jak oni ją widzą....
ciekawe są też spostrzeżenia kto w polityce jest najbardziej ''demokratyczny'' i to jakimi ''demokratami są ci sami komentujący... ''klasyka gatunku'' ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza