Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
30 lipca 2024r. o 10:13
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasiu napisał(a): Z dykty i kartonu to pislamiści robili swoje patriotyczne ławeczki. Na takich najlepiej powinien się czuć ,,patriota'' i ,,demokrata'' Lucjan i wspierający go z ukrycia Jurek .


Jasieńku co oznacza twoje określenie " demokrata " ? , nie znam takiego określenia w stosunku do człowieka , wiem co znaczy demokracja , demokracja jest formą ustroju państwa .
_14_Dodam że na portalach było dużo fałszywych informacji kim był TW Balbina kim był współpracownik Stasi i SB TW Oskar__ie minionej epoce .
Miłego dnia w " uśmiechniętej Polsce " .
Dopisane 30.07.2024r. o godz. 09:11:
Ktoś napisał: ~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): wiesz co to jest demagogia? ...i ty się na to powołujeszJasieńku ty na pewno jesteś patriotą bez cudzysłowu takim jakich mieliśmy w słusznDopisane 30.07.2024r. o godz. 09?...równie dobrze możesz na Pudelka...;D

JAŚminowcu , czy w tym przypadku dotyczącym Tuska mogę się powołać na portal Demagog , odpowiesz ,? czy zadasz pytanie , " wiesz co to jest demagogia ".


dlatego piszę o tobie ''demokrata'' a nie demokrata...;D
tak w twoim wydaniu pojęcie demokracji to kpina...
zresztą jak można jedno z drugim połączyć kiedy ty sam o sobie pisałeś że ''zawsze byłem konserwatystą''...kumasz ?
owszem -demokracja jest pewną formą ustrojową ale czy w tym kraju?
tu zawsze była i jest ''demokracja partyjna'' ...;D żadnej innej tu nie widzę ...

ty jesteś klasycznym wydaniem demagoga
a ja jestem właśnie patriotą czego ty w swoim oszołomstwie nie zauważasz...

co mnie może obchodzić tak naprawdę kim była Balbinka czy Oskarek?

ale ciebie tak,,,ty ''tropicielu'' komuchów o ile nie są z tych twoich.bo wtedy milczysz.....;D

jak tam?...myślisz o przeczytaniu jakiejś książki Kuronia?...i przestań pieprzyć o tych twoich ''autorytetach'' czyli cenckiewiczu i ipe-enie...
cenckiewicz to wielokrotny łgarz historyczny który pod partię naginał historię ...
a biorąc go za ''autorytet '' jednocześnie musisz się zgadzać z tym co sam pisał na temat''przeklętych'' ...np. o ich zbrodniach
czyż nie?...ale jak się domyślam ty i o tym nic nie wiesz..;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnobiała Forsycja niezalogowany
30 lipca 2024r. o 10:22
~~felek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Frontem do klienta napisał(a): Niedawno minister sprawiedliwości Adam Bodnar zapowiedział, że nowelizacja Kodeksu karnego w sprawie tzw. “mowy nienawiści” trafi do końca miesiąca do Sejmu....Nowe prawo ma przewidywać kary grzywny, ograniczenia wolności i pozbawienia wolności za “mowę nienawiści” m.in. ze względu na kryteria “płci, orientacji seksualnej i tożsamości płciowej”. Krytycy zwracają uwagę, że nowelizacja w znacznym stopniu ograniczy wolność słowa.....Tomoderacja ideologiczna. Chcecie karać wszystkich, którzy mają inne poglądy niż wy – alarmuje poseł Konfederacji Witold Tumanowicz....Zastosowana autokorekta


I bardzo słusznie chamstwo i obrażanie należy tępić . W Polsce pod tym względem i tak jest bardzo żle.


Jest tu jeden taki co bez przerwy nazywa jednego z PiS starym g..... Oj wezmą się za niego Bodnarowcy....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
30 lipca 2024r. o 10:26
koniecznie musisz to zgłosić...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przemysław Babiarz POzdrawia niezalogowany
30 lipca 2024r. o 10:33
Na kolana KOMUSZE SYNY z TVP , teraz mi obciągniecie i na koniec POcałujecie w DUPĘ .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnobiała Forsycja niezalogowany
30 lipca 2024r. o 10:37
~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): koniecznie musisz to zgłosić...;D


Jeden sygnalista na forum wystarczy....Piotra zgłosił
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
30 lipca 2024r. o 10:41
Marta Lempart wróciła ze swoją uśmiechniętą pełną miłości i szacunku mową ....nowe filmiki w sieci ;-). Jakoś bodnarowcy nie reagują.......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
30 lipca 2024r. o 10:41
a oczywiście ...to była łajza pierwszej wody...
i zgłosiłbym go jeszcze raz gdyby mnie kostucha nie ubiegła ...zrobiła ciach ,ciach i po ptokach...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
30 lipca 2024r. o 10:47
Chamstwo i nawyki przejął po nim Lucjan.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza