Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
31 lipca 2024r. o 18:07
a ja powiem tak...zawsze śmiech mnie bierze kiedy widzę te oczy i miny Świątek które prezentuje kiedy topi mecz...
a że ja obstawiłem Collins bo stawka był cacy -czyli równa dyszka- to liczę na to że Collins trzeci set rozegra podobnie...
tym bardziej ż Krecikowa .Zheng i Paul już mi wprowadzili kupon...wartość fajnie wzrośnie przy wygranej Diany...

więc kawai wracam do meczu...
później tylko Vekić i ....sialalala zabawa trwa...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piernikowy Tulipan niezalogowany
31 lipca 2024r. o 18:13
Liczę że Świątek zleje amerykankę ,jeśli ma kiedykolwiek przegrywać to niech przegrywa z Rosjankami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rysiu niezalogowany
31 lipca 2024r. o 18:32
~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): a ja powiem tak...zawsze śmiech mnie bierze kiedy widzę te oczy i miny Świątek które prezentuje kiedy topi mecz...
a że ja obstawiłem Collins bo stawka był cacy -czyli równa dyszka- to liczę na to że Collins trzeci set rozegra podobnie...
tym bardziej ż Krecikowa .Zheng i Paul już mi wprowadzili kupon...wartość fajnie wzrośnie przy wygranej Diany...

więc kawai wracam do meczu...
później tylko Vekić i ....sialalala zabawa trwa...;D


Nie licz Jasiu nie licz , ........ bo się spłaczesz:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
31 lipca 2024r. o 18:36
co ty nie powiesz? ;D
ja i tak JUŻ jestem wygrany...
szkoda że 3-0 ale...jak to mówił kiedyś współpracownik SB Ciszewski -dopóki piłka w grze...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wrzosowy Kielichowiec niezalogowany
31 lipca 2024r. o 18:49
~~umorusany czajnik napisał(a): "Rząd opodatkuje huśtawki, piaskownice, śmietniki posągi, krzyże przydrożne, czy kapliczki.

Projekt noweli podatku od nieruchomości ma od 2025 r. objąć małe obiekty architektury."

nie ma to tamto!


A esteesowy fan donka oczywiście musiał to przykryć swoimi bzdurami.
A sukcesów jak nie było tak nie ma. Niedlugo rok bedzie. A tu z dnia na dzień coraz gorzej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
31 lipca 2024r. o 18:52
jakie bzdury?...chyba dla ciebie który latami wysłuchiwałeś nie tylko bzdur piSSdzielców ale ich łgarstw...
ale teraz krecz Diany i ...na dobrą sprawę jest mi to na rękę...
mecz po prostu jako nieodbyty...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszary Wilczomlecz niezalogowany
31 lipca 2024r. o 20:13
~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): co ty nie powiesz? ;D
ja i tak JUŻ jestem wygrany...
szkoda że 3-0 ale...jak to mówił kiedyś współpracownik SB Ciszewski -dopóki piłka w grze...;D


Ach ten Ciszewski co z twoim ojcem pracował
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
31 lipca 2024r. o 20:28
to nie jest szczyt twojej głupoty...
a gdzie pracował twój?...cieć na jakiejś budowie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza