Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Rudobrązowa Imperata niezalogowany
7 sierpnia 2024r. o 20:40
Masz teraz okazję posypać się brokatem i zatriumfować ………
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 sierpnia 2024r. o 20:55
~~ napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pistacjowy Jastrzębiec napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Rudobrązowa Imperata napisał(a): Czy w STSie jest radość …??
a u Jana smutek ……??



W STS-ie nawet nie zauważyli tych 2 złotych... towarzysz yanek pewnie rozpacza ale zrobi fuchę za sery i się odkuje...będzie co podjeść i wszyscy szczęśliwi :-)


Ale na tutki może nike starczyć. Co palić ?


Jagodziny.....chwalił się tu swego czasu że wiele godzin spędza w lesie na grzybach......no chyba że na paliwo do galaktyki nie starczy....:-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrązowa Imperata niezalogowany
7 sierpnia 2024r. o 21:49
Polityka Premiera/Obiecującego 100 wspaniałych zmian ……
doprowadzi do ubóstwa nie jedną rodzinę , wpływ drogiego paliwa odczuwają wszyscy przedsiębiorcy

co przekłada się ceny produktów …
wybraliście ……??
więc mrzonki o odzyskaniu jakiejkolwiek kasy do budżetu, poprzez utworzone komisje , pożerające
masę pieniędzy podatników wypłacane w ramach wynagrodzenia tym nieudacznikom od naleśników …
chęć zemsty Tuska nie ma ceny …
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oberżynowy Buk niezalogowany
7 sierpnia 2024r. o 21:56
~~Rudobrązowa Imperata napisał(a): „ Wcześniej byłeś bardziej odważny a teraz kicha. I nie pisz że tu nic nie pisałeś bo twoja składnia cię zdradza”
Wyciągnąłem wnioski z przeszłości …!
postanawiając zachować kulturę forumową pisania tekstów …



po co ten bełkot...to cytat z klasyka...;D
wyciągnąłeś wnioski?...trochę za późno bo treść twoich postów jest już szeroko znana...troszkę za późno na te postanowienia o ''zachowaniu kultury''...;D
zawsze powtarzam by tacy jak ty, tacy jak twój brat zanim zajdą za daleko tłumili niezdrowe emocje...gdybyście to robili wcześniej dzisiaj nie musielibyście ''wyciągać wniosków''
pieprzysz tu jakieś kocopoły o Herkulesie ...a znasz legendę o Dawidzie i Goliacie?

w tym przypadku ja jestem tym Dawidem...;D człowieku ...
nie będę ci tu tłumaczył tego o tych twoich ''rękawicach'' bo i to w twoim wpisie jest nie tylko nietrafione ale naiwnie głupie...
tylko głupiec używa siły ,człowiek mądry używa rozumu...
zaproszenie na kawę?...wiem czym się zakończyło zaproszenie na kozią górkę...wiem czym zakończyła się ostatnia moja rozmowa z twoim bratem...
więc sorki-memorki ale takie zaproszenia zbywam ...odmowa co do zaproszenia na kawę to wg. ciebie brak odwagi? ...żałosny wniosek...;D
ja was ośmieszam?...wy sami to robicie ..a ja tylko się temu przyglądam...
wasze straszenie kancelariami ,prawnikami tych waszych ''znajomych'' to jest to czym sami się ośmieszacie ...podjechałeś pod mój adres -SAM no i?...ja SAM zszedłem do ciebie...

wiesz co Jurek?...gdybym ci wierzył ,gdybym nie miał wątpliwości co twoich intencji i tego jak się później będziesz zachowywał nasza rozmowa była by na górze, przy kawie i ciasteczkach...
ale że wiem na co cię stać rozmawialiśmy na ławeczce...

a teraz niedawno wyszedł kolega z którym właśnie piliśmy kawkę...późno ale ja nie narzekam na bezsenność...;D
kawa na mnie tak nie działa...
i jeszcze jedno ....dzisiaj po latach wiem że dobrze zrobiłem nie dopuszczając nigdy do sytuacji w której próg mojego domu przekroczy wasz kolega z koziej górki...
domyśl się dlaczego...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobiały Czosnek niezalogowany
7 sierpnia 2024r. o 22:01
~~Rudobrązowa Imperata napisał(a): Polityka Premiera/Obiecującego 100 wspaniałych zmian ……
doprowadzi do ubóstwa nie jedną rodzinę , wpływ drogiego paliwa odczuwają wszyscy przedsiębiorcy

co przekłada się ceny produktów …
wybraliście ……??
więc mrzonki o odzyskaniu jakiejkolwiek kasy do budżetu, poprzez utworzone komisje , pożerające
masę pieniędzy podatników wypłacane w ramach wynagrodzenia tym nieudacznikom od naleśników …
chęć zemsty Tuska nie ma ceny …


A polityka poprzedniego premiera-pinokia doprowadziła cały kraj do katastrofy gospodarczej i społecznej !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bubu niezalogowany
7 sierpnia 2024r. o 22:07
~~Szarobiały Czosnek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rudobrązowa Imperata napisał(a): Polityka Premiera/Obiecującego 100 wspaniałych zmian ……
doprowadzi do ubóstwa nie jedną rodzinę , wpływ drogiego paliwa odczuwają wszyscy przedsiębiorcy

co przekłada się ceny produktów …
wybraliście ……??
więc mrzonki o odzyskaniu jakiejkolwiek kasy do budżetu, poprzez utworzone komisje , pożerające
masę pieniędzy podatników wypłacane w ramach wynagrodzenia tym nieudacznikom od naleśników …
chęć zemsty Tuska nie ma ceny …


A polityka poprzedniego premiera-pinokia doprowadziła cały kraj do katastrofy gospodarczej i społecznej !


A ciebie może doprowadzić do Króla Leminga Pierwszego, .......Yogi na ciebie postawił dwa zyla:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kalina czerwona niezalogowany
7 sierpnia 2024r. o 22:12
Gdzie zniknął główny śledczy tego forum? Nieustraszony łowca komuchów . Jego nagła nieobecność mówi jedno. Siedzi i kopiuje zrzuty postów swoich znajomych. Długa noc przed nim a spędzi na tym niejedną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
7 sierpnia 2024r. o 22:15
~~Bubu napisał(a):
Ktoś napisał:
A ciebie może doprowadzić do Króla Leminga Pierwszego, .......Yogi na ciebie postawił dwa zyla:)

Z wami nikt nie wygra. Umocniliście się na tych pozycjach i nikt nie ma z wami najmniejszych szans.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu