Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Biała lilia niezalogowany
8 sierpnia 2024r. o 7:36
~~Lilioworóżowa Werbena napisał(a): Najbardziej mnie cieszy że wychowywałem się
w latach 60-70-80 gdzie nie było internetu , i wszystkie moje wygłupy , wyskoki nikt nie pamięta ,
dzisiaj KATASTROFA , a zwłaszcza z tym dorabianiem
Historii, najczęściej wprost nieprawdziwej …

"Prawdziwe "są tylko i wyłącznie historie pisane przez autora powyższego wpisu . Proszę to sobie zapamiętać raz na zawsze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
8 sierpnia 2024r. o 7:49
Co to się stało że teraz Jurek jest taki aktywny a nawet wylewny a główny zainteresowany zamilkł i wstydliwie się ukrywa . Czyżby bał się że coś chlapnie lub ponownie się ośmieszy? Już po ptokach .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marzanna wiosenna niezalogowany
8 sierpnia 2024r. o 7:56
~~Biała lilia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lilioworóżowa Werbena napisał(a): Najbardziej mnie cieszy że wychowywałem się
w latach 60-70-80 gdzie nie było internetu , i wszystkie moje wygłupy , wyskoki nikt nie pamięta ,
dzisiaj KATASTROFA , a zwłaszcza z tym dorabianiem
Historii, najczęściej wprost nieprawdziwej …

"Prawdziwe "są tylko i wyłącznie historie pisane przez autora powyższego wpisu . Proszę to sobie zapamiętać raz na zawsze.

Stylistyka tego postu pokazuje kto go pisał. Tłumaczenie się również a jak to się mówi -tylko winny się tłumaczy. Tu jednak nie ma już miejsca na wybielanie się i tłumaczenia .Tu powinna mieć miejsce pokora a nie dorabianie kolejnych historyjek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zzieleniała Leszczyna niezalogowany
8 sierpnia 2024r. o 7:58
Jaki tam nowy sukces gangu olsena?
Gang ograniczy nam dostęp do wody, bedzie droga i limitowana.
Podwyżki o kilkadziesiąt procent.

A głąby pełowsko-pisowskie zaraz to będą się starać żeby to zamaskować swoimi nibykłótniami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~To sem ja niezalogowany
8 sierpnia 2024r. o 8:02
Właściciel TVN ma problem. 10 mld dol. straty. Rynek reaguje......
I to jest wiadomość , szkoda że ta przechowalnia resortowych bękartów nie poszła na dno przed wyborami.....czekam na zwolnienia grupowe w TVN :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoróżowa Róża niezalogowany
8 sierpnia 2024r. o 8:09
~~To sem ja napisał(a): Właściciel TVN ma problem. 10 mld dol. straty. Rynek reaguje......
I to jest wiadomość , szkoda że ta przechowalnia resortowych bękartów nie poszła na dno przed wyborami.....czekam na zwolnienia grupowe w TVN :-)


Amen
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pytanie niezalogowany
8 sierpnia 2024r. o 8:27
~~Zzieleniała Leszczyna napisał(a): Jaki tam nowy sukces gangu olsena?
Gang ograniczy nam dostęp do wody, bedzie droga i limitowana.
Podwyżki o kilkadziesiąt procent.

A głąby pełowsko-pisowskie zaraz to będą się starać żeby to zamaskować swoimi nibykłótniami.


A co ci PiS złego zrobił?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobrązowa surfinia niezalogowany
8 sierpnia 2024r. o 8:29
~~To sem ja napisał(a): Właściciel TVN ma problem. 10 mld dol. straty. Rynek reaguje......
I to jest wiadomość , szkoda że ta przechowalnia resortowych bękartów nie poszła na dno przed wyborami.....czekam na zwolnienia grupowe w TVN :-)

Co na to yankes, jego towarzysze stracą pracę gdzie znajdzie " prawdy całą dobę "...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.