Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Srebrzystoczarna Mahonia niezalogowany
8 sierpnia 2024r. o 18:39
~~Zgniłozielony Chmiel napisał(a): no i Duda...''canrki'' wtopiły...
co ja teraz zrobię ?...znowu jutro do lombardu zastawić tramki? ;D

a tutaj co?
pokazał się ten od ''uproszczonych procedur''?...a może ten ''brokatowy'' Jurek?

zrobię sobie kawę i poczytam to co było wcześniej ...


Oni tu osobno nie pokazują się , łączy ich braterska więź.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yogi niezalogowany
8 sierpnia 2024r. o 18:40
Cicho teraz bo Król Leming czyta teraz:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniłozielony Chmiel niezalogowany
8 sierpnia 2024r. o 18:52
~~pytanie 5 napisał(a): ZNA KTOŚ TEGO AUTORA

14240
M21W2
20 maja 2024r. o 20:52

~~Krasny Rokitnik napisał(a): Lucuś ...daleko w tyle mam twoje propozycje bo od dawna ,a konkretnie od czasu jak założyłeś temat o swoim przyjacielu tym ''fałszywym '' uważam cię za człowieka fałszywego i dwulicowego...



A ja ciebie za gnidę , mendę , i szmatę , dla mnie Przemek i ty jesteście siebie warci .
Tylko taka szmata jak ty zakłada temat o zmarłym który nie może nic odpowiedzieć .



;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniłozielony Chmiel niezalogowany
8 sierpnia 2024r. o 18:56
a może tak poprosić admina o przypomnienie tego niby tematu o którym ten kłamliwy Lucjan często pisze ..
piszę Lucjanowi o tym by ten niby temat przypomniał ale niezbyt ochoczo do tego podchodzi...;D

ja tam nie mam problemu z tym by przypomniec tu temat Lucusia jaki on założył o swoim ''fałszywym '' koledze...;D

patrz Lucuś i ''se podziwej''...;D
za chwilę się pojawi na samej górze słupka tematycznego...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniłozielony Chmiel niezalogowany
8 sierpnia 2024r. o 18:59



farciarz z ciebie Lucuś ...nawet nie wiedziałem że ''temat zamknięty''...ale masz to...;D PanM
14240
M21W2
11 listopada 2020r. o 16:36
Kim jest Pan M , były kandydat na prezydenta Bolesławca .
Kim jest człowiek który dzieli ludzi zakładając temat o Solidarności , ludziach Solidarności , dzielący na ciemnotę za jaką uważa katolików i światłych ateistów .
Wiem jedno jest fałszywym kolegą , mam na to dowód - czy powinienem to publicznie ujawnić , wszak były działacz Palikota i kandydat na prezydenta to osoba publiczna .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniłozielony Chmiel niezalogowany
8 sierpnia 2024r. o 18:59



farciarz z ciebie Lucuś ...nawet nie wiedziałem że ''temat zamknięty''...ale masz to...;D PanM
14240
M21W2
11 listopada 2020r. o 16:36
Kim jest Pan M , były kandydat na prezydenta Bolesławca .
Kim jest człowiek który dzieli ludzi zakładając temat o Solidarności , ludziach Solidarności , dzielący na ciemnotę za jaką uważa katolików i światłych ateistów .
Wiem jedno jest fałszywym kolegą , mam na to dowód - czy powinienem to publicznie ujawnić , wszak były działacz Palikota i kandydat na prezydenta to osoba publiczna .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniłozielony Chmiel niezalogowany
8 sierpnia 2024r. o 19:01
~~Zgniłozielony Chmiel napisał(a):


farciarz z ciebie Lucuś ...nawet nie wiedziałem że ''temat zamknięty''...ale masz to...;D PanM
14240
M21W2
11 listopada 2020r. o 16:36
Kim jest Pan M , były kandydat na prezydenta Bolesławca .
Kim jest człowiek który dzieli ludzi zakładając temat o Solidarności , ludziach Solidarności , dzielący na ciemnotę za jaką uważa katolików i światłych ateistów .
Wiem jedno jest fałszywym kolegą , mam na to dowód - czy powinienem to publicznie ujawnić , wszak były działacz Palikota i kandydat na prezydenta to osoba publiczna .

Temat zamknięty. Brak możliwości publikowania postów.
PanM

;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowy Rozpław niezalogowany
8 sierpnia 2024r. o 19:13
A masz te 100 konkretów na 100 dni?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza