Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Janusz niezalogowany
8 sierpnia 2024r. o 16:25
KOJARZYCIE MOŻE AUTORA , DLA PROKURATORA PYTAM ?



14240
M21W2
20 maja 2024r. o 20:08

~~Krasny Rokitnik napisał(a): napisz mi jak to jest według ciebie ze ten twój partyjny koleś był niby za ''s'' a wcielono go do wojska ( po złości) tam się dochrapał kilku ''wzorek'' a na dodatek wysłano go na misję opłacaną w dolarach a gdzie wysyłano tylko sprawdzonych ideologicznie ludzi...

Wiesz dobrze jak działali twoi kolesie z SB w PRL , wiesz dobrze jak było , wstydzisz się
do tego przyznać .

Dopisane 20.05.2024r. o godz. 19:58:

~~Krasny Rokitnik napisał(a):
Ty tępy tłuku szmaciarzu ty śmieciu tak mam tobie odpisywać .
Dostaniesz adekwatną odpowiedź to jęczysz płaczku , jesteś żałosną kanalią .

Dopisane 20.05.2024r. o godz. 20:00:

~~ ty tępy tłuku

Dopisane 20.05.2024r. o godz. 20:03

Oszuście , nie podałeś żadnego przykładu , twój słowotok to nie przykład tylko bełkot .

Dopisane 20.05.2024r. o godz. 20:08:

Nędzna ofiara losu , dewiant Janusz z DM atakuje organizacje robotników .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
8 sierpnia 2024r. o 16:32
Potwierdzam, dziś nie zmieniło się nic tylko dewiant zakłada posty o zmarłym .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
8 sierpnia 2024r. o 16:37
Tylko dewiant atakuje robotników walczących z władzą komunistyczną o prawa człowieka do godnego życia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~słowo na niedzielę niezalogowany
8 sierpnia 2024r. o 16:40
~~Lucjan napisał(a): Tylko dewiant atakuje robotników walczących z władzą komunistyczną o prawa człowieka do godnego życia .


,,A ja ciebie za gnidę , mendę , i szmatę , dla mnie Przemek i ty jesteście siebie warci .''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniłozielony Chmiel niezalogowany
8 sierpnia 2024r. o 16:40
~~Biała Akacja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Oberżynowy Buk napisał(a): smuteczek to będzie jak Lucjan znajdzie hakera ;D a ten postara się i odnajdzie jakiegoś tam ''znajomego'' ...albo dwóch albo trzech ...;D
nadejdą tu być może czasy kolejnej ''wielkiej smuty''...;D

Kłamliwa morda pisze coś o hakerach , kopiuje czyjeś wpisy z 2020 roku . Swój wpis przypisuje Lucjanowi szuka zaczepki a po czasie płacze że jest zaczepiany , co za d****.



;D
kopiuję bo wiem z kim mam da czynienia a kopie są dla tych co jeszcze nic o tym nie wiedzą lub rżną głupa...;D
no chyba że nie muszą ...;D
ty patrz jak i Lucjan i Jurek miotali się wczoraj nie wiedząc kogo próbować ukąsić...;D
więc strzelali na oślep...;D
ja pisałem o hakerach?...przecież to Jurek zaczął że wystarczy mieć znajomego komputerowca itd.

a Lucjan jak widzę dale w głębokiej ''konspirze'' i pluje za winkla...;D
Lucek ...nie dygaj...nie wymiękaj bo pomyślę sobie że to co Zbynio ''zero'' powiedział o ''miękiszonach'' to kierował do ciebie...;D

w przerwie kolejnego seta ''kanareczków'' wpadnę i odpowiem cos tam ''brokatowemu rybakowi'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~siostra Bożenka niezalogowany
8 sierpnia 2024r. o 16:44
Lucjanie , Jurku , przestańcie , skończycie w więzieniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Klafisz niezalogowany
8 sierpnia 2024r. o 17:55
Na początek leczenie. PÓŹNIEJ KAFTAN. Później dopiero cela i spacerniak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniłozielony Chmiel niezalogowany
8 sierpnia 2024r. o 18:16
no i Duda...''canrki'' wtopiły...
co ja teraz zrobię ?...znowu jutro do lombardu zastawić tramki? ;D

a tutaj co?
pokazał się ten od ''uproszczonych procedur''?...a może ten ''brokatowy'' Jurek?

zrobię sobie kawę i poczytam to co było wcześniej ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza