Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Za za niezalogowany
8 sierpnia 2024r. o 22:18
Jest kolejny sukces rządu właśnie rozpoczęły się grupowe zwolnienia PKP cargo. Gratulacje dla tych wyborców koalicji 8 gwiazdek z 13 grudnia, którzy właśnie otrzymali wypowiedzenie umowy o pracę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Limonkowy Grzybień niezalogowany
8 sierpnia 2024r. o 22:42
~~Zgniłozielony Chmiel napisał(a): jak szanuje ludzi ten który to napisał widać tu praktycznie każdego dnia...
hejt będzie wycinany?
oczywiście ...pierwszy ten który krytykuje to co robi ich pracownik...

dla przypomnienia...Jurek z Hamburga też dostał ''kopa'' i pomimo tego że prosił o przywrócenie nie został wysłuchany...;D



Po co piszesz bzdury kłamiesz , kłamałeś i kłamał będziesz , łżesz po prostu ….
nic na to nie pomogę …!
Przedstaw fakty mojej prośby napisanej o przywrócenie….?
dalej żal Doooooopke ściska ….
opowiedz jakim to jesteś Bolesławieckim „Owsiakiem” , pisałeś że masz taką grupę kolegów
co to wszystkim ubogim pomagacie zbieracie starszy sprzęt AGD , po czym naprawiacie , i trafia do domostw ubogich , zwłaszcza jesteś bardzo zaawansowany w pomocy dla domu dziecka …
Po 100 kroć kłamco , dzwoniłem osobiście z siostrami zakonnymi Bolesławieckiego Domu dziecka , w innej sprawie, przy okazji zapytałem czy się udzielasz …
Nigdy tam nie byłeś … kłamczuszku ….Wspomniałeś pogorzelców , to może jeszcze dopisz prawdę , o co ciebie poprosiłem … kłamco …. bezduszny …
a teraz używasz pomoc od serducha , którego nigdy nie miałeś , jako moje promowanie się na forum …
Tak samo jak z tym , kłamliwym wpisem że byłeś w Tomaszowie i pies tylko ujadał …
przyznaj się jak nazywałeś Przemka kłamco …
może będę miał okazję kiedyś osobiście
mu przekazać parę ciekawostek …




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Limonkowy Grzybień niezalogowany
8 sierpnia 2024r. o 22:54
Dziękuję losowi że zrezygnowałem z twoich usług , i nie sprowadziłem sobie kłopot do kładzenia płytek …
o może to dlatego jesteś taki anty Jurek …
po tym wszystkim co tu zostało ujawnione ,
w temacie wykonanych prac u Przemka ….
Chyba Tadziowi z Torunia przeleje stówę…

,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Topazowa Portulaka niezalogowany
8 sierpnia 2024r. o 23:46
~~Limonkowy Grzybień napisał(a): Dziękuję losowi że zrezygnowałem z twoich usług , i nie sprowadziłem sobie kłopot do kładzenia płytek …
o może to dlatego jesteś taki anty Jurek …
po tym wszystkim co tu zostało ujawnione ,
w temacie wykonanych prac u Przemka ….
Chyba Tadziowi z Torunia przeleje stówę…

,



Oszałamiający sukces tego rządu to mianowanie Pani, która zajmowała się zielenią miejską w Kielcach na prezesa Polskiej Spółki Zbrojeniowej może przy okazji pielęgnacji zieleni udało się jej wykopać jakiś niewypał.Czy to nie jest cud,że jak jest się członkiem koalicji 8 z 13 grudnia, to człowiek nabiera odpowiednich kompetencji. Gratulacje dla wyborców koalicji 8 gwiazdek z 13 grudnia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donald Tusk niezalogowany
9 sierpnia 2024r. o 0:24
No ourwo . nireas Pozdeawia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniłozielony Chmiel niezalogowany
9 sierpnia 2024r. o 6:15
~~Limonkowy Grzybień napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zgniłozielony Chmiel napisał(a): jak szanuje ludzi ten który to napisał widać tu praktycznie każdego dnia...
hejt będzie wycinany?
oczywiście ...pierwszy ten który krytykuje to co robi ich pracownik...

dla przypomnienia...Jurek z Hamburga też dostał ''kopa'' i pomimo tego że prosił o przywrócenie nie został wysłuchany...;D



Po co piszesz bzdury kłamiesz , kłamałeś i kłamał będziesz , łżesz po prostu ….
nic na to nie pomogę …!
Przedstaw fakty mojej prośby napisanej o przywrócenie….?
dalej żal Doooooopke ściska ….
opowiedz jakim to jesteś Bolesławieckim „Owsiakiem” , pisałeś że masz taką grupę kolegów
co to wszystkim ubogim pomagacie zbieracie starszy sprzęt AGD , po czym naprawiacie , i trafia do domostw ubogich , zwłaszcza jesteś bardzo zaawansowany w pomocy dla domu dziecka …
Po 100 kroć kłamco , dzwoniłem osobiście z siostrami zakonnymi Bolesławieckiego Domu dziecka , w innej sprawie, przy okazji zapytałem czy się udzielasz …
Nigdy tam nie byłeś … kłamczuszku ….Wspomniałeś pogorzelców , to może jeszcze dopisz prawdę , o co ciebie poprosiłem … kłamco …. bezduszny …
a teraz używasz pomoc od serducha , którego nigdy nie miałeś , jako moje promowanie się na forum …
Tak samo jak z tym , kłamliwym wpisem że byłeś w Tomaszowie i pies tylko ujadał …
przyznaj się jak nazywałeś Przemka kłamco …
może będę miał okazję kiedyś osobiście
mu przekazać parę ciekawostek …





Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatny Suchodrzew niezalogowany
9 sierpnia 2024r. o 7:48
A ci się od samego rana napier...ją żeby przykryć nieudolność, przekręty i szkodzenie Polsce i Polakom przez nowy rząd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~To sem ja niezalogowany
9 sierpnia 2024r. o 7:55
We wtorek w Lublinie odbył się męcz kwalifikacji do Ligi Mistrzów między Dynamem Kijów i Rangers F.C.. Kibice ukraińskiej drużyny wywiesili transparent “Free Azov”. Ponownie fani kijowskiej drużyny skandowali banderowskie pozdrowienie......

Ci się bawią a zielony dres szuka ludzi do niezwyciężonej armii ukraińskiej...,,. Oczywiście nasz Rząd nie zauważa banderowskich haseł i zamiast zakazać im gry na terenie Polski siedzi cichutko i udaje że nic się nie stało ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza