Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Czerwona róża niezalogowany
9 sierpnia 2024r. o 7:57
~~Jasiu napisał(a): Nie wiem ale mogę się domyślać kto stoi za tym postem bo śmierdzi to na odległość smrodem z nieposprzątanego obejścia . Ale to chyba zbieżność przypadkowa.

Posprzątaj strych, wskazana dezynfekcja, przewietrz , pozbędziesz się smrodu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopomarańczowy Żółwik niezalogowany
9 sierpnia 2024r. o 8:00
~~Czerwonobrunatny Suchodrzew napisał(a): A ci się od samego rana napier...ją żeby przykryć nieudolność, przekręty i szkodzenie Polsce i Polakom przez nowy rząd.


Przestań koleś pie*rdo*lić ,widły i gnój wyrzucaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonokrwista Papryka niezalogowany
9 sierpnia 2024r. o 8:02
~~To sem ja napisał(a): We wtorek w Lublinie odbył się męcz kwalifikacji do Ligi Mistrzów między Dynamem Kijów i Rangers F.C.. Kibice ukraińskiej drużyny wywiesili transparent “Free Azov”. Ponownie fani kijowskiej drużyny skandowali banderowskie pozdrowienie......

Ci się bawią a zielony dres szuka ludzi do niezwyciężonej armii ukraińskiej...,,. Oczywiście nasz Rząd nie zauważa banderowskich haseł i zamiast zakazać im gry na terenie Polski siedzi cichutko i udaje że nic się nie stało ...


Ale i tak kibole na Legii są bardziej kulturalni,prawda ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniłozielony Chmiel niezalogowany
9 sierpnia 2024r. o 8:38
chcę zauważyc że ja tylko z grzeczności odnoszę się do wczorajszego wieczornego wPISSSu kogoś kto łże i konfabuluje...
kiedy ja sobie oglądam ''szkiełko'' z głową na podusi jego tu noszę niezdrowe emocje i popierduje te swoje ''bździny''..;D

zaraz do STS-u....a tam ten symulant Hurkacz co to wręcz umierał i nie pojechał na olimpiadę dzisiaj już jako ozdrowieciec będzie grał z tenisistą z Nowej Zelandii ...
i zbierze ''baty''...;D
czego mu szczerze życzę...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~To sem ja niezalogowany
9 sierpnia 2024r. o 8:38
~~Czerwonokrwista Papryka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~To sem ja napisał(a): We wtorek w Lublinie odbył się męcz kwalifikacji do Ligi Mistrzów między Dynamem Kijów i Rangers F.C.. Kibice ukraińskiej drużyny wywiesili transparent “Free Azov”. Ponownie fani kijowskiej drużyny skandowali banderowskie pozdrowienie......

Ci się bawią a zielony dres szuka ludzi do niezwyciężonej armii ukraińskiej...,,. Oczywiście nasz Rząd nie zauważa banderowskich haseł i zamiast zakazać im gry na terenie Polski siedzi cichutko i udaje że nic się nie stało ...


Ale i tak kibole na Legii są bardziej kulturalni,prawda ?


Nie zauważyłem aby wychwalali ludobójców i pochwalali ich ideologię skandując hasła wykrzykiwane przed masowymi Jordan ludności cywilnej......"przyjaciele" z w Ukrainy jednak to robią.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoróżowy Kasztanowiec niezalogowany
9 sierpnia 2024r. o 8:42
~~Czerwonokrwista Papryka napisał(a): Ale i tak kibole na Legii są bardziej kulturalni,prawda ?


Na Legii tacy jak w Ocicach....często wypicia :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowy Rozpław niezalogowany
9 sierpnia 2024r. o 9:06
Królowie łączcie się w swojej nadziei na podwyższenie wieku emerytalnego, uśmiechajcie się, aha i praca w niedzielę w supermarketach,.....uśmiech jest:):):)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Spopielała Śliwa niezalogowany
9 sierpnia 2024r. o 9:19
Angole sie obudzili, że jednak nachodźcy to nie jest dobry interes dla nich, ale niestety za późno.
A nasi udają że problemu nie ma, chociaż na ulicach aż roi sie od kolorowych.
Lewactwo dąży do zniszczenia Polski, chrzescijaństwa, kultury i promuje zboczenia i islamistów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza