Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Bubu niezalogowany
9 sierpnia 2024r. o 14:26
Dla nich nie będzie żadnych podwyżek. Bo to nasi bracia walczący o naszą wolność.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yogi niezalogowany
9 sierpnia 2024r. o 15:01
Dla Króli żeby co dane nie było zabrane Bubu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yogi niezalogowany
9 sierpnia 2024r. o 15:05
Przepraszam . Nie wiem co piszę . To wina tego że alkohol zmieszałem z prochami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniłozielony Chmiel niezalogowany
9 sierpnia 2024r. o 15:17
~Limonkowy Grzybień niezalogowany
16 godz. 33 min. temu
~~Zgniłozielony Chmiel napisał(a): jak szanuje ludzi ten który to napisał widać tu praktycznie każdego dnia...
hejt będzie wycinany?
oczywiście ...pierwszy ten który krytykuje to co robi ich pracownik...

dla przypomnienia...Jurek z Hamburga też dostał ''kopa'' i pomimo tego że prosił o przywrócenie nie został wysłuchany...;D



Po co piszesz bzdury kłamiesz , kłamałeś i kłamał będziesz , łżesz po prostu ….
nic na to nie pomogę …!
Przedstaw fakty mojej prośby napisanej o przywrócenie….?
dalej żal Doooooopke ściska ….
opowiedz jakim to jesteś Bolesławieckim „Owsiakiem” , pisałeś że masz taką grupę kolegów
co to wszystkim ubogim pomagacie zbieracie starszy sprzęt AGD , po czym naprawiacie , i trafia do domostw ubogich , zwłaszcza jesteś bardzo zaawansowany w pomocy dla domu dziecka …
Po 100 kroć kłamco , dzwoniłem osobiście z siostrami zakonnymi Bolesławieckiego Domu dziecka , w innej sprawie, przy okazji zapytałem czy się udzielasz …
Nigdy tam nie byłeś … kłamczuszku ….Wspomniałeś pogorzelców , to może jeszcze dopisz prawdę , o co ciebie poprosiłem … kłamco …. bezduszny …
a teraz używasz pomoc od serducha , którego nigdy nie miałeś , jako moje promowanie się na forum …
Tak samo jak z tym , kłamliwym wpisem że byłeś w Tomaszowie i pies tylko ujadał …
przyznaj się jak nazywałeś Przemka kłamco …
może będę miał okazję kiedyś osobiście
mu przekazać parę ciekawostek …




Zgłoś do moderacjiOdpowiedz
~~Limonkowy Grzybień niezalogowany
16 godz. 21 min. temu
Dziękuję losowi że zrezygnowałem z twoich usług , i nie sprowadziłem sobie kłopot do kładzenia płytek …
o może to dlatego jesteś taki anty Jurek …
po tym wszystkim co tu zostało ujawnione ,
w temacie wykonanych prac u Przemka ….
Chyba Tadziowi z Torunia przeleje stówę…
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~8 gwiazdek niezalogowany
9 sierpnia 2024r. o 15:37
Sam nie wiem Janusz ,czy bardziej cieszą mnie Twoje kolejne newsy z rozliczania tej PiSowskiej hołoty, czy może to wycie PiSotalibow pod Twoimi postami ?
W każdym razie wal w braterską więź - osiem gwiazdek i do przodu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donaldinio niezalogowany
9 sierpnia 2024r. o 16:04
~~8 gwiazdek napisał(a): Sam nie wiem Janusz ,czy bardziej cieszą mnie Twoje kolejne newsy z rozliczania tej PiSowskiej hołoty, czy może to wycie PiSotalibow pod Twoimi postami ?
W każdym razie wal w braterską więź - osiem gwiazdek i do przodu.

Moja krew .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yogi niezalogowany
9 sierpnia 2024r. o 16:34
Janie bardzo mnie cieszysz jak Król Pieszy Leming:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 sierpnia 2024r. o 16:44
"Sprawa krzyży w warszawskim ratuszu okazała się pułapką, z której Rafał Trzaskowski nie potrafi wyjść od miesięcy. To nie jest błahy problem – w kampanii prezydenckiej wróci zapewne z całą mocą...."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza