Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Bubu niezalogowany
9 sierpnia 2024r. o 18:05
~~Yogi napisał(a): Janie bardzo mnie cieszysz jak Król Pieszy Leming:)

Nie przesadzaj. Ty byłeś i zawsze będziesz królem lemingów. Nawet mnie do tego przekonałeś .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bubu niezalogowany
9 sierpnia 2024r. o 18:05
~~Yogi napisał(a): Janie bardzo mnie cieszysz jak Król Pieszy Leming:)

Nie przesadzaj. Ty byłeś i zawsze będziesz królem lemingów. Nawet mnie do tego przekonałeś .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bubu niezalogowany
9 sierpnia 2024r. o 18:06

Nie przesadzaj. Ty byłeś i zawsze będziesz królem lemingów. Nawet mnie do tego przekonałeś .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowa Konwalia niezalogowany
9 sierpnia 2024r. o 18:06

Nie przesadzaj. Ty byłeś i zawsze będziesz królem lemingów. Nawet mnie do tego przekonałeś .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowa Konwalia niezalogowany
9 sierpnia 2024r. o 18:08
~~8 gwiazdek napisał(a): Sam nie wiem Janusz ,czy bardziej cieszą mnie Twoje kolejne newsy z rozliczania tej PiSowskiej hołoty, czy może to wycie PiSotalibow pod Twoimi postami ?
W każdym razie wal w braterską więź - osiem gwiazdek i do przodu.

OK. .......masz to u mnie ja w banku. ....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoniebieski Żółwik niezalogowany
9 sierpnia 2024r. o 18:24
Niech wali Yankees , licznik bije ….
przeciągnie linkę ….?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladozielony Głóg niezalogowany
9 sierpnia 2024r. o 18:27
~~Granatowa Konwalia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~8 gwiazdek napisał(a): Sam nie wiem Janusz ,czy bardziej cieszą mnie Twoje kolejne newsy z rozliczania tej PiSowskiej hołoty, czy może to wycie PiSotalibow pod Twoimi postami ?
W każdym razie wal w braterską więź - osiem gwiazdek i do przodu.

OK. .......masz to u mnie ja w banku. ....;D



Mamy to Tusk się pochwalił,że zatrudnią rządzie 225 osób , w tym samej kancelarii premiera 95, a wiceministrem w ministerstwie kultury i dziedzictwa narodowego jest współpracownik SB.To są dopiero rekordy. Cena energii najwyższa w Europie, najliczniejszy rząd, największa liczbą pracowników otrzymała wypowiedzenie umowy o pracę w zwolnieniach grupowych, największa od 8 lat niezrealizowanych inwestycji strategicznych, same rekordy. Gratulacje dla wyborców koalicji 8 gwiazdek z 13 grudnia, nie szanuje ich nawet ukochana koalicja, szczególnie tych którzy mieszkają w domach na kredyt ogrzewanych gazem i którzy właśnie otrzymali wypowiedzenie umowy o pracę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawy Szafirek niezalogowany
9 sierpnia 2024r. o 18:32
~~Granatowa Konwalia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~8 gwiazdek napisał(a): Sam nie wiem Janusz ,czy bardziej cieszą mnie Twoje kolejne newsy z rozliczania tej PiSowskiej hołoty, czy może to wycie PiSotalibow pod Twoimi postami ?
W każdym razie wal w braterską więź - osiem gwiazdek i do przodu.

OK. .......masz to u mnie ja w banku. ....;D


A obecnej władzy bedziesz patrzył na rece czy nie ma co na to liczyć ,antysystemowcu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza