Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~HAKER do wynajęcia niezalogowany
9 sierpnia 2024r. o 19:09
NA KTOŚ TEGO AUTORA

14240
M21W2
20 maja 2024r. o 20:52

~~Krasny Rokitnik napisał(a): Lucuś ...daleko w tyle mam twoje propozycje bo od dawna ,a konkretnie od czasu jak założyłeś temat o swoim przyjacielu tym ''fałszywym '' uważam cię za człowieka fałszywego i dwulicowego...

www.ocice.com

A ja ciebie za gnidę , mendę , i szmatę , dla mnie Przemek i ty jesteście siebie warci .
Tylko taka szmata jak ty zakłada temat o zmarłym który nie może nic odpowiedzieć .
Zgłoś do moderacjiOdpowiedz
~~Zgniłozielony Chmiel niezalogowany
21 godz. 23 min. temu
11 min. temu...................................................
M21W2 napisał(a):Ktoś napisał: PanM napisał(a):


Przemku nie rozumiem Ciebie co chcesz zyskać bezczelnie atakując ludzi Wolności i Solidarności , mnie nie przeszkadzają Twoje komentarze o rządzie PiS , jest to Twoje prawo jakiego nie miałeś w latach o których wspomniałem .
Zajmij się swoją aferą czajnikowa , ostrzegałem i prosiłem , skończ z wycieczkami osobistymi , oszuście , jak pisałeś oszczerstwa o fuszerkach Janusza milczałem wiedząc że kłamiesz , przypomnę Tobie tylko jedno co mówiłeś - Janusz to dobry fachowiec , wywaliłem Sp. Piotra bo był bardzo niesolidny , spaprał mi robotę , pokazywałeś pokoje w których Janusz zrobił solidne poprawki .

Zapamiętajcie ten post.
''milczałem wiedząc że kłamiesz...'' To pokazuje kim jest Lucjan. Ten sam Lucjan który zakłada swój temat o .....''Fałszywym'' człowieku ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowa Konwalia niezalogowany
9 sierpnia 2024r. o 19:11
~~Limonkowy Grzybień napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zgniłozielony Chmiel napisał(a): jak szanuje ludzi ten który to napisał widać tu praktycznie każdego dnia...
hejt będzie wycinany?
oczywiście ...pierwszy ten który krytykuje to co robi ich pracownik...

dla przypomnienia...Jurek z Hamburga też dostał ''kopa'' i pomimo tego że prosił o przywrócenie nie został wysłuchany...;D



Po co piszesz bzdury kłamiesz , kłamałeś i kłamał będziesz , łżesz po prostu ….
nic na to nie pomogę …!
Przedstaw fakty mojej prośby napisanej o przywrócenie….?


TYLKO ZAPRCZECZ ŻE TAK NIE BYŁO A ZROBIĘTO BEZ PROBLEMU...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~siostra Bożenka niezalogowany
9 sierpnia 2024r. o 19:21
Jak widzę bracie Lucjanie i ty bracie Jurku , ten prawnik , którego zatrudniliście , będzie wam za niedługo bardzo potrzebny .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
9 sierpnia 2024r. o 19:30
A kto by tam chciał się z nimi paprać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kalina ogrodowa niezalogowany
9 sierpnia 2024r. o 19:40
No i siostra Bożenka ma u nich przeje/////ne. Więzy bratersko siostrzane pójdą się je/////ć Hihihihi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hainriś niezalogowany
9 sierpnia 2024r. o 19:48
~~Jaskrawoniebieski Żółwik napisał(a): Niech wali Yankees , licznik bije ….
przeciągnie linkę ….?

I co zrobisz? Reaktywujesz i naślesz na niego gestapo?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trudno nadążyć niezalogowany
9 sierpnia 2024r. o 19:59
- "Będę chciał, aby PKOl i związki sportowe rozliczyły się przed opinią publiczną z pieniędzy" - powiedział Donald Tusk
Czyli następnych kilka komisji za publiczne pieniądze.
A sukcesów jak nie było, tak nie ma.
No i niezmiennie: piniendzy też nie ma...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modrzew srebrny niezalogowany
9 sierpnia 2024r. o 20:08
To weź się do roboty a nie tylko na socjalu z MOPS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza