Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Emeryt niezalogowany
9 sierpnia 2024r. o 23:29
To prawda, że trzech króli podpisało dokumenty że czternasta emerytura wraca?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ot co niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 0:19
Zlecono sondaż, jakie poparcie mają kandydaci na prezydenta w przyszłych wyborach,no i tak,wiadomo
Nr 1- rafau
Nr2-mateusz
Nr 3 i tu się zaczyna ból doopy ,bo Krzysztof Bosak aż
15,6%
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowa Konwalia niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 6:19
Polski zapaśnik, Arkadiusz Kułynycz bój o brązowy medal przegrał z zawodnikiem z Ukrainy o rwandyjskich korzeniach - Żanem Bełeniukiem.

''Bełeniuk w udzielonym wywiadzie pozwolił sobie poruszyć także kwestie polityczne. Wypowiedział się o dotychczasowym zaangażowaniu Polaków w wojnę na Ukrainie

Uważam, że Polacy powinni wspierać Ukrainę bez żadnych dodatkowych warunków. Musicie pamiętać, że to my stanowimy obecnie zaporę przed Rosją i robimy to dość skutecznie. Jeśli Rosjanie pokonaliby Ukrainę, to mogą pójść dalej, a to stanowi zagrożenie dla waszego kraju – wyjaśnił. ''

więc co ty gościu robisz w Paryżu?...czy nie powinieneś byś w wojsku i walczyć?
a takie pieprzenie że powinna być pomoc bez żadnych warunków jest idiotyczne...podobnie jak to że kiedy Rosja pokona Ukrainę ruszy na Polskę...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowa Konwalia niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 7:26
ciekawe...na Tajkę 1.18 na Julię 4.40....
czyli faworytką jest jak widać Tajka...a ja wolę postawić na Julię ..
wiem już co się będzie tu działo po walce...
Julia wygra- zlała faceta...;D
Julia przegra -Julia przegrała ale z facetem...;D
stawiam na nią pomimo tego że było już w tej olimpiadzie kilka przekrętów...jeden z naszym zapaśnikiem który powinien wygrać i to co mi się wybitnie nie spodobało....czerwona kartka dla siatkarza Niemiec a tym samym zabrany cholernie ważny punkt...
zobaczymy co dzisiaj z ''żabojadami''...stawiam na nich...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarny bez niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 7:36
~~Granatowa Konwalia napisał(a): ciekawe...na Tajkę 1.18 na Julię 4.40....
czyli faworytką jest jak widać Tajka...a ja wolę postawić na Julię ..
wiem już co się będzie tu działo po walce...
Julia wygra- zlała faceta...;D
Julia przegra -Julia przegrała ale z facetem...;D
stawiam na nią pomimo tego że było już w tej olimpiadzie kilka przekrętów...jeden z naszym zapaśnikiem który powinien wygrać i to co mi się wybitnie nie spodobało....czerwona kartka dla siatkarza Niemiec a tym samym zabrany cholernie ważny punkt...
zobaczymy co dzisiaj z ''żabojadami''...stawiam na nich...

Ojej Niemców skrzywdzili , Jssiu bardzo cierpi z tego powodu. Jasiu otrzyj łzy nie rozpaczaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 7:50
~~Granatowa Konwalia napisał(a): Polski zapaśnik, Arkadiusz Kułynycz bój o brązowy medal przegrał z zawodnikiem z Ukrainy o rwandyjskich korzeniach - Żanem Bełeniukiem.

''Bełeniuk w udzielonym wywiadzie pozwolił sobie poruszyć także kwestie polityczne. Wypowiedział się o dotychczasowym zaangażowaniu Polaków w wojnę na Ukrainie

Uważam, że Polacy powinni wspierać Ukrainę bez żadnych dodatkowych warunków. Musicie pamiętać, że to my stanowimy obecnie zaporę przed Rosją i robimy to dość skutecznie. Jeśli Rosjanie pokonaliby Ukrainę, to mogą pójść dalej, a to stanowi zagrożenie dla waszego kraju – wyjaśnił. ''

więc co ty gościu robisz w Paryżu?...czy nie powinieneś byś w wojsku i walczyć?
a takie pieprzenie że powinna być pomoc bez żadnych warunków jest idiotyczne...podobnie jak to że kiedy Rosja pokona Ukrainę ruszy na Polskę...



Tak Janusz ruska onuco ,pokonacie Ukrainę ruszycie na Polskę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowa Konwalia niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 8:31
czy ja któregoś z was durne kmioty zaczepiam?
macie ból dupy to proponuję wizytę u specjalisty lub jakiś balsam jako wcierkę ...

a później lamenty...żale do admina że w dupie ma wasze prośby o przywrócenie możliwości logowania...;D

a poszli wy w piSSdu ...
a ja zaraz do STS -u
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 8:36
~~Granatowa Konwalia napisał(a): czy ja któregoś z was durne kmioty zaczepiam?
macie ból dupy to proponuję wizytę u specjalisty lub jakiś balsam jako wcierkę ...

a później lamenty...żale do admina że w dupie ma wasze prośby o przywrócenie możliwości logowania...;D

a poszli wy w piSSdu ...
a ja zaraz do STS -u


,,.podobnie jak to że kiedy Rosja pokona Ukrainę ruszy na Polskę..."

RUSZYCIE JANUSZ RUSKA ONUCO , NA 100% RUSZYCIE.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.