Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Były forumowicz niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 9:58
~~Granatowa Konwalia napisał(a): czy ja któregoś z was durne kmioty zaczepiam?
macie ból dupy to proponuję wizytę u specjalisty lub jakiś balsam jako wcierkę ...

a później lamenty...żale do admina że w dupie ma wasze prośby o przywrócenie możliwości logowania...;D

a poszli wy w piSSdu ...
a ja zaraz do STS -u

Nie denerwuj się, zapal śmierdzącego skręta , kilka wdechów i wydechów i ci przejdzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowa Konwalia niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 10:34
a kiedy ja się tu denerwowałem? ...ja jestem niespotykanie spokojny człowiek...

śmierdzącego skręta?...a czy ty wiesz gdzie i jaki tytoń kupuję?
więc zajmij się sobą ...''były forumowiczu'' a nie do końca''były'' jak widzę...;D

no może napiszesz kim tu kiedyś byłeś zanim cię ''wylogowano'' ? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Były forumowicz niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 10:40
~~Granatowa Konwalia napisał(a): a kiedy ja się tu denerwowałem? ...ja jestem niespotykanie spokojny człowiek...

śmierdzącego skręta?...a czy ty wiesz gdzie i jaki tytoń kupuję?
więc zajmij się sobą ...''były forumowiczu'' a nie do końca''były'' jak widzę...;D

no może napiszesz kim tu kiedyś byłeś zanim cię ''wylogowano'' ? ;D


Jurko61 a co ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poczerwieniała Pęcherznica niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 10:46
No i porewolucji w Warszawie....Jak informuje na swojej stronie Instytut na Rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris, warszawski ratusz odniósł się do petycji protestacyjnej wystosowanej przez organizację, którą podpisało 70 tysiąc Polaków. W oficjalnym dokumencie urzędnicy napisali, że „każda osoba pracująca w urzędzie ma prawo umieszczać na swoim biurku symbole religijne”.....haha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 11:16
~~Były forumowicz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Granatowa Konwalia napisał(a): a kiedy ja się tu denerwowałem? ...ja jestem niespotykanie spokojny człowiek...

śmierdzącego skręta?...a czy ty wiesz gdzie i jaki tytoń kupuję?
więc zajmij się sobą ...''były forumowiczu'' a nie do końca''były'' jak widzę...;D

no może napiszesz kim tu kiedyś byłeś zanim cię ''wylogowano'' ? ;D


Jurko61 a co ?

A nico.
To jak tam było z twoimi prośbami o możliwość przywrócenia nicka?. Bo chciałeś faktów że tak było a teraz milczysz kiedy dostałeś odpowiedź że to proste do udowodnienia. Prosiłeś czy nie prosiłeś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnogranatowa Kalia niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 12:11
~~Jasiu napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Były forumowicz napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Granatowa Konwalia napisał(a): a kiedy ja się tu denerwowałem? ...ja jestem niespotykanie spokojny człowiek...

śmierdzącego skręta?...a czy ty wiesz gdzie i jaki tytoń kupuję?
więc zajmij się sobą ...''były forumowiczu'' a nie do końca''były'' jak widzę...;D

no może napiszesz kim tu kiedyś byłeś zanim cię ''wylogowano'' ? ;D


Jurko61 a co ?
A nico.
To jak tam było z twoimi prośbami o możliwość przywrócenia nicka?. Bo chciałeś faktów że tak było a teraz milczysz kiedy dostałeś odpowiedź że to proste do udowodnienia. Prosiłeś czy nie prosiłeś?


Jurko61 jest jeden, jedyny i niepowtarzalny …!!
twój wniosek o przyjęcie do grona JANUSZÓW
został negatywnie rozpatrzony …
jak to klasycznie wpisał Jan wyluzuj gumkę w majtochach ..;);)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 12:32
Właśnie tak. A jak ma problemy emocjonalne niech załatwi sobie terapeutę a nie tu pierd////ć o biegach za kilka złotych. Chce pobiegać to niech biega za swoich żołnierzy przeklętych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~To se ne da niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 12:40
Nie każdy może być Januszem. Ale każdy może być bucem. Nawiedzeni dawni kaczyści przefarbowali się na konefkarzy. Lucusie , Jurusie i inni bucusie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza