Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Koralowy Sit niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 19:32
14240
M21W2
20 maja 20...................................

~~Krasny Rokitnik napisał(a): Lucuś ...daleko w tyle mam twoje propozycje bo od dawna ,a konkretnie od czasu jak założyłeś temat o swoim przyjacielu tym ''fałszywym '' uważam cię za człowieka fałszywego i dwulicowego...

A ja ciebie za gnidę , mendę , i szmatę , dla mnie Przemek i ty jesteście siebie warci .

Tylko taka szmata jak ty zakłada temat o zmarłym który nie może nic odpowiedzieć .

jesteś łgarzem pierwszej wody Lucjan...nie uciekniesz od tego...
pytam raz jeszcze - DLACZEGO NIE PRZYPOMNISZ TEGO TEMATU?
bo wiesz łgarzu że nic takiego nie miało miejsca...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 19:33
~~Róbcie zrzuty napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jaskraworóżowy Nawłoć napisał(a): bochstyr


Bardzo proszę bochstyr, Pozdrawia cię WKLWJ .! Bulba

Szukaj dalej , BABOLA, BULBA. Nic w temacie nie możesz napisać, rozumiem że aby istnieć na forum szukasz zaczepki abyśmy sobie pobredzili. Miłego wieczoru, czas na olimpiadę, Andrejczyki oszczep , dobry początek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Koralowy Sit niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 19:39
a wiej...;D
w tym jesteś mistrzem ...
tchórzu ...dobrze wiem że wrócisz tu jako tylda...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płoworudy Wiesiołek niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 19:56
~~Koralowy Sit napisał(a): a wiej...;D
w tym jesteś mistrzem ...
tchórzu ...dobrze wiem że wrócisz tu jako tylda...;D



Mamy to, w Polsce jest najwyższa w całej Europie cena gazu i prądu. Brawo, dla wyborców koalicji 8 gwiazdek z 13 grudnia, którzy mieszkają w domach na kredyt ogrzewanych gazem,bo to im zawdzięczamy ten sukces
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Koralowy Sit niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 20:00
~~Płoworudy Wiesiołek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Koralowy Sit napisał(a): a wiej...;D
w tym jesteś mistrzem ...
tchórzu ...dobrze wiem że wrócisz tu jako tylda...;D



Mamy to, w Polsce jest najwyższa w całej Europie cena gazu i prądu. Brawo, dla wyborców koalicji 8 gwiazdek z 13 grudnia, którzy mieszkają w domach na kredyt ogrzewanych gazem,bo to im zawdzięczamy ten sukces

łżesz...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~--- niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 20:16
Polska znajduje się w tej chwili w niechlubnej czołówce zestawienia państwo Europy pod względem cen energii. Według danych Polityki Insight po siedmiu miesiącach bieżącego roku średnia cena hurtowa energii elektrycznej w Polsce wyniosła średnio 90 euro za MWh. Wyższe ceny notowane były w tym okresie tylko w Irlandii (98,68 euro za MWh) i we Włoszech (95-98 euro za MWh). Na przeciwnym biegunie znalazły się stawki w Norwegii i Szwecji - w lipcu hurtowe ceny energii w tych państwach wyniosły średnio od 32 do 39 euro.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polska socjalna niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 20:40
Polska już tak bardzo okradła swoich przedsiębiorców że teraz tylko droga na dno.
To mechanizm z opóźnionym zapłonem. Tępaki myslą że gospodarka reaguje z dnia na dzień. A tu niespodzianka.
Każdy kto oskarża Tuska za wyniki to pusty socjalistyczny muł.Tusk ma do gospodarki niewiele.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 20:55
~~Polska socjalna napisał(a): Polska już tak bardzo okradła swoich przedsiębiorców że teraz tylko droga na dno.
To mechanizm z opóźnionym zapłonem. Tępaki myslą że gospodarka reaguje z dnia na dzień. A tu niespodzianka.
Każdy kto oskarża Tuska za wyniki to pusty socjalistyczny muł.Tusk ma do gospodarki niewiele.



Miliardy na róznego rodzaju "tarcze" to okradanie przedsiębiorców ? Moja Szefowa w trakcie pandemii kupiła "teslę" choć my na postojowym.... Teraz tarcze się skończyły i kupczyczka...

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA #pijezkranu