Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Polak niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 18:23
Czy Pan Premier Tusk długo będzie jeszcze się cackał z pisowskimi rabusiami ? Czy czeka na koniec kadencji ochroniarza arcyprzestępcòw - Dudy ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 18:27
~~Ciemnoróżowy Ognik napisał(a): Chcesz żeby ludzie poparli tych którzy w PE weszli w koalicję z AfD czyli ruskimi faszystami? Chyba cię....

AfD to ruscy czy niemieccy faszyści ? . Kto rządzi w Niemczech , przyjaciel Tuska Szolc czy ktoś z marginalnej partyjki jaką jest AfD . Kto ma największe wpływy na decyzje o polityce UE koleżanka Tuska Urszula "von "czy jakiś polityk AfD .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
10 sierpnia 2024r. o 18:43
~~Janek napisał(a): A co to jest ''bochstyr'' ? Wklejobjaśnienie z googla.


WKLWJ OBJAŚNIENIE , czy ma być pisane razem czy osobno .



Dopisane 10.08.2024r. o godz. 18:43:

~~Janek napisał(a): Jeszcze czego sobie zażądasz ?


Jaką mam gwarancję że nie są to podrobione wklejki , znam od lat możliwości tego oszusta , Janku , pomyśl zanim coś napiszesz , wierzę że potrafisz myśleć logicznie .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morwa pospolita niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 18:44
Ty nawet chcąc robić kopię walisz babole . To pokazuje w jakim marnym stanie są twoje nerwy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~oczywista oczywistość niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 19:06
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Janek napisał(a): A co to jest ''bochstyr'' ? Wklejobjaśnienie z googla.


WKLWJ OBJAŚNIENIE , czy ma być pisane razem czy osobno .
Dopisane 10.08.2024r. o godz. 18:43:
Ktoś napisał: ~~Janek napisał(a): Jeszcze czego sobie zażądasz ?

Jaką mam gwarancję że nie są to podrobione wklejki , znam od lat możliwości tego oszusta , Janku , pomyśl zanim coś napiszesz , wierzę że potrafisz myśleć logicznie .



Jakie wklejki Lucek, jakie wklejki.? Masz swój nick , masz datę , masz godzinę .Siebie nie poznajesz , nie wierzysz że to skreny z twojej kulturalnej dyskusji.? To wszystko jest w sieci.! Brata swego Jurasa też nie znasz ? Pod dupą się pali i idziesz w niepoczytalność. ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworóżowy Nawłoć niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 19:21
~~Morwa pospolita napisał(a): Ty nawet chcąc robić kopię walisz babole . To pokazuje w jakim marnym stanie są twoje nerwy.

Dziękuję za ocenę, a tak poza tym nic ci nie dolega?? .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Róbcie zrzuty niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 19:24
~~Jaskraworóżowy Nawłoć napisał(a): bochstyr


Bardzo proszę bochstyr, Pozdrawia cię WKLWJ .! Bulba
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Koralowy Sit niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 19:28
Lucuś ...ty oczekujesz ''gwarancji''?
gościu...zrzut ekranu z datą godziną i numerem strony z TWOIM NICKIEM a ty jeszcze oczekujesz gwarancji?
to co ci tu wklejam i dla wiadomości innych by uzmysłowić im z kim mają do czynienia ,to kopie wpisów bo admini już dawno pozbawili bolecnautów wklejania zdjęć...
ale ja Lucuś wiedząc że mam z kimś takim jak twój wykoszony koleżka , ty ,Jurek czy ten z koziej górki do czynienia , oprócz kopii robiłem zrzuty ekranu...
tak sobie kpiłeś z mojego ''ipeenku'' a tu popatrz...;D
przydał się przy sprawie twojego nieodżałowanego koleżki i wierz mi chłopie przyda się ewentualnie w innych okolicznościach ...;D
teraz ŻĄDASZ ; D info o dniu ,temacie ...a jak myślisz ?...dlaczego ja wykropkowuję daty z kopii?...ja mam ci ułatwiać życie? a tu się zgina dziób pingwina...
ale na screenach już tego nie mogę zrobić...

dobrze ktoś ci pisze...to wszystko jest w sieci...szukaj...;D
a ja ci będę tylko co nie co przypominał bo wręcz przepadam za takimi chwilami jak w bezsilności wiejesz do norki...
czekaj ...zaraz coś tam wybiorę...



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu