Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Krzewiasta akacja niezalogowany
14 sierpnia 2024r. o 19:11
~~Jasio napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Krzewiasta akacja napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Granatowoczarna Skalnica napisał(a): widzę że mordor na posterunku niczym rasowy czekista ...;D
podałem fakty a ten bez odrobiny refleksji tnie...

Ty dostajesz często kopa, to są fakty.
A ty ze strachu przed kopami potrafisz tylko pluć z ukrycia. To jest niezaprzeczalny fakt. Tchórz z ciebie i takie zwykłe zero.

Jasio, a kim ty jesteś, nie znasz mnie a oceniasz , nie znam cię więc nie ocenię , nie denerwuj się chłopcze, a może dziewczynko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~janusz niezalogowany
14 sierpnia 2024r. o 19:23
~~Krzewiasta akacja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasio napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Krzewiasta akacja napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Granatowoczarna Skalnica napisał(a): widzę że mordor na posterunku niczym rasowy czekista ...;D
podałem fakty a ten bez odrobiny refleksji tnie...

Ty dostajesz często kopa, to są fakty.
A ty ze strachu przed kopami potrafisz tylko pluć z ukrycia. To jest niezaprzeczalny fakt. Tchórz z ciebie i takie zwykłe zero.
Jasio, a kim ty jesteś, nie znasz mnie a oceniasz , nie znam cię więc nie ocenię , nie denerwuj się chłopcze, a może dziewczynko


Lucjan , nie ograniczaj się , nawtykaj mu tak jak to ty potrafisz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krzewiasta akacja niezalogowany
14 sierpnia 2024r. o 19:26
Ryszard Czarnecki z zarzutami za kilometrówki, grozi jemu do 15 lat więzienia . Biedak, za mało zarabiał w Europarlamencie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
14 sierpnia 2024r. o 19:31
~~Granatowoczarna Skalnica napisał(a): widzę że mordor na posterunku niczym rasowy czekista ...;D
podałem fakty a ten bez odrobiny refleksji tnie...


Ty i fakty ....koń by się uśmiał :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
14 sierpnia 2024r. o 19:33
~~Granatowoczarna Skalnica napisał(a): tak...właśnie fakty...
od roku 2015 spadek w rankingu o 7 punktów ...
kto rządził od 2015?

piSSiory...;D


Kto spadł i dlaczego?......albo z czego spadł że plecie takie "fakty" ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mnie nikt nie ogra w Unii niezalogowany
14 sierpnia 2024r. o 19:38
~~ napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Granatowoczarna Skalnica napisał(a): tak...właśnie fakty...
od roku 2015 spadek w rankingu o 7 punktów ...
kto rządził od 2015?

piSSiory...;D


Kto spadł i dlaczego?......albo z czego spadł że plecie takie "fakty" ?


Hurkacz spadł w rankingu przez kontuzję a jeden taki stawiał w STS no i emeryturę uszczuplił o 7% a teraz nie wie jak się odegrać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krzewiasta akacja niezalogowany
14 sierpnia 2024r. o 19:53
Jasio, janusz nie spytam kim jesteście, jedno was łączy szukacie zaczepki, znajdżcie sobie jakieś zajęcie jak nie potraficie zachować się forum.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwawy Tulipanowiec niezalogowany
14 sierpnia 2024r. o 19:54
Spadł ? Troszkę zazdroszczę, może rusztowanie to nie Caracal ale sekundy wylatał.....szkoda tylko że przy lądowaniu telemarku nie było więc noty za styl obligatoryjnie 7% ma minusie :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza