Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~8 gwiazdk niezalogowany
14 sierpnia 2024r. o 21:28
~~Terakotowa Trzykrotka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Miętowy Lubczyk napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Makumba POzdrawia napisał(a): No. Jak dobrze pójdzie to za 2-3 miesiąc będziemy już chorować śmiertelnie na małpią ospę. By żyło się lepiej Polakom.


Dlatego powinieneś wziąć 10 dawek preparatu od gatesa



Mamy już spiralę inflacyjną, ale drożyzną teraz są zachwyceni wyborcy koalicji 8 gwiazdek z 13 grudnia, a najwyższą ceną gazu i prądu są po prostu zachwyceni. Brawo dla wyborców koalicji 8 gwiazdek z 13 grudnia, szczególnie dla tych, którzy mieszkają w domach na kredyt ogrzewanych gazem, a którzy już dostali wypowiedzenie umowy o pracę.

CEPIE koalicja 8 gwiazdek to jest Y,e,ba,ć PIS!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bubu niezalogowany
14 sierpnia 2024r. o 21:46
~~Zielonkawy Barwinek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Granatowoczarna Skalnica napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Czarny bez napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ napisał(a): Dlaczego Polska znajduje się w czołówce państw przodujących w korupcji której rozkwit nastał po tym jak pisowcy przyspawali się do koryt? Może Czarny bez odpowie?

Słowa, to nie dowody, mogę jak ty napisać , rozkwit korupcji nastał jak peowcy przyspawali się do koryt.

Czarny bzie czy jak ci tam teraz ...
to nie słowa a fakty.

Które Fakty?

Według raportu Corruption Perceptions Index sytuacja dotycząca korupcji w Polsce pogarsza się. Od 2015 roku Polska straciła 7 punktów, co spowodowało spadek w rankingu o 16 miejsc. Tym samym zajmujemy obecnie 45. miejsce. Jest to najgorszy wynik od 2012 roku.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Blond Tulipan niezalogowany
14 sierpnia 2024r. o 21:55
Kto mi pomoże ? , obstawiłem Atalante grubo
może jakieś czary , onuce ruskie spalić ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
14 sierpnia 2024r. o 22:03
Grubo czyli dwa ojro .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Blond Tulipan niezalogowany
15 sierpnia 2024r. o 0:22
~~Jurek napisał(a): Grubo czyli dwa ojro .


aż tak grubo .. to nie ..!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Koralowy Omieg niezalogowany
15 sierpnia 2024r. o 7:16
myślę że tych swoich ruskich onucek nie spaliłeś...;D
trzymaj na zimę bo na bank ci się przydadzą...

a ja tam dzisiaj postawię na wygraną Zhanga z Rublowem...3.40 do 1.3 kusi ...;D
dodam do kuponu Tsitsipasa ,Dymitrova i Badosę...
na innym kuponie Avanesian za 2.45 i Krueger za 2,35...do tego jakieś dwa ,trzy pewniaczki i wystarczy...

a ty?...ty pilnuj i dbaj o ruskie onuce...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Koralowy Omieg niezalogowany
15 sierpnia 2024r. o 7:21
właśnie!!!!
polscy śledczy prawie ustalili że Halę Mirowską podpalili ''ruscy sabotażyści'' a niemieccy że wodę w ich bazach ci sami zatruli wodę ...
pobrano tam próbki wody a odciski palców jakie pozostawili nie budzą żadnych wątpliwości że są tam odciski palców samego Putina...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tabaczkowa Cynia niezalogowany
15 sierpnia 2024r. o 8:34
~~Koralowy Omieg napisał(a): myślę że tych swoich ruskich onucek nie spaliłeś...;D
trzymaj na zimę bo na bank ci się przydadzą...

a ja tam dzisiaj postawię na wygraną Zhanga z Rublowem...3.40 do 1.3 kusi ...;D
dodam do kuponu Tsitsipasa ,Dymitrova i Badosę...
na innym kuponie Avanesian za 2.45 i Krueger za 2,35...do tego jakieś dwa ,trzy pewniaczki i wystarczy...

a ty?...ty pilnuj i dbaj o ruskie onuce...;D


Nie ma takiej opcji , onuce muszą być spalone
mam strasznie postępującą alergię , i nie mogę ruskich onuc nosić …;););)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza