Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~J23 niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 11:03
~~Malwa wonna napisał(a):
Ktoś napisał: ~~J23 napisał(a): Bosak ma rację. Wszystkie te populistyczne działania skutkują podwyżką cen mieszkań nie mającą nic wspólnego ze wzrostem kosztów budowy! Złodzieje - deweloperzy tylko na takie ruchy rządu czekają!

Nie odpowiedziałeś na pytanie jak to twoja Konfederacja chciała obniżyć ceny mieszkań o te 30% . Bo wydaje się że to było na rękę deweloperom. Więc co ty tu mówisz o populiźmie. Całą resztę pytań dotyczących działań Konfederacji też pominąłeś. Jeśli ty masz obawy by otym pisać to jak ci wierzyć i twojej Konfederacji?


Konfederacja proponuje radykalną i wieloaspektową deregulację w budownictwie.
Tańsze mieszkania nawet o 30%? To jest możliwe. Szczegóły znajdziecie na 87. stronie Konstytucji Wolności – programu Konfederacji na wybory 2023.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malwa wonna niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 11:07
Skoro znasz zapisy na tej stronie to je tu podaj a nie lawiruj.
Mieszkania tańsze o 30% według ciebie są możliwe?Oczywiście . Ale ja ci napiszę więcej. Możliwe są tańsze o 50% .
A co tam -nawet 60%
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciany Miłorząb niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 11:12
Yankowi nie tłumacz co to jest program. PO nie miało dlatego na nich głosował.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~The 2us2 11 bolecinfo 6G niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 11:12
The 2us2 11 bolec.info 7U
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hehe niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 11:12
Tańsze o 30, 40 czy 50 procent jakie to ma znaczenie dla tych co teraz dostali wyrównania emerytur na 2 mld. Taki sobie może kupić co chce, gdzie chce i za ile se chce. A wy tu biedaku o czym debatujecie? hehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 11:15
~~Malwa wonna napisał(a): Skoro znasz zapisy na tej stronie to je tu podaj a nie lawiruj.
Mieszkania tańsze o 30% według ciebie są możliwe?Oczywiście . Ale ja ci napiszę więcej. Możliwe są tańsze o 50% .
A co tam -nawet 60%


Przeczytaj sobie.... Wiem że to wymaga odrobinę skupienia i uwagi ale postaraj się - warto. Wiem, wiem........ TVN :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malwa wonna niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 11:33
Czy właśnie dlatego że inne sprawy dotyczące skupienia i większej uwagi a dotyczące działań Konfederacji odpowiednio pomijasz?
To ja ci coś napiszę . Konfederacja chciała obniżać koszty mieszkań np. przez montowanie okien niespełniających nawet norm budowlanych. Nawet kosztem instalowania wind czy pokryć dachowych papą zamiast blachodachówki czy ceramiki .
Stąd moja dalej idąca propozycja by zaoszczędzić na cenach nawet 60% . Oddawać mieszkania bez okien drzwi czy sanitariatów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 11:34
J23 masz już przyjaciół w AfD?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza