Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Koralowy Szparag niezalogowany
22 sierpnia 2024r. o 15:24
Co by nie mówić rządzi od dziewięciu miesięcy KO, która to bardzo szybko zmieniała uchwałami niekorzystne dla siebie ustawy. Jednak jeśli chodzi o dobro wyborców ale i wszystkich obywateli, sprawa już nie jest tak prosta i wymaga zmian ustawodawczych. Poza tym wszystkie projekty zainicjowane za rządów PIS miały być kontynuowane a to co dane nie miało być zabrane. Jak widać chociażby po CPK czy też terminalu kontenerowym w Świnoujściu, projekty napotykają wiele problemów od strony niemieckiej ale i brak zgodności co do realizacji tych projektów od rządzących obecnie koalicjantów w Polsce. Mnie jednak interesuje najbardziej ile obietnic zostało zrealizowanych przez KO i Pana Premiera Tuska w ciągu tych miesięcy i nie chodzi mi tu o KPO które sami zablkowali w UE donosząc na RP ale o obietnice wyborcze bez pokrycia.Skoro Polityk nie szanuje Narodu, to i Naród nie uszanuje takiego Polityka. Odpowiedzcie sobie sami czy świadome kłamstwa wobec Wyborcy nie są oznaką braku szacunku do Wyborcy? Ja się poczułem juz sześć miesięcy po wyborach jak naiwny frajer, ale już na nikogo z KO nigdy nie oddam głosu, to może i więcej się tak nie poczuję. Okradziono nas na 60 tys. Wolne od podatku, tak jak naszych Dziadków i Ojców okradł Towarzysz Bolek na 100 mln.zł które obiecał całemu Narodowi. Tego Nie Wybaczę !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
22 sierpnia 2024r. o 15:35
~~Srebrzystobiały Wrzos napisał(a): Niech żyje nam !!!!
a kto?
Rafał Trzaskowski !!!
PREZYDENT WSZYSTKICH POLAKÓW!!!!



Zdjął krzyże wprowadził LGBT i co jeszcze może będzie kazał chodzić na golasa jak zostanie prezydentem.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cis szlachetny niezalogowany
22 sierpnia 2024r. o 16:50
A dlaczego by nie? Było by tak że ludzie by byli bardziej otwarci a i dzietność by wzrosła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrązowy Żywotnik niezalogowany
22 sierpnia 2024r. o 16:56
~~ napisał(a): Gdyby nie Niemcy dalej byś jeździł furmanką po polnych drogach a cukierki czekoladowe byś widział w okolicach nowego roku. A tak masz niemieckie autko i niemiecką chemię w kuchni.
‐‐---------------------------------
Uśmiechnięty zadowolony człowieku, użyj niemieckiej chemii do kąpieli, wyszoruj się, bo coś tu śmierdzi i może uda Ci się zlikwidować łupież co poprawi Ci pracę mózgu,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~uśmiechnięty i zadowolony niezalogowany
22 sierpnia 2024r. o 17:03
Śmierdzi ci szambo zza okna i gumiaki z sieni. Ale to nie moja wina że masz syf wokół siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
22 sierpnia 2024r. o 17:15
~~uśmiechnięty i zadowolony napisał(a): Śmierdzi ci szambo zza okna i gumiaki z sieni. Ale to nie moja wina że masz syf wokół siebie.


Robię zrzuta , bekniesz za te kalumnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
22 sierpnia 2024r. o 17:22
Gdzie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowy Pieris niezalogowany
22 sierpnia 2024r. o 17:25
~~ napisał(a): Gdzie?

W stodole z baranami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.