Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Gajowy Marucha niezalogowany
31 sierpnia 2024r. o 17:52
Jasne że tak. Tam w lasach aż roi się od prawdziwków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoniebieska Aralia niezalogowany
31 sierpnia 2024r. o 18:00
~~Ognistoruda Bakopa napisał(a): Nikt nie wie kim jest Jurus , zbyt krotko na forum

parowe wszyscy znaja


Ja nie znam.
A dlaczego parówa?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
31 sierpnia 2024r. o 18:08
No właśnie . Dlaczego? Czy Ognistoruda Bakopa wyjaśni?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klawisz z Lubania niezalogowany
31 sierpnia 2024r. o 19:50
O to musicie pytać Lucjana. On tu najczęściej pisze o parówach więc zapewne temat zna dogłębnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
31 sierpnia 2024r. o 20:12
~~fizyczny od łopaty napisał(a): Lucjan , wielki wojownik o prawdę i wolność słowa, pozostał .Rzadziej się loguje,ale zalogowany także potrafi rzucić mięsem i zwyzywać od najgorszych.


Jesteś fizycznym od łopaty to nic złego , tylko dlaczego szukasz zaczepki ze mną małorolnym , to że pewna " panienka " z DM zalewa się łzami jak dostanie adekwatną odpowiedź na wyzwiska w moim kierunku jest dla mnie zrozumiałe , trudno zrozumieć ciebie dlaczego piszesz że rzucam mięsem łgarzu ,to bardzo delikatne określenie takich
jak ty podły nikczemniku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
31 sierpnia 2024r. o 20:50
Coś bardzo ostrożny się zrobiłeś Lucjan. Teraz to wręcz pieszczotliwie ,,panienka'' a nie tak dawno wyzywałeś od ,,parów'' ,gnid i kanalii.
Ciepło koło gaci się zrobiło ? Trzeba było wcześniej o tym myśleć a nie teraz kiedy może okazać się zbierzesz po garbie.
Teraz ',,panienka z DM '' a nie tak dawno wrzucałeś tu i imię i nazwisko?
Ciekawe jak ty będziesz tu wyglądał zalewając się łzami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
31 sierpnia 2024r. o 21:10
Lucjan przyznaj się w końcu że podawałeś tu dane a nie idziesz w zaparte chociaż wiesz że już jesteś przegrany.
Myślisz że ludzie nie pamiętają? Ze internet można wygumkować i udawać że nic się nie stało? Stało się . Dałeś dupy i trzeba będzie przyjąć to na klatę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
31 sierpnia 2024r. o 21:25
~~Bolecnauta napisał(a): Coś bardzo ostrożny się zrobiłeś Lucjan. Teraz to wręcz pieszczotliwie ,,panienka'' a nie tak dawno wyzywałeś od ,,parów'' ,gnid i kanalii.
Ciepło koło gaci się zrobiło ? Trzeba było wcześniej o tym myśleć a nie teraz kiedy może okazać się zbierzesz po garbie.
Teraz ',,panienka z DM '' a nie tak dawno wrzucałeś tu i imię i nazwisko?
Ciekawe jak ty będziesz tu wyglądał zalewając się łzami.



Nie mogę się doczekać na wezwanie z policji , jak nie znasz mojego powiedzenia to ci przypomnę , każdemu odpowiadam tak jak na to zasłużył " ADEKWATNIE " , " spoliczkowany " oddaję nie nadstawiam drugiego policzka .

Coś ci wkleję jak oceniano " panienkę " z DM przed laty , nic się nie zmienił .

2017r. o 17:10
fa , lc, o napisał(a): zamiast skupiać się na pisaniu kolejnych bredni może tak odpowiesz jako kto tydwałes ...

oszuście i hipokryto :)

Odpowiedź :
" Sam się prosisz głupku wioskowy. Nie mam zamiaru zniżać się do twojego gównianego poziomu, ale skoro mnie po chamsku hejtujesz? Krótko kilka kwestii...

Jeżeli facet za wiele blabla o pieniądzach, o tym jaki jest szczęśliwy, to prawda jest inna. Prawdziwi mężczyźni z klasą nie rozmawiają o kasie, ani o związkach z kobietami. Przy okazji żonęęęę przeprosiłeś?

Jeżeli taki jakiś mały ktoś jak ty, zbyt wiele mówi o "jajach", że ktoś ich nie ma, a on to niby ma ogromne, to także prawda jest inna.

Kiedy ktoś blabla głupoty bez opamiętania tak, jak ty, kiedy uruchamia mu się bezrozumny słowotok, to właściwie nic nie ma do powiedzenia.

I... kundelek taki jak ty, kiedy obszczekuje każdą nogawkę, to nie dlatego, że jest odważny, tylko dlatego, że biedny piesek umiera ze strachu.

Oszustem i hipokrytą tutaj jesteś ty. Jak na razie pokazałeś tylko swoją paranoję i głupotę.

Na koniec. Zachowujesz się, jak psychicznie chory? Twoje paranoje mnie nie obchodzą. Znajdź sobie kogoś innego do hejtu.

Chyba nie załapałeś? Ale ten temat jest specjalnie dla ciebie blablusiu, więc lej ten jaaad dalej. Twoja nienawiść ciebie samego zeżre. Dla mnie EOTbetoniaro ."




Dopisane 31.08.2024r. o godz. 21:25:

Dobranoc .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza