Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Yogi niezalogowany
13 września 2024r. o 12:27
~~Ciemnobłękitna Hutujnia napisał(a): zrobię to zaraz po tym jak ty wymienisz ''sukcesy'' poprzedniej władzy...
tylko bez tych wszystkich ''plusów w typie 500 czy 800...czy ''pitów'' i ''citów''...;D

wymień właśnie konkrety dla przeciętnych Kowalskich ...
bo jak widzę chcesz już oceniać kogoś po kilku miesiącach a mnie ciekawi jak ocenisz innych po ośmiu latach...

mam już czas i kawę przed sobą ...poczytam...;D


Z tobą nie można normalnie rozmawiać no chyba że zwrócisz 13 emeryturę, którą od znienawidzonego PiS dostałeś, policzyłeś ile to tysiączków?
A taka rodzina z trójką dzieci to miesięcznie 1500 złociszy a rocznie to 18 000 złociszy a przez np. 6 lat to 108 000 złociszy, porównaj ile byś musiał byś stracić w STS przez sześć lat?
To jest konkret, a ty masz konkret dla Polaka?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobłękitna Hutujnia niezalogowany
13 września 2024r. o 12:29
~~Yogi napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnobłękitna Hutujnia napisał(a): zrobię to zaraz po tym jak ty wymienisz ''sukcesy'' poprzedniej władzy...
tylko bez tych wszystkich ''plusów w typie 500 czy 800...czy ''pitów'' i ''citów''...;D

wymień właśnie konkrety dla przeciętnych Kowalskich ...
bo jak widzę chcesz już oceniać kogoś po kilku miesiącach a mnie ciekawi jak ocenisz innych po ośmiu latach...

mam już czas i kawę przed sobą ...poczytam...;D


Z tobą nie można normalnie rozmawiać no chyba że zwrócisz 13 emeryturę, którą od znienawidzonego PiS dostałeś, policzyłeś ile to tysiączków?
A taka rodzina z trójką dzieci to miesięcznie 1500 złociszy a rocznie to 18 000 złociszy a przez np. 6 lat to 108 000 złociszy, porównaj ile byś musiał byś stracić w STS przez sześć lat?
To jest konkret, a ty masz konkret dla Polaka?


Mam , jak pijesz to nie PiSzesz !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobłękitna Hutujnia niezalogowany
13 września 2024r. o 12:37
kiedy ty zaczniesz zachowywać się normalnie zarówno jako ''yogi'' czy'' bubu'' to może i ktoś zechce traktować chociaż odrobinę poważnie...
pytam tu o ''sukcesy'' poprzedników a ty mi tu wyskakujesz jak królik z kapelusza z ''osobistymi wycieczkami''...;D

pisałem przecież bez tych ''plusów''
to jest według ciebie ''konkret '' dla wszystkich Polaków bo według mnie kwota dla stosunkowo niewielkiej grupy Polaków...
zresztą napisz tu skąd kasa dla nich?
można te ''plusy'' zrozumieć '' chociaż częściowo...ale dla Ukraińców?
napisz mi na jakiej podstawie im ''się należy''? ;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yogi niezalogowany
13 września 2024r. o 12:54
~~Ciemnobłękitna Hutujnia napisał(a): kiedy ty zaczniesz zachowywać się normalnie zarówno jako ''yogi'' czy'' bubu'' to może i ktoś zechce traktować chociaż odrobinę poważnie...
pytam tu o ''sukcesy'' poprzedników a ty mi tu wyskakujesz jak królik z kapelusza z ''osobistymi wycieczkami''...;D

pisałem przecież bez tych ''plusów''
to jest według ciebie ''konkret '' dla wszystkich Polaków bo według mnie kwota dla stosunkowo niewielkiej grupy Polaków...
zresztą napisz tu skąd kasa dla nich?
można te ''plusy'' zrozumieć '' chociaż częściowo...ale dla Ukraińców?
napisz mi na jakiej podstawie im ''się należy''? ;D



Gdyby ci PiS nie dał 13 emerytury czy tak potężnych waloryzacji czy tarcz ochronnych np. zamrażanie cen prądu czy gazu albo uniezależnił Polskę od dostaw ropy, gazu z Rosji, to byłoby cię stać na takie zakłady i takie częste w STS?
Ale dawaj tu konkrety, a nie tam coś miałczysz że boli czy coś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brawo Tusk niezalogowany
13 września 2024r. o 12:57
Tempaki i sprzedawczyki głosuką na pis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pytanie 4 niezalogowany
13 września 2024r. o 13:06
10 000 Euro tyle kosztowała dyplom Collegium Humanum w Uzbekistanie w siatce pośredniczącej zorganizowanej przez Ryszarda Cz. Jednorazowo pośrednik doręczał kilkadziesiąt dyplomów. Wygląd i zachowanie idioty zmyliłby pewnie niejednego.
To niemożliwe aby Rysiek z rektorem kosili wszystko. Czas na kolejne aresztowania, no i pytanie gdzie jest ta kasa?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobłękitna Hutujnia niezalogowany
13 września 2024r. o 13:09
~~Yogi napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnobłękitna Hutujnia napisał(a):
to jest według ciebie ''konkret '' dla wszystkich Polaków bo według mnie kwota dla stosunkowo niewielkiej grupy Polaków...
zresztą napisz tu skąd kasa dla nich?
można te ''plusy'' zrozumieć '' chociaż częściowo...ale dla Ukraińców?
napisz mi na jakiej podstawie im ''się należy''? ;D



Gdyby ci PiS nie dał 13 emerytury czy tak potężnych waloryzacji czy tarcz ochronnych np. zamrażanie cen prądu czy gazu albo uniezależnił Polskę od dostaw ropy, gazu z Rosji, to byłoby cię stać na takie zakłady i takie częste w STS?
Ale dawaj tu konkrety, a nie tam coś miałczysz że boli czy coś.


ty masz chyba jakąś manię prześladowczą...;D
mnie coś DAŁ piSS? ....
TY ZDAJESZ SOBIE SPRAWĘ Z BREDNI JAKIE WYPISUJESZ?
napisz kiedy pojawiły się pierwsze ''trzynastki''...;D kto wtedy rządził? ;D

pieprzysz tu o ''tarczach ochronnych'' tylko zerknij w statystyki GUS-u i poczytaj kiedy poupadało najwięcej małych i średnich firm bo nie dawały sobie rady pomimo tych ''tarcz''
zarażanie cen gazu? ...kiedy to nastąpiło? ...czy nie czasem po tym jak skończył się tani z Rosji a trzeba było sprowadzać drogi skroplony od ''yankee''?

a więc pisz jakie to konkretne ''sukcesy'' z których ja i miliony Polaków dzisiaj odczuwają..
nie lawiruj ...nie wij się jak glista tylko operuj konkretami...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobłękitna Hutujnia niezalogowany
13 września 2024r. o 13:11
aha...widzę że już o 800 + nie piszesz...dlaczego? ;D
ponawiam więc...na jakiej podstawie mają je otrzymywać Ukraińcy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza