Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Czarny bez niezalogowany
13 września 2024r. o 17:45
Hutujnia to są te miliardy, o czym chcesz dyskutować, o pospolitych przestępcach których jest wielu we wszystkich partiach czy o rządzących osiągających korzyści materjalne z przestępczej działalności .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rysiek niezalogowany
13 września 2024r. o 17:49
Ile podatków było wprowadzonych? Wiem że na colę na cukier w kostkach i co tam jeszcze?
Makaron w kolankach?
Ekspert jego ekscelencja może przypomni?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworóżowy Nawłoć niezalogowany
13 września 2024r. o 17:51
~~Ciemnobłękitna Hutujnia napisał(a): na jak tam ty niby ''nawłoć''?
już w norce?
nie ma komentarza a przecież mam tu i inne przypadki tych twoich piSSowskich ''kryształowych '' złodziei ...;D

chociaż myślę że ten jeden to już i tak ponad stan twojej świado...nieświadomości...HAHAHAHA

Sprowadzasz dyskusję do absurdu, zajmujesz się " pionkami" .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobłękitna Hutujnia niezalogowany
13 września 2024r. o 17:52
~~Czarny bez napisał(a): Hutujnia to są te miliardy, o czym chcesz dyskutować, o pospolitych przestępcach których jest wielu we wszystkich partiach czy o rządzących osiągających korzyści materjalne z przestępczej działalności .


chciałeś przykładów bo tworzysz tu jakiś chory mit że twoi to same ''kryształy''...;D

~Jaskraworóżowy Nawłoć niezalogowany
27 min. temu
~~Czarnuszka lekarska napisał(a): Bez odpowiedz co zrobić ze złodziejami którzy wcześniej kradli?

Podaj przykłady kto i ile ukradł, jak do tej pory nikt nie ma zarzutów o kradzież tylko o przekroczenie uprawnień .

czyli teraz wychodzi na to że jak twoi kradli trochę mniej niż ''miliardy'' to jest to dozwolone?
czyli jak kraść to ''zgodnie z procedurami'' jak mawia piSSowski ''klasyk"

mówisz że złodzieje są w każdej partii?...no to napisz mi tu coś o skazanych za złodziejstwa z tych innych partii...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobłękitna Hutujnia niezalogowany
13 września 2024r. o 17:56
~~Jaskraworóżowy Nawłoć napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnobłękitna Hutujnia napisał(a): na jak tam ty niby ''nawłoć''?
już w norce?
nie ma komentarza a przecież mam tu i inne przypadki tych twoich piSSowskich ''kryształowych '' złodziei ...;D

chociaż myślę że ten jeden to już i tak ponad stan twojej świado...nieświadomości...HAHAHAHA

Sprowadzasz dyskusję do absurdu, zajmujesz się " pionkami" .


aha...czyli jak ''pionki'' kradną to ty określasz to jako ''absurd''...;D
znasz powiedzenie -rybka psuje się od głowy?
jak świat światem zawsze pierdzą w pasiaki ''płoteczki'' a rekinki się tuczą...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
13 września 2024r. o 17:58
~~Ciemnobłękitna Hutujnia napisał(a): robi to samo co robi się we wszystkich krajach...
robi to i Donald i robi to Karolek...

bo chyba nie powiesz mi że to Karolek daje kasiorkę za housing benefitt czy cold payment weather...

zresztą czy ty niby ''angolu'' wiesz o czym piszę?





....jak krzyczał Tusk przed wyborami. Rosnącą inflacja jest świadectwem nieudolności rządu :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobłękitna Hutujnia niezalogowany
13 września 2024r. o 18:00
Był nadzieją PiS na Mazowszu. Skończył z wyrokiem za kradzież, a na wyrok za oszustwa właśnie czeka
Kariera polityczna miała spektakularny początek i szybki koniec. Tym razem prokuratura oskarżyła Marka G. o przekręt na kilka milionów złotych. Wcześniej wpadł nie tylko za kradzież ciągnika, ale także za posiadanie mefedronu.
Prokuratura Okręgowa w Siedlcach oskarżyła Marka G., jego żonę Małgorzatę G. i szwagra Dawida Sz. o to, że od lipca 2022 r. do 2023 oszukali 140 osób i firm na kwotę 7 milionów. ''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworóżowy Nawłoć niezalogowany
13 września 2024r. o 18:06
Hutujnia, załuż temat o "płotkach"nie szukaj w tym temacie tematów zastępczych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza