Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Krasna Portulaka niezalogowany
2 października 2024r. o 5:44
~~Żółtoczerwony Łubin napisał(a): Powtarzasz kłamstwa rosyjskiej propagandy.


gdybym robił to co próbujesz mi zarzucać pisał bym to co mówi np. Lee Stranachan...
ale co ty możesz o tym wiedzieć jak ty jesteś zaślepiony fobią...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
2 października 2024r. o 6:09
~~Krasna Portulaka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Żółtoczerwony Łubin napisał(a): Powtarzasz kłamstwa rosyjskiej propagandy.


gdybym robił to co próbujesz mi zarzucać pisał bym to co mówi np. Lee Stranachan...
ale co ty możesz o tym wiedzieć jak ty jesteś zaślepiony fobią...;D



Wiemy Janusz ,wiemy. Ty czekasz na zwycięstwo twojego Putina na Ukrainie, komusza krew w tobie płynie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotordzawa Choina niezalogowany
2 października 2024r. o 6:12
~~Krasna Portulaka napisał(a): kto dzisiaj pamięta Dżulię która narobiła ''wałów'' na tej całej Ukrainie i spierdzieliła na Rivierę gdzie na luksusowym jachcie dopadli ją paparazzi? ...a dzisiejsi Ukraińcy na ulicach Monte Carlo czym się wożą?
jeśli myślicie że ''paseratti '' czy ''golfinami'' to jesteście w wielkim błędzie...

to jak?
doczytaliście o ile wzrósł majątek ''shreka'' od początku wojny? ;D
wiochy i miasta są niszczone ostrzałem a on co sobie kupił ? ano willę pod Kairem...;D
wiecie za ile?


Obrotny chłopak , to i ma ..
a jak u ciebie ..? , nadal na poddaszu ..?
czy coś się zmieniło….?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krasna Portulaka niezalogowany
2 października 2024r. o 6:15
~~Złotordzawa Choina napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Krasna Portulaka napisał(a): kto dzisiaj pamięta Dżulię która narobiła ''wałów'' na tej całej Ukrainie i spierdzieliła na Rivierę gdzie na luksusowym jachcie dopadli ją paparazzi? ...a dzisiejsi Ukraińcy na ulicach Monte Carlo czym się wożą?
jeśli myślicie że ''paseratti '' czy ''golfinami'' to jesteście w wielkim błędzie...

to jak?
doczytaliście o ile wzrósł majątek ''shreka'' od początku wojny? ;D
wiochy i miasta są niszczone ostrzałem a on co sobie kupił ? ano willę pod Kairem...;D
wiecie za ile?


Obrotny chłopak , to i ma ..
a jak u ciebie ..? , nadal na poddaszu ..?
czy coś się zmieniło….?


Nadal , zdrowie już nie te , kolana wysiadają , schudnąć trochę muszę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anty pelikanom niezalogowany
2 października 2024r. o 6:28
~~Lucjan napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Krasna Portulaka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Żółtoczerwony Łubin napisał(a): Powtarzasz kłamstwa rosyjskiej propagandy.


gdybym robił to co próbujesz mi zarzucać pisał bym to co mówi np. Lee Stranachan...
ale co ty możesz o tym wiedzieć jak ty jesteś zaślepiony fobią...;D


Wiemy Janusz ,wiemy. Ty czekasz na zwycięstwo twojego Putina na Ukrainie, komusza krew w tobie płynie.


Ale średniowiecze ,ale pelikan jesteś z zapełnionym karmidłami umysłem , na pewno oglądasz TV i czytasz portale typu Onet,Interia czy Wirtualna Ukraina ,do Twojego zaśmiecionego umysłu nie dociera że bliżej do komuny jest w Unii w USA czy Kanadzie niż w Rosji czy w Chinach .Świat się zmienił pelikanie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pelikan niezalogowany
2 października 2024r. o 7:03
~~Anty pelikanom napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lucjan napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Krasna Portulaka napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Żółtoczerwony Łubin napisał(a): Powtarzasz kłamstwa rosyjskiej propagandy.


gdybym robił to co próbujesz mi zarzucać pisał bym to co mówi np. Lee Stranachan...
ale co ty możesz o tym wiedzieć jak ty jesteś zaślepiony fobią...;D


Wiemy Janusz ,wiemy. Ty czekasz na zwycięstwo twojego Putina na Ukrainie, komusza krew w tobie płynie.

Ale średniowiecze ,ale pelikan jesteś z zapełnionym karmidłami umysłem , na pewno oglądasz TV i czytasz portale typu Onet,Interia czy Wirtualna Ukraina ,do Twojego zaśmiecionego umysłu nie dociera że bliżej do komuny jest w Unii w USA czy Kanadzie niż w Rosji czy w Chinach .Świat się zmienił pelikanie



Wierzę Ci na słowo , ja nigdy nie byłem w USA czy Kanadzie , ani w Rosji ani w Chinach , więc nie wiem gdzie jest bliżej do komuny . Zazdroszczę Ci , zobaczyłeś kawał świata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krasna Portulaka niezalogowany
2 października 2024r. o 7:32
ale chłoptasie ''przeżywają'' czym to niby żyje Janusz...;D
ale że lubią sobie pofantazjować to co mi do tego?

nich mają coś ż ''życia''...;D
czy ja oczekuję zwycięstwa Rosji?...nie...
ona już jest zwycięska i to na kilku płaszczyznach tylko takie ''pelikany'' tego nie chcą dostrzec lub nie potrafią...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krasna Portulaka niezalogowany
2 października 2024r. o 7:56
dzisiaj 15.30 ''zaorają'' w głosowaniu tego piSSowskiego oszusta...;D
i dobrze bo mu się to należy...
już teraz piSSowcy możecie zacząć tu jazgotać o ''zemście'' ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.