Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Ciemnopomarańczowy Żółwik niezalogowany
9 października 2024r. o 10:06
~~Cebula Biała napisał(a): Mamy trzy słownie trzy tygodnie po powodzi na poszkodowanych w powodzi rząd przeznaczył 213 mln do dzisiaj tak? To nam daje po 4 słownie cztery tysiące na poszkodowanego. Ogarniacie? Czy wolniej powtórzyć?


Stary LGBT-owiec ; Nikt nas nie przekona że białe jest białe , a czarne jest czarne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22745
oprych
9 października 2024r. o 10:14
~~pytanie 5 napisał(a):
Ktoś napisał: oprych napisał(a): Ja mam poukładane, ale widzę że u was wciąż "styki po przepalane".


To ja sam siebie cytuję ,to ja sam ze sobą gadam .? Wy wieśniaki zawsze niewinni.




Tak. Zauważyłem że nie w tym wątku wcisnąłem odpowiedź.
Teraz przez miesiąc będziesz miał orgazm bo się pomyliłem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~elektryk niezalogowany
9 października 2024r. o 10:22
oprych napisał(a):
Ktoś napisał: ~~pytanie 5 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: oprych napisał(a): Ja mam poukładane, ale widzę że u was wciąż "styki po przepalane".


To ja sam siebie cytuję ,to ja sam ze sobą gadam .? Wy wieśniaki zawsze niewinni.




Tak. Zauważyłem że nie w tym wątku wcisnąłem odpowiedź.
Teraz przez miesiąc będziesz miał orgazm bo się pomyliłem?



Skoro tak to przeproś za pomyłkę , a nie jak typowy wieśniak; Ja mam poukładane, ale widzę że u was wciąż "styki po przepalane".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ruski mir niezalogowany
9 października 2024r. o 10:24
pisowce to złodziejska pro-ruska sekta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoszara Kalmia niezalogowany
9 października 2024r. o 10:25
~~ruski mir napisał(a): pisowce to złodziejska pro-ruska sekta

Napisz szczegółowo co ci ukradli …
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglany Rdest niezalogowany
9 października 2024r. o 10:32
~~ruski mir napisał(a): pisowce to złodziejska pro-ruska sekta

Buaaaahaha, za co kasę dostała czteroosobowa firma pani Tokarczuk ????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
9 października 2024r. o 10:34
Jeszcze czego ? Może ty napisz jak przez ostatnie osiem lat Polska i Polacy byli okradani przez poprzedników z Wiejskiej.
Zrób to tez szczegółowo bo właśnie Mejza ma stracić immunitet.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22745
oprych
9 października 2024r. o 10:41
~~elektryk napisał(a):
Ktoś napisał: oprych napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~pytanie 5 napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: oprych napisał(a): Ja mam poukładane, ale widzę że u was wciąż "styki po przepalane".


To ja sam siebie cytuję ,to ja sam ze sobą gadam .? Wy wieśniaki zawsze niewinni.




Tak. Zauważyłem że nie w tym wątku wcisnąłem odpowiedź.
Teraz przez miesiąc będziesz miał orgazm bo się pomyliłem?


Skoro tak to przeproś za pomyłkę , a nie jak typowy wieśniak; Ja mam poukładane, ale widzę że u was wciąż "styki po przepalane".



Nie miałbym z tym problemu, gdyby mój "przedmówca" wskazał mi mój błąd w odpowiedzi nie wyzywając mnie przy okazji.

Mimo wszystko: Przepraszam za pomyłkę, która spowodowała u niektórych że nie zajażyli wątku mojego "posta"


Dopisane 09.10.2024r. o godz. 10:41:


A dla tych co dalej nie załapali, tamta odpowiedź miała być do tego posta:


~~Ochrowy Ogórecznik napisał(a):
Ktoś napisał: oprych napisał(a): A pamiętacie jeszcze to :
"KONSTYTUCJA, KONSTYTUCJA, KONSTYTUCJA!!!!!!!!"

Zabawne to było ;)

Konstytucja jest OK tylko trybunał Julki Przyłębskiej z Piotrowiczem i żarłoczną Krychą to patologiczny pisowski twór .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Gerresheimer zaprasza