Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~piss niezalogowany
9 października 2024r. o 10:46
oprych napisał(a): Ja mam poukładane, ale widzę że u was wciąż "styki po przepalane".

A jakie ty masz pisowcu styki, jak masz dwa zwoje mózgu ,żebyś nie chodził po podwórku i nie kupczył .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowa Gynostemma niezalogowany
9 października 2024r. o 10:47
Ourwa ,pałę Tuskowi ogarniaj. .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22745
oprych
9 października 2024r. o 10:49
~~piss napisał(a):
Ktoś napisał: oprych napisał(a): Ja mam poukładane, ale widzę że u was wciąż "styki po przepalane".

A jakie ty masz pisowcu styki, jak masz dwa zwoje mózgu ,żebyś nie chodził po podwórku i nie kupczył .




Uuuu widzę że u ciebie zwarta poszła..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~piss niezalogowany
9 października 2024r. o 10:52
oprych napisał(a):
Ktoś napisał: ~~piss napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: oprych napisał(a): Ja mam poukładane, ale widzę że u was wciąż "styki po przepalane".

A jakie ty masz pisowcu styki, jak masz dwa zwoje mózgu ,żebyś nie chodził po podwórku i nie kupczył .



Uuuu widzę że u ciebie zwarta poszła..

Co to jest ta ,,zwarta" u ciebie pisowcu coś pod kopułą się zlasowało .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22745
oprych
9 października 2024r. o 10:59
Heh.
Kiedyś myślałem, że tylko wyborcy PiSu są "sekciarzami" którym jak ktoś skrytykuje ich partię to z wyzywają, nazwą Pełowcami itd. I teraz wchodzi on, cały na biało, wyznawca PO- "~~piss" i udowadnia że niczym się od PiSowców nie różnią....


Dopisane 09.10.2024r. o godz. 10:59:

~~piss napisał(a):
Ktoś napisał: oprych napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~piss napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: oprych napisał(a): Ja mam poukładane, ale widzę że u was wciąż "styki po przepalane".

A jakie ty masz pisowcu styki, jak masz dwa zwoje mózgu ,żebyś nie chodził po podwórku i nie kupczył .



Uuuu widzę że u ciebie zwarta poszła..
Co to jest ta ,,zwarta" u ciebie pisowcu coś pod kopułą się zlasowało .



Zwara :)
Od razu Przepraszam za pomyłkę ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
9 października 2024r. o 11:01
jak to jest że ostatnio żoliborska ,mlaskająca łajza otwarcie powiedziała że Konstytucję należy napisać od nowa?
a kto to ją ma napisać?
Ążej zwany w niektórych kręgach ''prezydentem'' a w innych piSSowskim ''notariuszem''?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasne jak słońce Peru niezalogowany
9 października 2024r. o 11:08
~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): jak to jest że ostatnio żoliborska ,mlaskająca łajza otwarcie powiedziała że Konstytucję należy napisać od nowa?
a kto to ją ma napisać?
Ążej zwany w niektórych kręgach ''prezydentem'' a w innych piSSowskim ''notariuszem''?


Jak to kto ma napisać ..???
Co za pytanie …??
O to co jest wręcz pewne ja w kościele amen …?
Nasz pryncypał Bolesławiecki …!!
Czy się pomyliłem ..???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22745
oprych
9 października 2024r. o 11:13
~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): jak to jest że ostatnio żoliborska ,mlaskająca łajza otwarcie powiedziała że Konstytucję należy napisać od nowa?
a kto to ją ma napisać?
Ążej zwany w niektórych kręgach ''prezydentem'' a w innych piSSowskim ''notariuszem''?




Po co pisać od nowa konstytucję skoro i tak wszyscy mają ją gdzieś?
Gdy rządzili PiSowcy, PO organizowali protesty że PiS łamie konstytucję, że nie szanuje prawa w Polsce. Jak tylko Tusk przejął władzę prawo ma w d...ie zaraz obok konstytucji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza