Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Czerwona Bazylia niezalogowany
4 czerwca 2024r. o 7:11
kiedy handlowali sobie ''ruskim'' węglem i doili ''paljaków'' windując ceny było ok.
był czas że nawet wybudowali rampę przeładunkową dostosowaną do rozstawu osi ''ruskich'' wagonów...
teraz kiedy skończyło się ''eldorado'' padają na ryj...;D
na własne życzenie więc nie ma co żałować...;D
niedługo czeka to Możejki które od czasu jak wszedł w to Orlen przynosi to same straty a wartość zakładu szoruje po dnie...;D

czas sprzedać to Niemcom bo może oni postawią to na nogi ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowawy Bambus niezalogowany
4 czerwca 2024r. o 7:22
Ten tu u góry to ma dobre rady taki wuj dobra rada,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwona Bazylia niezalogowany
4 czerwca 2024r. o 8:38
~~Różowawy Bambus napisał(a): Ten tu u góry to ma dobre rady taki wuj dobra rada,


a masz lepszą? ;D
no to dawaj...
wiem ...oddać to biednemu Ukraińcowi...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Koralowa Słonecznica niezalogowany
4 czerwca 2024r. o 8:56
~~Trudno nadążyć napisał(a): "Te 100 konkretów doprowadzi do tego, że ludzie w Polsce będą mieli więcej w kieszeni, będzie taniej w polskich sklepach i będzie lepiej w każdym polskim domu" – mówił D. Tusk
Nooo, trudno nadążyć z tymi - przepełnionymi - kieszeniami


No przecież mają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowawy Bambus niezalogowany
4 czerwca 2024r. o 9:04
~~Czerwona Bazylia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Różowawy Bambus napisał(a): Ten tu u góry to ma dobre rady taki wuj dobra rada,


a masz lepszą? ;D
no to dawaj...
wiem ...oddać to biednemu Ukraińcowi...;D


Zlikwidować te lewackie pomysły.
Dzisiaj w Brukseli jest protest i tam mają pomysł.
A 9 czerwca też mam pomysł i pójdę na wybory.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocista Goryczka niezalogowany
4 czerwca 2024r. o 10:36
~~Różowawy Bambus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Czerwona Bazylia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Różowawy Bambus napisał(a): Ten tu u góry to ma dobre rady taki wuj dobra rada,


a masz lepszą? ;D
no to dawaj...
wiem ...oddać to biednemu Ukraińcowi...;D

Zlikwidować te lewackie pomysły.
Dzisiaj w Brukseli jest protest i tam mają pomysł.
A 9 czerwca też mam pomysł i pójdę na wybory.



Sukcesy rządu to podwyżki cen żywności, paliwa, prądu, gazu, wody i ciepła i wszystkich usług, a co na to wyborcy koalicji 8 gwiazdek z 13 grudnia są zachwyceni, szczególnie ci co mało zarabiają i mają domy na kredyt ogrzewane gazem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~IV rozbiór Polski niezalogowany
4 czerwca 2024r. o 10:43
Duda reklamował mafię
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnożółta Aralia niezalogowany
4 czerwca 2024r. o 11:31
~~IV rozbiór Polski napisał(a): Duda reklamował mafię

A to dopiero początek ujawniania PiSiego złodziejstwa, które odbywało się w sposób zorganizowany za wiedzą i przyzwoleniem Kaczyńskiego.

Na szczęście Giertych nie odpuści temu xujowi na kaczych nogach i rozliczy go do spodu xD.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA #pijezkranu