Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

211
skorn
9 czerwca 2024r. o 8:59

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22745
oprych
9 czerwca 2024r. o 9:26
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawozielony Sundaville niezalogowany
9 czerwca 2024r. o 12:28
nie oglądałem tych filmików bo nie wiem czy warto ...
moje zdanie od czasów afery szmaciarza Antonia Antonowa Macjarewicza i tego co robił w sprawie Nangar Khel jest jasne i niezmienne...
szmata i niegodziwiec który powinien dawno stanąć przed sądem...
''wuj'' nie tylko nie bronił polskich żołnierzy a stawiał im zarzuty o ludobójstwie...
o ile pamiętam to coś około dziesięciu lat ten temat drążono pomimo tego że nawet ''yankee'' bronili naszych...

dzisiaj moje zdanie co do tego co się dzieje obecnie na granicy też już wcześniej opisałem...
jedno jest dla mnie pewne przy takiej wasalistycznej postawie jaką przyjmuje ''kamyszek-tygrysek'' ...jak ''wielki brat'' zadzwoni nasza młodzież pójdzie w kamasze i pojadą na ''ukrainu'' w ramach wcześniejszej ściemy że jadą tam jako pomoc powiedzmy logistyczna lub innego podobnego bzdetu...
niejeden z nich nie wróci a ''tygrysek'' jedyne co zrobi to zarządzi kolejne opuszczenie flagi ...

wszystkie polityczne łajzy od prawa do lewa sami siebie już wcześniej dobrze zabezpieczyli a wy ''durne paljaki'' zostaniecie z palcem w dudzie...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ewa niezalogowany
9 czerwca 2024r. o 13:05
Sukcesy tego rządu? Na razie nie dostrzegam żadnych. Negatywne są.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~poilo niezalogowany
9 czerwca 2024r. o 13:09
~~Szarawozielony Sundaville napisał(a): nie oglądałem tych filmików bo nie wiem czy warto ...
moje zdanie od czasów afery szmaciarza Antonia Antonowa Macjarewicza i tego co robił w sprawie Nangar Khel jest jasne i niezmienne...
szmata i niegodziwiec który powinien dawno stanąć przed sądem...
''wuj'' nie tylko nie bronił polskich żołnierzy a stawiał im zarzuty o ludobójstwie...
o ile pamiętam to coś około dziesięciu lat ten temat drążono pomimo tego że nawet ''yankee'' bronili naszych...

dzisiaj moje zdanie co do tego co się dzieje obecnie na granicy też już wcześniej opisałem...
jedno jest dla mnie pewne przy takiej wasalistycznej postawie jaką przyjmuje ''kamyszek-tygrysek'' ...jak ''wielki brat'' zadzwoni nasza młodzież pójdzie w kamasze i pojadą na ''ukrainu'' w ramach wcześniejszej ściemy że jadą tam jako pomoc powiedzmy logistyczna lub innego podobnego bzdetu...
niejeden z nich nie wróci a ''tygrysek'' jedyne co zrobi to zarządzi kolejne opuszczenie flagi ...

wszystkie polityczne łajzy od prawa do lewa sami siebie już wcześniej dobrze zabezpieczyli a wy ''durne paljaki'' zostaniecie z palcem w dudzie...;D


art216 KK
§ 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawozielony Sundaville niezalogowany
9 czerwca 2024r. o 14:16
zgłoś to i po sprawie a nie tu się niezdrowo podniecasz...;D
§ 1. Kto znieważa inną osobę...
a któż to taki?...


a ja w odpowiedzi ci napiszę nie strasz ,nie strasz bo się ob...fajdasz...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kornelJA niezalogowany
9 czerwca 2024r. o 14:31
~~Szarawozielony Sundaville napisał(a): nie oglądałem tych filmików bo nie wiem czy warto ...
moje zdanie od czasów afery szmaciarza Antonia Antonowa Macjarewicza i tego co robił w sprawie Nangar Khel jest jasne i niezmienne...
szmata i niegodziwiec który powinien dawno stanąć przed sądem...
''wuj'' nie tylko nie bronił polskich żołnierzy a stawiał im zarzuty o ludobójstwie...
o ile pamiętam to coś około dziesięciu lat ten temat drążono pomimo tego że nawet ''yankee'' bronili naszych...

dzisiaj moje zdanie co do tego co się dzieje obecnie na granicy też już wcześniej opisałem...
jedno jest dla mnie pewne przy takiej wasalistycznej postawie jaką przyjmuje ''kamyszek-tygrysek'' ...jak ''wielki brat'' zadzwoni nasza młodzież pójdzie w kamasze i pojadą na ''ukrainu'' w ramach wcześniejszej ściemy że jadą tam jako pomoc powiedzmy logistyczna lub innego podobnego bzdetu...
niejeden z nich nie wróci a ''tygrysek'' jedyne co zrobi to zarządzi kolejne opuszczenie flagi ...

wszystkie polityczne łajzy od prawa do lewa sami siebie już wcześniej dobrze zabezpieczyli a wy ''durne paljaki'' zostaniecie z palcem w dudzie...;D

Wpuścili tu kacapów do kraju którzy się POpisują na forum , a grzybica paznokci na czerwonych łapach i to nie przeszkadza aby POuczać Polaka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowoszara Fuksja niezalogowany
9 czerwca 2024r. o 15:46
~~Szarawozielony Sundaville napisał(a): zgłoś to i po sprawie a nie tu się niezdrowo podniecasz...;D
§ 1. Kto znieważa inną osobę...
a któż to taki?...


a ja w odpowiedzi ci napiszę nie strasz ,nie strasz bo się ob...fajdasz...;D


Wyjęty z pod prawa Yankoviczowicz
..
Co najmniej tak się czuję ..

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza