Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Kino kar niezalogowany
16 czerwca 2024r. o 10:13
Kolejny sukces, ciapała z nożem w ręku tańczy w aptece (Piotrków trybunalski) obejrzyjcie video, kto go tu ściągnął?
oczywiście gang Olsena ,nikt inny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~głupi naród niezalogowany
16 czerwca 2024r. o 10:20
Narzekaliście że PIS robi z Polski Państwo na cenzurowanym?
Oczywiście PO-3noga-SLD projekt rozwija:
"Rząd prześwietli smartfony Polaków. Jest projekt ustawy
Na stronie internetowej Sejmu RP pojawił się projekt ustawy Prawo komunikacji elektronicznej, datowany na 21 maja 2024 roku. Znajdują się w nim zapisy, które wzbudzają spore kontrowersje. Chodzi przede wszystkim o Art. 43, w którym jest mowa o udostępnianiu przez firmy telekomunikacyjne informacji przesyłanych przez ich klientów na przykład za pomocą komunikatorów internetowych czy SMS-ów, a także wielu innych danych, aż 10 różnym polskim służbom. Są wśród nich następujące służby uprawnione:

Policja,
Biuro Nadzoru Wewnętrznego,
Straż Graniczna,
Inspektorat Wewnętrzny Służby Więziennej,
Służba Ochrony Państwa,
Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego,
Służba Kontrwywiadu Wojskowego,
Żandarmeria Wojskowa,
Centralne Biuro Antykorupcyjne,
Krajowa Administracja Skarbowa."

https://www.telepolis.pl/wiadomosci/prawo-finanse-statystyki/rzad-prawo-komunikacji-elektronicznej-nowelizacja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrązowe Parzydło niezalogowany
16 czerwca 2024r. o 10:21
~~Ciemnopomarańczowy Zimowit napisał(a): dzisiaj dwie porażki ...
jedna z Holandią druga z Chinami...;D


Z Holandią nie wejdzie ..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~taka prawda niezalogowany
16 czerwca 2024r. o 10:27
~~Kino kar napisał(a): Kolejny sukces, ciapała z nożem w ręku tańczy w aptece (Piotrków trybunalski) obejrzyjcie video, kto go tu ściągnął?
oczywiście gang Olsena ,nikt inny


Niech tańczy , ma prawo . To informatyk albo filmowiec z Bollywood ,zapłacił gejowi za wizę 4 tyś. dolarów więc robi co chce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bez mydlenia oczu niezalogowany
16 czerwca 2024r. o 10:42
Jest wypowiedź prezydenta ,cytuję -przyjmujemy wszystkich którzy przyjeżdżają do Polski przez Ukrainę ,Przyjęliśmy uchodzców że 170 krajów świata ,nawet takich nie posiadających żadnych dokumentów - do tego dodam że z Zachodu w ramach relokacji przyjmujemy uchodzców takich co zachód ich nie chce , i to dobra jest , a uchodźcy którzy chcą się dostać przez Białoruś to nie dobra jest .Co za teatr? .Do diabła albo nie przyjmujemy nikogo albo wszystkich,przez takie przedstawienie giną nasi żołnierze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mahoniowa Cebulica niezalogowany
16 czerwca 2024r. o 11:12
~~Yankes z Dolnych napisał(a): Chciałbym zrozumieć skąd w ludziach bierze się tyle jadu i nienawiści. Wszechobecna zawiść, zazdrość i niechęć do drugiego człowieka. Na każdym kroku ocenianie i wytykanie palcami. Jakby nie można było po prostu żyć i dać żyć innym.

Przecież nie jesteśmy swoim lustrzanym odbiciem. Każdy z nas jest odmienny. Mamy inne marzenia, przeżycia i wspomnienia. Wszyscy musieliśmy borykać się z różnymi sytuacjami w życiu. Nawet jeśli ktoś jest inny od Ciebie to nie jest to powód, żeby go oczerniać i obrażać. Po prostu jest inny. Tyle.

Po co więc ta cała nienawiść? Mam wrażenie, że ta cała złość wychodzi od ludzi, którzy sami nie radzą sobie z gniewem i zazdrością. Plotki tworzą tchórze, którzy systematycznie próbują truć życie innym. Zaś karmią się nimi ludzie, którzy nie potrafią samodzielnie myśleć. Cieszą się z każdej sensacji, bo sami mają paskudnie nudne życie.

Słowa potrafią wyrządzić wiele krzywdy. Szczególnie te, które niosą złość i nienawiść. Nikt z nas nie jest wszechwiedzący. Nie możemy mieć pewności, że to nasze zdanie i opinia są tymi prawdziwymi.

Sam staram się być dobrym człowiekiem. Dobrzy ludzie przede wszystkim nie ranią innych osób. Jest jedna ważna zasada: żyj i daj żyć innym. Dlatego musisz wiedzieć, że kimkolwiek jesteś - życzę Ci dobrze.


Ja jestem tak dobry że jak będziecie o mnie źle pisać to was przeciągnę po sądach a jak umrzecie to jeszcze pare lat będę was obsmarowywał i wyzywał w necie. Cieszcie sie z mojego miłosierdzia. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
16 czerwca 2024r. o 11:29
~~Mahoniowa Cebulica napisał(a): ~~Yankes z Dolnych napisał(a): Chciałbym zrozumieć skąd w ludziach bierze się tyle jadu i nienawiści. Wszechobecna zawiść, zazdrość i niechęć do drugiego człowieka. Na każdym kroku ocenianie i wytykanie palcami. Jakby nie można było po prostu żyć i dać żyć innym.

Przecież nie jesteśmy swoim lustrzanym odbiciem. Każdy z nas jest odmienny. Mamy inne marzenia, przeżycia i wspomnienia. Wszyscy musieliśmy borykać się z różnymi sytuacjami w życiu. Nawet jeśli ktoś jest inny od Ciebie to nie jest to powód, żeby go oczerniać i obrażać. Po prostu jest inny. Tyle.

Po co więc ta cała nienawiść? Mam wrażenie, że ta cała złość wychodzi od ludzi, którzy sami nie radzą sobie z gniewem i zazdrością. Plotki tworzą tchórze, którzy systematycznie próbują truć życie innym. Zaś karmią się nimi ludzie, którzy nie potrafią samodzielnie myśleć. Cieszą się z każdej sensacji, bo sami mają paskudnie nudne życie.

Słowa potrafią wyrządzić wiele krzywdy. Szczególnie te, które niosą złość i nienawiść. Nikt z nas nie jest wszechwiedzący. Nie możemy mieć pewności, że to nasze zdanie i opinia są tymi prawdziwymi.

Sam staram się być dobrym człowiekiem. Dobrzy ludzie przede wszystkim nie ranią innych osób. Jest jedna ważna zasada: żyj i daj żyć innym. Dlatego musisz wiedzieć, że kimkolwiek jesteś - życzę Ci dobrze.


Ja jestem tak dobry że jak będziecie o mnie źle pisać to was przeciągnę po sądach a jak umrzecie to jeszcze pare lat będę was obsmarowywał i wyzywał w necie. Cieszcie sie z mojego miłosierdzia. :)
To idealnie psuje do tego typka co kiedyś marzył o tym by zostać prezydentem Bolesławca. Nawet wywiad z nim robił portal ale wyszło jak wyszło bo ludzie się poznali na typie i go olali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopomarańczowy Zimowit niezalogowany
16 czerwca 2024r. o 12:59
~~Żółtobrązowe Parzydło napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnopomarańczowy Zimowit napisał(a): dzisiaj dwie porażki ...
jedna z Holandią druga z Chinami...;D


Z Holandią nie wejdzie ..


wejdzie ,wejdzie ...;D
Brazylijki mnie nie zawiodły myślę że Chinki też to do kompletu będę potrzebował ''tulipanów''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu