Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Co nas czeka w niedzielę?
~~Ceglany Rumianek niezalogowany
24 stycznia 2024r. o 15:00
~~Miedziany Modrzew napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ceglany Rumianek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ciemnofioletowy Mieczyk napisał(a): Dlaczego w niedzielę jest zamknięta Biedronka na Chrobrego.Tusk obiecał ,że będzie czynna.

Benzyna po 5,19 zł kwotę wolną od podatku też i co jest ?O tak sobie powidział, a Niektórzy w to uwierzyli.Ha, ha
Bo to była tylko taka przenośnia.

Z podwyżką dla nauczycieli też
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~nero niezalogowany
24 stycznia 2024r. o 15:00
Temat jest CO NAS CZEKA W NIEDZIELĘ. To wam powiem. DARCIE MORDY NA WSZYSTKICH STACJACH TVPO, TEGO RAJTUZKOWEGO CWANIACZKA .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kakaowy Groszek niezalogowany
24 stycznia 2024r. o 15:05
~~nero napisał(a): Temat jest CO NAS CZEKA W NIEDZIELĘ. To wam powiem. DARCIE MORDY NA WSZYSTKICH STACJACH TVPO, TEGO RAJTUZKOWEGO CWANIACZKA .

Dokładnie ryja będzie darł.
To dzieci na deszczu i wietrze będą zbierać a on w studio dupę będzie grzał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ruda Papryka niezalogowany
24 stycznia 2024r. o 16:16
~~Kakaowy Groszek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~nero napisał(a): Temat jest CO NAS CZEKA W NIEDZIELĘ. To wam powiem. DARCIE MORDY NA WSZYSTKICH STACJACH TVPO, TEGO RAJTUZKOWEGO CWANIACZKA .

Dokładnie ryja będzie darł.
To dzieci na deszczu i wietrze będą zbierać a on w studio dupę będzie grzał.

Skoro rodzicom tych dzieci nie jest ich szkoda i wysyłają swoje dzieci żeby zbierały pieniądze dla Owsiaka, to nic na to się nie poradzi.Wysyłają dzieci, bo dziecku trudno odmówić, i z dzieckiem dyskutować nie będziesz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pola niezalogowany
24 stycznia 2024r. o 16:25
Ja odmówiłam. Wcale trudno nie było, tylko trzeba rozsądnie dziecku pewne sprawy wytłumaczyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ruda Papryka niezalogowany
24 stycznia 2024r. o 16:30
~~Pola napisał(a): Ja odmówiłam. Wcale trudno nie było, tylko trzeba rozsądnie dziecku pewne sprawy wytłumaczyć.

~~Pola napisał(a): Ja odmówiłam. Wcale trudno nie było, tylko trzeba rozsądnie dziecku pewne sprawy wytłumaczyć.

To gratuluję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ruda Papryka niezalogowany
24 stycznia 2024r. o 16:32
~~DabrowaGornicza napisał(a): Ale wy gadacie glupoty... Komisja do rozliczenia Owsiaka ? To moze komisja do rozliczenia RYDZYKA. TO sie w pale nie miesci jaka jest nie nawisc. Zamiast zatkac dzioby jak juz wasi nie sa przy wladzy i korzystac z dobrobytu nowego panstwa to jeszcze skaczecie. Zaraz zabiora wam Koscioly i wiare. SKonczyla sie proaganda w TVP to teraz bedziecie ja szerzyc na innych ? Jestescie przesiaknieci nienawiscia (PIS). a tacy jestescie koscielni a na marszu "wolnych mediow" wyzwiska i sila atakowaliscie innych ktorzy uwazali ze nie byly to wolne media. Bo taka jest prawda.

Rosnące ceny energii, gazu, żywności to jest ten dobrobyt ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ruda Papryka niezalogowany
24 stycznia 2024r. o 16:35
~~nero napisał(a): Temat jest CO NAS CZEKA W NIEDZIELĘ. To wam powiem. DARCIE MORDY NA WSZYSTKICH STACJACH TVPO, TEGO RAJTUZKOWEGO CWANIACZKA .

Oglądalność TVPPO ma bardzo niską oglądalność to nie wiem, czy będzie taki zadowolony
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza