Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Po pierwsze mieszkańcy
~~Pozłocisty Złocień niezalogowany
12 lutego 2024r. o 11:50
Moja kandydatka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nauczyciel niezalogowany
12 lutego 2024r. o 11:53
Moja kandydatka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kasanowa niezalogowany
12 lutego 2024r. o 12:06
Żeby wybory były uczciwe musi Pani mieć w każdym lokalu wyborczym swojego męża zaufania żeby nie powtórzyły się wybory z przed 5 lat gdzie 112 kart do głosowania wyparowało a przewodnicząca komisji pieczątki zabrała do domu ,co było nie zgodne z prawem .Myślę ,że ludzie zmądrzeli przez te ostatnie lata ponieważ gmina pod rządami Relicha znajduje się na skraju upadłości o czym świadczą różne rankingi o gospodarności .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~okloo niezalogowany
12 lutego 2024r. o 12:08
ha ha ha....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wow niezalogowany
12 lutego 2024r. o 12:25
Chociaż ludzie z Nowej wsi by się zebrali i pokazali burmistrzowi czerwoną kartkę. Przecież ta wieś jest kompletnie zapomniana , 5 lamp przez wieś z czego 3 działają ,normalnie ciemnogród, wstyd na cały powiat!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowożółty Cypryśnik niezalogowany
12 lutego 2024r. o 12:28
Dobry filtr, jak taki sam Robert ustawi, to będziecie wyglądać jak bliźnięta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wychowana Zosia niezalogowany
12 lutego 2024r. o 12:45
Myślę, że potrzebujemy zmian
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
12 lutego 2024r. o 12:52
~~wow napisał(a): Chociaż ludzie z Nowej wsi by się zebrali i pokazali burmistrzowi czerwoną kartkę. Przecież ta wieś jest kompletnie zapomniana , 5 lamp przez wieś z czego 3 działają ,normalnie ciemnogród, wstyd na cały powiat!

Dalej wybierajcie tego Okonia który nadaje się do tarcia chrzanu , wystarczy przejechać się drogą gminną do tych 2 bloków wielorodzinnych ,gdzie wzdłuż drogi wysypane są jakieś głazy które leżą prawie na asfalcie ,praktycznie jak jedzie samochód to pieszy nie ma możliwości zejść na pobocze ,po drugie gdzie są władze gminy że pozwalają na takie dziadostwo .Taki syf to tylko w gminie Nowogrodziec ,myślę że nowa Pani Burmistrz zrobi z tym porządek ,podobnie jak z dzikim wysypiskiem w Ołdrzychowie gdzie sa zwożone stare opony i plastiki ze złomowanych samochodów , od 3 lat w niewielkiej odległości od SSE w Wykrotach ktoś wywalił kilka TIRów zużytych opon ciężarowych które ktoś częściowo podpalił i to wszystko tam zalega .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.