Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławianka straciła 400 tysięcy złotych!
~~Różowy Lędźwian niezalogowany
1 marca 2024r. o 19:36
~~Srebrzystobiała Niezapominajka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Groszkowa Inkarwilla napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brunatnoczerwona Mahonia napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Rudy Ziarnopłon napisał(a): Koalicja 13 grudnia Tuska nie ma pieniędzy na laptopy dla uczniów, ale ma 10 milionów na samochody rządowe. Właśnie przed chwilą ogłosiła to kancelaria R.M.Co za hipokryci i kłamcy.

Za to PIS dał 100 milionów szarlatanowi który leczył salcesonem .
Co masz przeciwko salcesonowi? Ja, na ten przykład, lubię salceson.
Ja lubię salceson i jeszcze wątrobiankę.


Od laptopów dla dzieci są ich rodzice - wcześniej 500+, teraz 800+
100 mln za machanie salcesonem jednej osobie a 10 mln na auta - nie widzisz dysproporcji?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.