Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławianka straciła 400 tysięcy złotych!
~~Groszkowa Inkarwilla niezalogowany
29 lutego 2024r. o 14:10
~~Umiar i pokora napisał(a): Rolnicy zrobili prezent Putinowi przed wyborami

Pier...j się w ten durny, pusty dzban, który masz zamiast głowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowa Inkarwilla niezalogowany
29 lutego 2024r. o 14:11
~~Umiar i pokora napisał(a): Rolnicy zrobili prezent Putinowi przed wyborami

Pier...j się w ten durny, pusty dzban, który masz zamiast głowy.
~~Annd napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Czekoladowy Rojnik napisał(a): Zastanawia fakt, że tak naiwna osoba zdołała zgromadzić taką pokaźną sumę. Zadziwiające.

Jak się pracuje to się ma

Jesteś zbyt głupi, żeby zrozumieć komentarz, do którego się odniosłeś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wyborca demokratycznej opozycji niezalogowany
29 lutego 2024r. o 14:16
Jak im źle niech idą na kasę o Biedronki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonawa Szałwia niezalogowany
29 lutego 2024r. o 16:55
Zawiniła chciwość na "łatwy i szybki" zysk, która najpierw odbiera ludziom rozum a potem pieniądze.
Oszuści o tym doskonale wiedzą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Terakotowa Krwawnica niezalogowany
29 lutego 2024r. o 18:37
~~Brunatnoczerwona Mahonia napisał(a): isał(a): Ile lat ma ofiara?


Nie ważne ile ma lat,dla mnie to jest chory system bankowy który sprzyja oszustom ,jeśli idę do bankomatu to mogę wybrać przykładowo 1000 zł taki jest limit ,jeśli idę do banku to jednorazowo mogę wybrać 50 tys za potwierdzeniem ale złodzieje mogą wyczyścić konto bez ograniczeń ,przecież bank powinien pilnie skontaktować się z właścicielem konta i uzyskać pisemne i ustne potwierdzenie .

Racja. To jest specjalnie system zrobiony dla złodziei Ja kiedyś brałem pożyczkę to musiałem osobiście z żyrantami stawić się oko w oko w banku przed urzędniczką, a potem po podpisy dyrektora placówki. A z tym problemem specjalnie nic się nie robi. Banda oszustów tam na górze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystobiała Niezapominajka niezalogowany
29 lutego 2024r. o 19:44
~~Groszkowa Inkarwilla napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoczerwona Mahonia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Rudy Ziarnopłon napisał(a): Koalicja 13 grudnia Tuska nie ma pieniędzy na laptopy dla uczniów, ale ma 10 milionów na samochody rządowe. Właśnie przed chwilą ogłosiła to kancelaria R.M.Co za hipokryci i kłamcy.

Za to PIS dał 100 milionów szarlatanowi który leczył salcesonem .
Co masz przeciwko salcesonowi? Ja, na ten przykład, lubię salceson.

Ja lubię salceson i jeszcze wątrobiankę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwawosiny Ambrowiec niezalogowany
1 marca 2024r. o 7:45
inwestowac i jeszcze raz inwestowac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~miron niezalogowany
1 marca 2024r. o 7:57
~~Groszkowa Inkarwilla napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoczerwona Mahonia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Rudy Ziarnopłon napisał(a): Koalicja 13 grudnia Tuska nie ma pieniędzy na laptopy dla uczniów, ale ma 10 milionów na samochody rządowe. Właśnie przed chwilą ogłosiła to kancelaria R.M.Co za hipokryci i kłamcy.

Za to PIS dał 100 milionów szarlatanowi który leczył salcesonem .
Co masz przeciwko salcesonowi? Ja, na ten przykład, lubię salceson.


To jego drugie imię
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.