Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bycie sołtysem to zaszczyt i ogromna odpowiedzialność
~~Stasiek niezalogowany
13 marca 2024r. o 9:33
Do ..Brązowa krzewuszka ..Ewa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~aaa niezalogowany
13 marca 2024r. o 13:52
~~Stasiek napisał(a): Sołtys (chory który leczy się psychyiatrycznie psychicznie znęca się nad starszymi ludźmi swoimi sąsiadami rąbie drzwi wejsciowe siekiera wzywa bezpodstawnie policję dzwoni dzwonkiem przez całą noc aby dokuczyć starszym sąsiadom) czy taki może sprawować funkcję społeczną i opiekować się dziećmi w przedszkolu pracując jako sprzątaczka oddziałowa mamy czekać aż stanie się tragedia? Dlaczego nie można zapobiec ???


Ten kto to napisał to powinien sie zastanowić nad wizytą u psychiatry.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stasiek niezalogowany
13 marca 2024r. o 19:18
Do ---aaa. Czy już mam umówić termin wizyty? Mogę poprowadzić za rączkę. Widzę że kolejny niedowiarek że tak jest .Obecnie złożone dokumenty w sądzie wraz z dowodami (zdjęcia) . Napisałeś tak że mam się leczyć podaj choćby jeden powód a być może skorzystam z wizyty u ,,glowobola,,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lilioworóżowy Żagwin niezalogowany
13 marca 2024r. o 19:23

~~aaa napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Stasiek napisał(a): Sołtys (chory który leczy się psychyiatrycznie psychicznie znęca się nad starszymi ludźmi swoimi sąsiadami rąbie drzwi wejsciowe siekiera wzywa bezpodstawnie policję dzwoni dzwonkiem przez całą noc aby dokuczyć starszym sąsiadom) czy taki może sprawować funkcję społeczną i opiekować się dziećmi w przedszkolu pracując jako sprzątaczka oddziałowa mamy czekać aż stanie się tragedia? Dlaczego nie można zapobiec ???


Ten kto to napisał to powinien sie zastanowić nad wizytą u psychiatry.

Dlaczego , tak sądzisz żeby zastanowić się nad wizytą u psychiatry , że błędy w pisowni ,że brak znaków interpunkcyjnych ? A ty to kto nauczyciel?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yeti niezalogowany
11 czerwca 2024r. o 22:13
Widzę ciemność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yeti niezalogowany
11 czerwca 2024r. o 22:14
Ciemność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.