Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kto kandyduje do Rady Miejskiej w Nowogrodźcu? Sprawdź, na kogo można głosować!
~~Żółtoczerwony Mak niezalogowany
12 marca 2024r. o 20:59
~~Żółtoczerwony Mak napisał(a): ~~Srebrzystoszara Mina napisał(a): Ktoś napisał: ~~qwerty napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Co to ma być napisał(a): Zebrzydowa tragedia nie ma w kim wybierać...

Przecież jest kandydat na Radnego Skóra , który obiecał ścieżkę rowerową z Zebrzydowej Stacyjnej do Zebrzydowej Wsi , w obecnej kadencji , nic z tego nie wyszło to ma na nową kadencję gotową obiecankę cacankę . Myślę że przez ostatnie 5 lat nauczył się czytać własne pismo ,bo to co odstawił kilka lat temu na sesji w Nowogrodźcu w obronie Relicha, to był jeden chichot .
Widziałem to, tacy ludzie są bez honoru, ludzie śmieją się z tego do dziś, zresztą ja też.
Sam widzisz jakim miernym człowieczkiem można być i zostać radnym , gwarantuję ci że dwie trzecie radnych nie wie co to jest Budżet Gminy i jak go realizować .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Edzia niezalogowany
12 marca 2024r. o 21:07
Pani Lis najlepszą kandydatką jest. Mam nadzieję, że wygra i postawi tą wieś wreszcie na nogi, tak aby nie było podziałów na lepszych i gorszych mieszkańców, bo każdy tu widzi kto chce wioską rządzić jak swoim podwórkiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mieszkanka Zebrzydowej niezalogowany
12 marca 2024r. o 21:18
~~Edzia napisał(a): Pani Lis najlepszą kandydatką jest. Mam nadzieję, że wygra i postawi tą wieś wreszcie na nogi, tak aby nie było podziałów na lepszych i gorszych mieszkańców, bo każdy tu widzi kto chce wioską rządzić jak swoim podwórkiem.
ą
Z całym szacunkiem dla Pani LIS ale nie ma szans ponieważ wioską rządzi koło gospodyń i piłkarzyki , tylko się dziwię mieszkańcom bo Zebrzydowa Stacyjna liczy około 1000 osób a Wieś 500 osób i ich ogrywa .Zebrzydowa Stacyjna nie ma nawet prezesa klubu a co dopiero swojego radnego ,dlatego wioska umiera .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dyniowy Zaślaz niezalogowany
12 marca 2024r. o 21:19
Wybierzemy mieszkańcy Nc i reszta miejscowości.
Skończmy już te obrażanie. Kto jak zagłosuje to jego sprawa i decyzja.
Każde inne podsycanie i wypisywanie bzdur, jest idiotyzmem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kobieta z jajami niezalogowany
12 marca 2024r. o 21:21
Ja liczę na Skiersinisa. Bardzo mi się podoba jego aktywność. Program ciekawy. Poprostu świeża krew.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnawa Lepnica niezalogowany
12 marca 2024r. o 21:23
~~mieszkanka Zebrzydowej napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Edzia napisał(a): Pani Lis najlepszą kandydatką jest. Mam nadzieję, że wygra i postawi tą wieś wreszcie na nogi, tak aby nie było podziałów na lepszych i gorszych mieszkańców, bo każdy tu widzi kto chce wioską rządzić jak swoim podwórkiem.
ą
Z całym szacunkiem dla Pani LIS ale nie ma szans ponieważ wioską rządzi koło gospodyń i piłkarzyki , tylko się dziwię mieszkańcom bo Zebrzydowa Stacyjna liczy około 1000 osób a Wieś 500 osób i ich ogrywa .Zebrzydowa Stacyjna nie ma nawet prezesa klubu a co dopiero swojego radnego ,dlatego wioska umiera .

Dziwi mnie właśnie, że każdy to widzi, a ludzie boją się nowych zmian i zakończenia działań elity. Trzeba iść i głosować na nowe osoby.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xcv niezalogowany
12 marca 2024r. o 21:25
A ja liczę na Panią Twardowską ,nie żebym miał coś przeciwko Potyszce ale on już powinien zająć się swoim zdrowiem bo marnie wygląda .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mieszkaniec niezalogowany
12 marca 2024r. o 21:54
Zmiany są konieczne. Stara ekipa w Nc już ma wszystko gdzieś. Nawet placu zabaw nie ma w tym mieście jak trzeba. Ręce opadają
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza