Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

100 konkretów na 100 dni

~~Szafranowy Wrzosiec niezalogowany
26 maja 2024r. o 15:30
a ''brudna pała'' od początku świata był wójtem Pcimia?
dlaczego nie odpowiadasz?

gdyby postawę takiego jak ty można by było obstawić u ''buka'' że jesteś tchórz w ocenie ''brudnej pały'' stawiał bym na ciebie jako ''pewniaka'';D ..hehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hehe niezalogowany
26 maja 2024r. o 15:36
A postaw raz na hehe,:) hehe,........a ty się uparłeś i tylko Sabalenkę obstawiasz:) hehe
To dlaczego ostatnio przegrałeś:) hehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafranowy Wrzosiec niezalogowany
26 maja 2024r. o 15:41
w Rolandzie będę ją obstawiał ...bez problemu ...
dzisiaj obstawiłem np. Ostapenko i Alcaraza...nie było wielkiego wyboru ...

a ty?...dociera do ciebie jakim jesteś ''przegrywem'' skoro nie potrafisz odpowiedzieć na pytanie o ''brudną pałę''? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hehe niezalogowany
26 maja 2024r. o 15:47
Bo ja się nie zajmuje brudnymi pałami:) hehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Indygowy Motylek niezalogowany
26 maja 2024r. o 15:52
~~Jasnopomarańczowa Rudbekia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Indygowy Motylek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Srebrzystoczarny Heliotrop napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jasnolawendowy Miłorząb napisał(a): Niedługo wyjdzie prawda co z relokacją imigrantów i co Tusk podpisał w Brukseli. Premier Francji niechcący wygadał się, że maja być przymusowo relokowani w krajach na wschodniej granicy Unii. Czyli kolejny konkret Tuska. Lemingi Kodomici będą milczeć, bo niewygodna prawda wyjdzie na jaw, a to pokaże jak ich kolejny raz Rudy oszukał.

Poczekajmy niech Trzaskowski wygra prezydenta RP wtedy uwierzycie zobaczycie coście zrobili.

Gorszego od obecnego rezydenta PiS już nie będzie, wcześniej uważałem, że od prezydenta Wałęsy już nie będzie a teraz uważam, że w porównaniu z obecnym to On był geniuszem, przynajmniej nie szmacił Konstytucji RP.
Najpierw to przeczytaj kilka razy Konstytucję ze zrozumieniem zanim coś napiszesz. Twoje wiedza to jad z tvn24.


Między innymi za sprawą tego długopisa Ja Konstytucję RP przestudiowałem wielokrotnie a tobie ją ,, wykładał " TVP Info PiS a teraz TV Republika.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
26 maja 2024r. o 16:35
~~hehe napisał(a): Bo ja się nie zajmuje brudnymi pałami:) hehe

No tak . Ty tylko ,,kryształowo'' czystymi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynia ogrodowa niezalogowany
26 maja 2024r. o 16:46
Poleruje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
26 maja 2024r. o 17:29
Zatoczyli kółeczko kacze syny.. Od taśm zaczęli od taśm giną. Zabawne jest, że złodzieje wydali kasę na Pegasusa, słuchali, śledzili a facet ich nagrał zwykłym dyktafonem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.