Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

100 konkretów na 100 dni

14240
M21W2
11 czerwca 2024r. o 10:07
~~Jasiu napisał(a): Minister Dworczyk o kadrach PiS: „Takiej tępoty, połączonej z niekompetencją, bezinteresownym szkodnictwem lub zawiścią, zakłamaniem i zwykłym łajdactwem dawno nie widziałem”.
Sam bym tego lepiej nie ujął.

Jasiu zapomniałeś dopisać- napisał Donald Tusk na portalu X
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 czerwca 2024r. o 10:14
M21W2 napisał(a): Takiej tępoty, połączonej z niekompetencją, bezinteresownym szkodnictwem lub zawiścią, zakłamaniem i zwykłym łajdactwem dawno nie widziałem”.

M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasiu napisał(a): Minister Dworczyk o kadrach PiS: „Takiej tępoty, połączonej z niekompetencją, bezinteresownym szkodnictwem lub zawiścią, zakłamaniem i zwykłym łajdactwem dawno nie widziałem”.
Sam bym tego lepiej nie ujął.

Jasiu zapomniałeś dopisać- napisał Donald Tusk na portalu X

Mylisz się Truskaweczko. Napisał Radek Sikorski cytując maila szczerego Dworczyka!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pytanie 2 niezalogowany
11 czerwca 2024r. o 11:00
~~ napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Takiej tępoty, połączonej z niekompetencją, bezinteresownym szkodnictwem lub zawiścią, zakłamaniem i zwykłym łajdactwem dawno nie widziałem”.

Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Ktoś napisał: ~~Jasiu napisał(a): Minister Dworczyk o kadrach PiS: „Takiej tępoty, połączonej z niekompetencją, bezinteresownym szkodnictwem lub zawiścią, zakłamaniem i zwykłym łajdactwem dawno nie widziałem”.
Sam bym tego lepiej nie ujął.
Jasiu zapomniałeś dopisać- napisał Donald Tusk na portalu X
Mylisz się Truskaweczko. Napisał Radek Sikorski cytując maila szczerego Dworczyka!


A ten mail skąd? włamał się na skrzynkę?
Ajajaj nie ładnie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworudy Wrzosiec niezalogowany
11 czerwca 2024r. o 11:15
~~ napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Takiej tępoty, połączonej z niekompetencją, bezinteresownym szkodnictwem lub zawiścią, zakłamaniem i zwykłym łajdactwem dawno nie widziałem”.

Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Ktoś napisał: ~~Jasiu napisał(a): Minister Dworczyk o kadrach PiS: „Takiej tępoty, połączonej z niekompetencją, bezinteresownym szkodnictwem lub zawiścią, zakłamaniem i zwykłym łajdactwem dawno nie widziałem”.
Sam bym tego lepiej nie ujął.
Jasiu zapomniałeś dopisać- napisał Donald Tusk na portalu X
Mylisz się Truskaweczko. Napisał Radek Sikorski cytując maila szczerego Dworczyka!


Anjonimku , ty zawsze piszesz "prawdę" , coś jak TVN - cała " prawda " całą dobę .

Wpis


Donald Tusk
@donaldtusk
Minister Dworczyk o kadrach PiS: „Takiej tępoty, połączonej z niekompetencją, bezinteresownym szkodnictwem lub zawiścią, zakłamaniem i zwykłym łajdactwem dawno nie widziałem”. Sam bym tego lepiej nie ujął.
2:59 PM · 19 sie 2022 .






Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
11 czerwca 2024r. o 11:25
Wylogowało ? - ~~Jaskraworudy Wrzosiec , może być , bardziej pasuje Truskaweczka .


Dopisane 11.06.2024r. o godz. 11:25:

Anonimowa kreseczko tu możesz przeczytać o kim się PRAWDOPODOBNIE wypowiadał Dworczyk .

https://wiadomosci.wp.pl/tusk-o-nowych-mailach-dworczyka-sam-bym-tego-lepiej-nie-ujal-6803115814775488a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
11 czerwca 2024r. o 11:54
W obecnej chwili morale żołnierzy spadło do zera.Kto odważy się pojechać w zaistniałej sytuacji prawo-politycznej ? Może ty truskawczko?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pytanie niezalogowany
11 czerwca 2024r. o 12:02
A kto obniżył morale do zera? Ośmiogwiazdkowcy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudny Łubin niezalogowany
11 czerwca 2024r. o 12:20
~~Różowawa Dąbrówka napisał(a): a ,kogo proponujesz
aby kradł i oszukiwał ?
końfederasto?

I to jest podejście "medrca"
Tylko wybór między KO i PIS, i tak do końca świata.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza