Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

100 konkretów na 100 dni

~~a tak było niezalogowany
27 czerwca 2024r. o 7:27
~~J23 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brawo brawo brawo napisał(a): Walec sprawiedliwosci sie rozpędza.
25 wnioskòw o uchylenie pisobolszewickich immunitetòw.


Ponoć w Gliwicach też wzięli się za łamiących prawo ! "Kolejny sukces straży miejskiej! Rozgonili dziewczynki sprzedające lemoniadę. Na jednej z gliwickich ulic....:-)



Pierd*olisz koleś .
,,Jesteśmy zobowiązani, aby każde Wasze zgłoszenie sprawdzić. Udaliśmy się na ul. Architektów, aby wyjaśnić sprawę. Wytłumaczyliśmy dzieciom, dlaczego niestety nie mogą w tym miejscu sprzedawać lemoniady. Otrzymały od nas wskazówki na przyszłość, tak by móc z powodzeniem kontynuować swój 'biznes' z terenu prywatnego ogrodu. Pamiętajcie, działamy na podstawie i w granicach prawa" -

Straż Miejska Gliwice.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoruda Pietruszka niezalogowany
27 czerwca 2024r. o 7:32
Wiek emerytalny powinien być określany na najbliższe 10 lat. Jeśli oczekiwana długość życia wynosi 82 lata, to wiek emerytalny powinien wynosić 70 lub 72 lata......
Jaaapier.... . Nie wyobrażam sobie pracować do 70 r.ż. fizycznie jest to nie do przyjęcia. No...chyba że ktoś pracuje gębą albo długopisem, pracę biurowe,nauczyciele itp..zawody. Druga rzecz to jest to, że starszego pracownika się nie szanuje, jest wyzysk i mobbing bo wiadomo że chce dopracować do emerytury.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawoczerwona Tawuła niezalogowany
27 czerwca 2024r. o 7:41
''Pierd*olisz koleś .''
Wytłumacz mi jak mogą to robić z terenu prywatnego ogrodu? Myślę że sam jesteś jednym z tych których ja osobiście uważam za pasożytów. Tacy potrafią tylko ''ścigać'' dziewczynki a to za sprzedaż czereśni a to lemoniady...sa szybcy do wypisywania mandatu grzecznie siedzącemu na ławeczce człowiekowi popijającemu piwo ale do dwóch czy trzech już nie podchodzą...
biją dziewczynę na przystanku a straż nie reaguje bo...monitoring uległ awarii...

nie cierpię tych ''cfaniaków'' i gnam to w piSSdu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ChłoP niezalogowany
27 czerwca 2024r. o 8:14
Koleś a dobry nawóz masz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
27 czerwca 2024r. o 8:33
~~a tak było napisał(a):
Ktoś napisał: ~~J23 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brawo brawo brawo napisał(a): Walec sprawiedliwosci sie rozpędza.
25 wnioskòw o uchylenie pisobolszewickich immunitetòw.


Ponoć w Gliwicach też wzięli się za łamiących prawo ! "Kolejny sukces straży miejskiej! Rozgonili dziewczynki sprzedające lemoniadę. Na jednej z gliwickich ulic....:-)


Pierd*olisz koleś .
,,Jesteśmy zobowiązani, aby każde Wasze zgłoszenie sprawdzić. Udaliśmy się na ul. Architektów, aby wyjaśnić sprawę. Wytłumaczyliśmy dzieciom, dlaczego niestety nie mogą w tym miejscu sprzedawać lemoniady. Otrzymały od nas wskazówki na przyszłość, tak by móc z powodzeniem kontynuować swój 'biznes' z terenu prywatnego ogrodu. Pamiętajcie, działamy na podstawie i w granicach prawa" -

Straż Miejska Gliwice.


Grunt to się wybielić :-). Każdy pijak ładnie usprawiedliwia dzień PO wieczorną awanturę którą zgotował rodzinie .....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~a tak było niezalogowany
27 czerwca 2024r. o 9:10
~~Rdzawoczerwona Tawuła napisał(a): ''Pierd*olisz koleś .''
Wytłumacz mi jak mogą to robić z terenu prywatnego ogrodu? Myślę że sam jesteś jednym z tych których ja osobiście uważam za pasożytów. Tacy potrafią tylko ''ścigać'' dziewczynki a to za sprzedaż czereśni a to lemoniady...sa szybcy do wypisywania mandatu grzecznie siedzącemu na ławeczce człowiekowi popijającemu piwo ale do dwóch czy trzech już nie podchodzą...
biją dziewczynę na przystanku a straż nie reaguje bo...monitoring uległ awarii...

nie cierpię tych ''cfaniaków'' i gnam to w piSSdu


Kuwa mać, to ja to napisałem czy to komunikat straży miejskiej ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pytanie za 50 zł niezalogowany
27 czerwca 2024r. o 9:16
~~J23 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~a tak było napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~J23 napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brawo brawo brawo napisał(a): Walec sprawiedliwosci sie rozpędza.
25 wnioskòw o uchylenie pisobolszewickich immunitetòw.


Ponoć w Gliwicach też wzięli się za łamiących prawo ! "Kolejny sukces straży miejskiej! Rozgonili dziewczynki sprzedające lemoniadę. Na jednej z gliwickich ulic....:-)


Pierd*olisz koleś .
,,Jesteśmy zobowiązani, aby każde Wasze zgłoszenie sprawdzić. Udaliśmy się na ul. Architektów, aby wyjaśnić sprawę. Wytłumaczyliśmy dzieciom, dlaczego niestety nie mogą w tym miejscu sprzedawać lemoniady. Otrzymały od nas wskazówki na przyszłość, tak by móc z powodzeniem kontynuować swój 'biznes' z terenu prywatnego ogrodu. Pamiętajcie, działamy na podstawie i w granicach prawa" -

Straż Miejska Gliwice.

Grunt to się wybielić :-). Każdy pijak ładnie usprawiedliwia dzień PO wieczorną awanturę którą zgotował rodzinie .....


Pierd*olisz koleś .

,,Każdy pijak ładnie usprawiedliwia dzień PO wieczorną awanturę którą zgotował rodzinie'' .... to po jakiemu ? szkoły jakieś są ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ChłoP niezalogowany
27 czerwca 2024r. o 9:31
Koleś kumasz? BaBa ma jaja i czy na nawóz dobry wymienisz? Co tu nie kumasz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza