Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

100 konkretów na 100 dni

~~Janusz z Dolnych Młynów niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 15:42
~~Myhayło napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Myhayło napisał(a): Teraz już wiedzą - co czują Ukraińcy ,


Ja nie wiem czy oni jeszcze coś czują....w necie są już filmy pokazujące jak Rosyjskie bombowce Su-34 niszczą ukraińskie pojazdy pancerne za pomocą bomb szybujących FAB-500 w obwodzie kurskim.....Już po rewolucji..... Szkoda tylko że w Polsce znowu wszystko zdrożeje bo trzeba odkupić zniszczony sprzęt.....

Prawda to że pod tym Kurskiem poległo tysiące Ukraińców , a u kacapów tylko 1 ranny .
Zranił dłoń jak otwierał konserwę z tuszonką ?


Tak było ,oglądam naszą Russian Tv Live to wiem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielona Śnieguliczka niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 16:47
~~Myhayło napisał(a): Prawda to że pod tym Kurskiem poległo tysiące Ukraińców , a u kacapów tylko 1 ranny .
Zranił dłoń jak otwierał konserwę z tuszonką ?



Jak tysiące ? To wy macie jakieś wojsko na Ukrainie? Myślałem że wszyscy poborowi w Polsce.....hehehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielona Śnieguliczka niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 16:51
O sukcesach i kontrofensywie niezwyciężonej armii ukraińskiej słyszę już kolejny rok.....tylko terytorium kraju ubywa...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stiepan niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 17:17
~~Szarozielona Śnieguliczka napisał(a): O sukcesach i kontrofensywie niezwyciężonej armii ukraińskiej słyszę już kolejny rok.....tylko terytorium kraju ubywa...


A jak tam Iwan wasza 3 dniowa operacja specjalna , trwa ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistoruda Bakopa niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 17:32
janusze od zawsze kibicują silniejszym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 21:01
~~Stiepan napisał(a): A jak tam Iwan wasza 3 dniowa operacja specjalna , trwa ?



Jeszcze zaśpiewaj "OJ, NA ŁĄCE CZERWONA KALINA"...haj żywe!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anka niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 21:05
Jestem dumna Polski, Polacy otworzyli swoje serca i domy.....czy Ukraińcy to docenią, czekam na upamiętnienie ofiar na Wołyniu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 sierpnia 2024r. o 22:03
~~Ognistoruda Bakopa napisał(a): janusze od zawsze kibicują silniejszym


Dlatego kibicujesz Ukrainie?.....Od początku wojny leją Rosjan, biorą do niewoli wszystkich i wszystko..... Biedni Rosjanie ledwo zipią !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.