Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

100 konkretów na 100 dni

~~Jurek niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 10:45
~~Żonkilowa Puszkinia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lucjan napisał(a): DONALD TUSK wczoraj na konferencji prasowej: Nie zamierzam kandydować na prezydenta w 2025 ponieważ wiem jak wielkiego zadania się podjęliśmy i czuję się kompetentny w tym miejscu, w jakim jestem!

I to jest mąż stanu. Brakowało kogoś takiego w polskiej polityce kto jak coś powie to zrobi i do tego z klasą. Dobrze, że go mamy oj dobrze.
Donald The Great .


Jak stara Dewotka podróbko Lucjana używasz jego imienia , gąbczastą fasolkę posiadasz, więc i kłamstwa/obiecanki swojego Guru łatwo wciągając przyswajasz , jedno wytłumacz ..
dlaczego ten dzisiaj pseudo premier , w przeszłości porzucił w najbardziej potrzebującym czasie ojczyznę , wyjechał do Brukseli, oraz w jakim celu …?
napisz co zyskała Polska podczas jego pobytu w Brukseli …? , kłamał , kłamie i będzie kłamał …
ustawił się tak finansowo prywatnie, jak żaden inny poprzednik , lecz pozostała w nim zadra zemsty na Kaczyńskim , napisz może jak zmieniła się praworządność obecnie ..?? , gdzie realizacja 100 konkretów..??
Tak , tak wiem fasolka nie ogarnia tego …!



A kogo ty tu podrabiasz że teraz takie oburzenie? Dlaczego ty nie wracasz do ojczyzny tylko pracujesz na niemieckiego pana? Wiec nie pierd-l tu gościu tylko popisz trochę o twoich co to pouciekali do Brukseli w dupie mając Polskę tak jak ty bo euro ważniejsze niż przyzwoitość.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żonkilowa Puszkinia niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 11:33
~~Jurek napisał(a): ~~Żonkilowa Puszkinia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Lucjan napisał(a): DONALD TUSK wczoraj na konferencji prasowej: Nie zamierzam kandydować na prezydenta w 2025 ponieważ wiem jak wielkiego zadania się podjęliśmy i czuję się kompetentny w tym miejscu, w jakim jestem!

I to jest mąż stanu. Brakowało kogoś takiego w polskiej polityce kto jak coś powie to zrobi i do tego z klasą. Dobrze, że go mamy oj dobrze.
Donald The Great .


Jak stara Dewotka podróbko Lucjana używasz jego imienia , gąbczastą fasolkę posiadasz, więc i kłamstwa/obiecanki swojego Guru łatwo wciągając przyswajasz , jedno wytłumacz ..
dlaczego ten dzisiaj pseudo premier , w przeszłości porzucił w najbardziej potrzebującym czasie ojczyznę , wyjechał do Brukseli, oraz w jakim celu …?
napisz co zyskała Polska podczas jego pobytu w Brukseli …? , kłamał , kłamie i będzie kłamał …
ustawił się tak finansowo prywatnie, jak żaden inny poprzednik , lecz pozostała w nim zadra zemsty na Kaczyńskim , napisz może jak zmieniła się praworządność obecnie ..?? , gdzie realizacja 100 konkretów..??
Tak , tak wiem fasolka nie ogarnia tego …!



A kogo ty tu podrabiasz że teraz takie oburzenie? Dlaczego ty nie wracasz do ojczyzny tylko pracujesz na niemieckiego pana? Wiec nie pierd-l tu gościu tylko popisz trochę o twoich co to pouciekali do Brukseli w dupie mając Polskę tak jak ty bo euro ważniejsze niż przyzwoitość.


Więc jeszcze raz włącz fasolkę ..;);)
Potrafisz bardzo ciekawie zrobić porównanie ,
ja jako wolny obywatel bez zobowiązań wobec ojczyzny , mogę przemieszczać się swobodnie ,
pracować na siebie i rodzinę , będąc szczęśliwym, i żadnemu pseudo Jurkowi nie obiecałem zielonej wyspy . Lecz jak Guła będąc premierem całego społeczeństwa Polski zobowiązuje się do wypełnienia
swojego obiecanego programu przedwyborczego , i na siedem miesięcy przed końcem kadencji zapytany przez dziennikarzy , czy prawdą jest jego wyjazd na Brukselskie salony , odpowiada że 155 razy już powiedziałem nigdzie się nie wybieram …!!!
lecz po kilku dniach w Brukseli przemawia kłamliwie
przyjechałem z kraju ….!!!
Więc jaka wiarygodność jest dla jego słów …
Kłamca , łgarz i nieudacznik ..
powrócił zużyty przez Brukselski kołchoz ..
i przestawia klepeczki w fasolce takim jak ty ,,;);)
pseudo Jurku …
Pozbądź się oburzenia i wulgaryzmów, bo zmarszczek dostaniesz ….
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 12:05
Kiedy będą w sprzedaży zimowe sandały ,?
Dla brata pytam .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Wielosił niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 12:13
~~Jurek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Żonkilowa Puszkinia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Lucjan napisał(a): DONALD TUSK wczoraj na konferencji prasowej: Nie zamierzam kandydować na prezydenta w 2025 ponieważ wiem jak wielkiego zadania się podjęliśmy i czuję się kompetentny w tym miejscu, w jakim jestem!

I to jest mąż stanu. Brakowało kogoś takiego w polskiej polityce kto jak coś powie to zrobi i do tego z klasą. Dobrze, że go mamy oj dobrze.
Donald The Great .


Jak stara Dewotka podróbko Lucjana używasz jego imienia , gąbczastą fasolkę posiadasz, więc i kłamstwa/obiecanki swojego Guru łatwo wciągając przyswajasz , jedno wytłumacz ..
dlaczego ten dzisiaj pseudo premier , w przeszłości porzucił w najbardziej potrzebującym czasie ojczyznę , wyjechał do Brukseli, oraz w jakim celu …?
napisz co zyskała Polska podczas jego pobytu w Brukseli …? , kłamał , kłamie i będzie kłamał …
ustawił się tak finansowo prywatnie, jak żaden inny poprzednik , lecz pozostała w nim zadra zemsty na Kaczyńskim , napisz może jak zmieniła się praworządność obecnie ..?? , gdzie realizacja 100 konkretów..??
Tak , tak wiem fasolka nie ogarnia tego …!



A kogo ty tu podrabiasz że teraz takie oburzenie? Dlaczego ty nie wracasz do ojczyzny tylko pracujesz na niemieckiego pana? Wiec nie pierd-l tu gościu tylko popisz trochę o twoich co to pouciekali do Brukseli w dupie mając Polskę tak jak ty bo euro ważniejsze niż przyzwoitość.

Jak wrócił z PE do kraju to też powiedział, że nie zamierza kandydować w wyborach parlamentarnych i ubiegać się o stołek premiera. Pinoko jest z niego niezły, a Kodomici mu wierzą, jak uwierzyli w 100 konkretów w 100 dni, a mamy drożyznę i najdroższą energię w Europie. Wg. tej pani to jest Mąż Stanu. To jest człowiek, który doprowadzi polska gospodarkę do ruiny, do bezrobocia. Zresztą negatywne skutki jego rządzenia już są widoczne w gospodarcze i w naszych budżetach domowych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 13:28
Do roboty PiS -ie śmierdzące lenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawa Lantana niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 16:18
~~J23 napisał(a): Do roboty PiS -ie śmierdzące lenie.

Dostałeś ubeckie ?? to morda w kubeł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawy Berberys niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 17:25
~~Jurek napisał(a): Kiedy będą w sprzedaży zimowe sandały ,?
Dla brata pytam .


Lepiej zapytaj o dobrego psychiatrę dla ciebie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
17 sierpnia 2024r. o 18:33
Nie polecaj mi swojego bo widać po efektach jego pracy z tobą że to marniutki specjalista. Hihihihi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza