Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

100 konkretów na 100 dni

~~Janusz niezalogowany
23 sierpnia 2024r. o 21:07
Do motłochu - wyborców PIS


Przez wiele lat na Bolcu toczyłem z wami wojenkę i obnażałem wasz brak inteligencji, wykształcenia i kultury. Wytykanie wam błędów ortograficznych i logicznych, stało się moim hobby. To była fajna zabawa, waszym kosztem. Przegraliście, to ja wygrałem.

Oczywiście możecie nadal, kłamać o mnie, próbować mnie obrażać, szydzić ze mnie, straszyć mnie i nawet mi grozić, nie robi to na mnie wrażenia, przywykłem.

Pamiętajcie tylko, gdy spotka was tragedia, zachoruje wam ktoś bliski, stracicie siły i oparcie, zanim nadzieja zacznie was opuszczać, napiszcie do mnie, ja wam pomogę, jestem w tym dobry, bardzo dobry.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jhkhgjgjh niezalogowany
23 sierpnia 2024r. o 21:16
~~Janusz napisał(a): to ja wygrałem.


janusz wstawaj zekupczyłeś się - to właśnie wygrałeś

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Janusz niezalogowany
23 sierpnia 2024r. o 21:34
~~jhkhgjgjh napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Janusz napisał(a): to ja wygrałem.


janusz wstawaj zekupczyłeś się - to właśnie wygrałeśZastosowana autokorekta


Napisz i poproś , pomogę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~turbołoś niezalogowany
24 sierpnia 2024r. o 9:27
Duda w Kijowie,po co im pomoc wojskowa jak setki tysięcy ich dezerterów siedzi w Polsce kradnie nam pracę i zaniża zarobki ,tu tkwi problem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
24 sierpnia 2024r. o 19:14
Panów Tuska, Sikorskiego i Trzaskowskiego mogłabym słuchać godzinami. Człowiek czuje, że mówią do niego. Nie przemawiają, a właśnie mówią, a właściwie opowiadają jakieś ciekawe historie. Tu nie ma patosu, gry, wyreżyserowanych pauz i min, czy unikania odpowiedzi. Jest luz, jest dystans do siebie, jest autentyczny kontakt ze słuchaczami.
To zupełnie inny poziom ludzki. Inny mental i kontakt ze światem. Nie ma takich ludzi wśród tych, którzy rządzili nami ostatnie 8 lat. Wyobrażacie sobie na Campus Polska Kaczyńskiego i Błaszczaka? Oni boją się kontaktu z ludźmi. Boję się pytań. To niebo i ziemia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
24 sierpnia 2024r. o 19:25
~~Jasiu napisał(a): Panów Tuska, Sikorskiego i Trzaskowskiego mogłabym słuchać godzinami. Człowiek czuje, że mówią do niego. Nie przemawiają, a właśnie mówią, a właściwie opowiadają jakieś ciekawe historie. Tu nie ma patosu, gry, wyreżyserowanych pauz i min, czy unikania odpowiedzi. Jest luz, jest dystans do siebie, jest autentyczny kontakt ze słuchaczami.
To zupełnie inny poziom ludzki. Inny mental i kontakt ze światem. Nie ma takich ludzi wśród tych, którzy rządzili nami ostatnie 8 lat. Wyobrażacie sobie na Campus Polska Kaczyńskiego i Błaszczaka? Oni boją się kontaktu z ludźmi. Boję się pytań. To niebo i ziemia .


Kaczyńskiego mógłbym słuchać godzinami.. tak pięknie mówi aż metafizykę czuję. A jak przechodzi to rozsiewa mistyczna aurę i trawa zielenieje dookoła. A jego kreacje... Zero stylizacji ,czysty styl! Każde słowo spijam z jego ust jakby mówił prawdę. Tylko do mnie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowy Jabłoń niezalogowany
24 sierpnia 2024r. o 19:38
~~Lucjan napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasiu napisał(a): Panów Tuska, Sikorskiego i Trzaskowskiego mogłabym słuchać godzinami. Człowiek czuje, że mówią do niego. Nie przemawiają, a właśnie mówią, a właściwie opowiadają jakieś ciekawe historie. Tu nie ma patosu, gry, wyreżyserowanych pauz i min, czy unikania odpowiedzi. Jest luz, jest dystans do siebie, jest autentyczny kontakt ze słuchaczami.
To zupełnie inny poziom ludzki. Inny mental i kontakt ze światem. Nie ma takich ludzi wśród tych, którzy rządzili nami ostatnie 8 lat. Wyobrażacie sobie na Campus Polska Kaczyńskiego i Błaszczaka? Oni boją się kontaktu z ludźmi. Boję się pytań. To niebo i ziemia .


Kaczyńskiego mógłbym słuchać godzinami.. tak pięknie mówi aż metafizykę czuję. A jak przechodzi to rozsiewa mistyczna aurę i trawa zielenieje dookoła. A jego kreacje... Zero stylizacji ,czysty styl! Każde słowo spijam z jego ust jakby mówił prawdę. Tylko do mnie!



Jest kolejny konkret kolejny wzrost najwyższych już w całej Europie cen prądu i gazu.Mamy to!A paliwa po5,19 zł za litr nie ma, ale za to ORLEN zamiast zysku ma 13 miliardów strat .Gratulacje dla wyborców koalicji 8*z 13 grudnia, którzy mają domy na kredyt ogrzewane gazem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pyta niezalogowany
24 sierpnia 2024r. o 20:15
~~Jasiu napisał(a): Panów Tuska, Sikorskiego i Trzaskowskiego mogłabym słuchać godzinami. Człowiek czuje, że mówią do niego. Nie przemawiają, a właśnie mówią, a właściwie opowiadają jakieś ciekawe historie. Tu nie ma patosu, gry, wyreżyserowanych pauz i min, czy unikania odpowiedzi. Jest luz, jest dystans do siebie, jest autentyczny kontakt ze słuchaczami.
To zupełnie inny poziom ludzki. Inny mental i kontakt ze światem. Nie ma takich ludzi wśród tych, którzy rządzili nami ostatnie 8 lat. Wyobrażacie sobie na Campus Polska Kaczyńskiego i Błaszczaka? Oni boją się kontaktu z ludźmi. Boję się pytań. To niebo i ziemia .

i w końcu widać na twojej gębie uśmiech , brawo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza