Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

100 konkretów na 100 dni

235
ladaco
28 sierpnia 2024r. o 18:58
1000 zł dam osobie, która sensownie wytłumaczy mi dlaczego skrajne lewactwo nie chce rodzić dzieci tylko chce je zabijać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
28 sierpnia 2024r. o 19:05
No to jesteś mi winien tauzena.
Bo to nie jest ZABIJANIE tylko USUNIĘCIE płodu . Na dodatek mogę ci udowodnić że i skrajne prawactwo też dokonuje takich ZABIEGÓW.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tuńczyk niezalogowany
28 sierpnia 2024r. o 19:57
ladaco napisał(a): 1000 zł dam osobie, która sensownie wytłumaczy mi dlaczego skrajne lewactwo nie chce rodzić dzieci tylko chce je zabijać.

Odp. jest prosta,to samo zaoranie, bez nich będzie lepiej na świecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowa Wierzba niezalogowany
28 sierpnia 2024r. o 21:17
~~ napisał(a): Bo to nie jest ZABIJANIE tylko USUNIĘCIE płodu .

Martwego czy żywego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotordzawy Miłorząb niezalogowany
28 sierpnia 2024r. o 22:45
~~tuńczyk napisał(a):
Ktoś napisał: ladaco napisał(a): 1000 zł dam osobie, która sensownie wytłumaczy mi dlaczego skrajne lewactwo nie chce rodzić dzieci tylko chce je zabijać.

Odp. jest prosta to samo zaoranie, bez nich będzie lepiej na świecie

To proste - związek dwóch kobiet lub mężczyzn nie jest w stanie począć dziecka. O ile kobieta może mieć popprzez in vitro dziecko, ale jak wychowają te dwie kobiety w związku lesbijskim to dziecko to mężczyźni nie będą mieli nigdy dzieci. Oni wolą zabijać dzieci już w zarodku. Oni nie mogą zdzierżyć tego, że biologicznie nigdy nie będą mieli potomka to chcą zabijać innym dzieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pytanie 1 niezalogowany
29 sierpnia 2024r. o 5:46
~~Złotordzawy Miłorząb napisał(a):
Ktoś napisał: ~~tuńczyk napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ladaco napisał(a): 1000 zł dam osobie, która sensownie wytłumaczy mi dlaczego skrajne lewactwo nie chce rodzić dzieci tylko chce je zabijać.

Odp. jest prosta to samo zaoranie, bez nich będzie lepiej na świecie
To proste - związek dwóch kobiet lub mężczyzn nie jest w stanie począć dziecka. O ile kobieta może mieć popprzez in vitro dziecko, ale jak wychowają te dwie kobiety w związku lesbijskim to dziecko to mężczyźni nie będą mieli nigdy dzieci. Oni wolą zabijać dzieci już w zarodku. Oni nie mogą zdzierżyć tego, że biologicznie nigdy nie będą mieli potomka to chcą zabijać innym dzieci.

Ile ty masz lat ,prymitywie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Luki niezalogowany
29 sierpnia 2024r. o 19:48
Do roboty PiS ie patole.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworudy Łubin niezalogowany
29 sierpnia 2024r. o 19:58
~~pytanie 1 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złotordzawy Miłorząb napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~tuńczyk napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ladaco napisał(a): 1000 zł dam osobie, która sensownie wytłumaczy mi dlaczego skrajne lewactwo nie chce rodzić dzieci tylko chce je zabijać.

Odp. jest prosta to samo zaoranie, bez nich będzie lepiej na świecie
To proste - związek dwóch kobiet lub mężczyzn nie jest w stanie począć dziecka. O ile kobieta może mieć popprzez in vitro dziecko, ale jak wychowają te dwie kobiety w związku lesbijskim to dziecko to mężczyźni nie będą mieli nigdy dzieci. Oni wolą zabijać dzieci już w zarodku. Oni nie mogą zdzierżyć tego, że biologicznie nigdy nie będą mieli potomka to chcą zabijać innym dzieci.
Ile ty masz lat ,prymitywie?

Piszesz o sobie. Pewnie jesteś osobnikiem o których pisałem. To nie się masz czym chwalić!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.