Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

100 konkretów na 100 dni

~~Bursztynowy Wiciokrzew niezalogowany
31 sierpnia 2024r. o 19:56
~~Jarosław -sprawca wielu ciąż napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Antoni napisał(a): Panowie może zajmijcie się własnymi żonami to taka moja rada żeby się nie trzeba było ośmieszać potem. Pozdrawiam serdecznie.

Ktoś napisał: ~~Antoni napisał(a): Panowie może zajmijcie się własnymi żonami to taka moja rada żeby się nie trzeba było ośmieszać potem. Pozdrawiam serdecznie.

A jak ja nie mam żony ?

O tej porze za wcześnie na horrory
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnożółta Kokoryczka niezalogowany
31 sierpnia 2024r. o 22:37
~~Jarosław -sprawca wielu ciąż napisał(a): A jak ja nie mam żony ?


Dlaczemu ? Masz małego, nie staje, nie myjesz się czy......?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jarosław -sprawca wielu ciąż niezalogowany
1 września 2024r. o 14:57
~~Ciemnożółta Kokoryczka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jarosław -sprawca wielu ciąż napisał(a): A jak ja nie mam żony ?


Dlaczemu ? Masz małego, nie staje, nie myjesz się czy......?


Durnyś , mam dopiero 12 lat .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mafia niezalogowany
1 września 2024r. o 15:44
WuC zarządził, że każdy członek mafii ma wpłacić co miesiąc po tysiaku, a europoseł mafii pis po piątaku.
20 europosłów x 5000 = 100000
190 posłów x 1000 = 190000
34 senatorów x 1000 = 34000
Razem miesięcznie to 324000 zeta.
Rocznie - 3 888 000

A roczny koszt ochrony WuCaprzed Polakami to ok 2 mln.
WuC ma kozy w nosie, krawat na lewą stronę, 2 lewe buty, obsz3ane spodnie i za długie spodnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Posiwiała Werbena niezalogowany
1 września 2024r. o 16:30
~~Jurek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasiu napisał(a): Wychodzi na to, że partia, która w zasadzie niepodzielnie rządziła przez 8 lat, mając za prokuratora generalnego swoją przystawkę, gdzie nie było dnia, żeby na światło dzienne nie wyszedł jakiś PiSi geszeft , dzisiaj żebrze o wpłaty i o pomoc.
Są zatem trzy możliwe opcje:
1. Swoich wyborców mają za kompletnych de*bili (nie oceniam, stwierdzam możliwy fakt).
2. Nie potrafią zarządzać funduszami, a mieli budować CPK, koleje wielkich prędkości, atomy i milion elektrycznych aut.
3. Obie opcje łącznie. W końcu przecież wcale się wzajemnie nie wykluczają.


Jest też czwarta opcja, mają własną kasę tylko nie chcą jej ruszać aby nie ujawnić śladów jej pochodzenia .
A wolą grać kartą biednych pokrzywdzonych "patriotów narodowych " nękanych przez złego Tuska.
To bardziej przemawia do ich elektoratu i go mobilizuje.

Albo piąta;
pieniędzy mają więcej niż my wszyscy włosów na głowie ,a ta zbiórka to zasłona dymna. W końcu z budżetu zniknęło ponad 100mld.

Gdzie zniknęło. Chłopie powtarzasz bzdury po Tusku i jego bandzie. Co tydzień nowy kit dla mediów i podniecacie się. Czy ktoś siedzi za te 100 mld zł. Karmią was niusami i łykacie jak pelikany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
1 września 2024r. o 16:52
Siedzą. Kilku uciekło za granicę kilku do europarlamentu. Skąd listy gończe ? Skąd zarzuty prokuratorskie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Turkusowa Smagliczka niezalogowany
1 września 2024r. o 18:22
W Polsce mamy tyle instytucji państwowych TK, SN, UOKiK, RPO i inne i żadna z tych instytucji nie powstrzymuje tego co się dzieje z dopłatami do kredytów, jest to nic inne jak pomnażanie czyjegoś majątku z pieniędzy publiczny, ktoś bierze kredyt dziś na 500 tys, zł na 0 %, przy inflacji wysokiej i w następnych latach też wysokiej za 10 lat wartość tego mieszkania będzie 1 mln albo więcej, Beneficjent kredytu 0% nadpłaca kredyt i za 10 lat go sprzedaje i ma 500 mln zysku, a odsetki od kredytu spłaciło mu społeczeństwo. Podobnie działają ci co korzystali już z dopłat i wakacji kredytowych, wystarczy spojrzeć na rynek wtórny mieszkań, w ten sposób w Polsce pogłębiają się różnice społeczne, bo rządzący dają przyzwolenie na okradanie biednych przez bogatych, jest niska moralność społeczna. Już na łamach prasy ekonomicznej wypowiadają się ekonomiści zagraniczni. Politycy wykorzystują niską znajomość ekonomii społeczeństwa i zwyczajnie dają zarobić duże pieniądze ze środków publicznych. Tak kłótnia o praworządność to tylko oznacza, że mętnej wodzie grube ryby pływają,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Turkusowa Smagliczka niezalogowany
1 września 2024r. o 18:23
Ręka do góry kto jest za przymusowym zakwaterowaniem pontonowych przybyszy na Kazmierzu od 2027.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza