Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

100 konkretów na 100 dni

~~Jarosław -sprawca wielu ciąż niezalogowany
31 sierpnia 2024r. o 18:27
~~Antoni napisał(a): Panowie może zajmijcie się własnymi żonami to taka moja rada żeby się nie trzeba było ośmieszać potem. Pozdrawiam serdecznie.

~~Antoni napisał(a): Panowie może zajmijcie się własnymi żonami to taka moja rada żeby się nie trzeba było ośmieszać potem. Pozdrawiam serdecznie.


A jak ja nie mam żony ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrązowa Psianka niezalogowany
31 sierpnia 2024r. o 18:28
początki piSSowskich przekrętów są o wiele bardziej odległe...
przejęcie Telegrafu ...fundacja Solidarność i to co najśmieszniejsze ...przejęcie komunistycznej RSW...

a wszędzie tam w tle kto?...''papcio glapcio'' i inna polityczna szuja ...ten oszust od SKOK-ów...

tam sa ukradione pieniądze...
ale o tym może później bo oglądam Jasmin i Jesikę...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wielosił ozdobny niezalogowany
31 sierpnia 2024r. o 18:34
Antek po co te nerwy? Masz jakiś problem ze swoją? Bo pisownia zdradza tu jakąś twoją nerwowość.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Antoni niezalogowany
31 sierpnia 2024r. o 18:39
Pozdrawiam serdecznie. Nie zajmujcie się plotkowaniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pytanie za 50 zł niezalogowany
31 sierpnia 2024r. o 18:47
Powiedz mi co zrobisz, a powiem Ci jakim człowiekiem jesteś.

Masz 50 zł. Komu je dasz?

A) dasz napiwek Magdzie, studentce medycyny, która wieczorami dorabia jako kelnerka, żeby nie obciążać swoich starszych rodziców i samodzielnie opłacić czynsz za pokój.

B) Jarkowi - człowiekowi lepszego sortu i tak mądremu, że niewiele jest ludzi mądrzejszych od niego.
Człowiekowi, dla którego połowa Polaków stoi tam, gdzie stało ZOMO.
Człowiekowi, który jednym skinieniem palca kazał bić i gazować Magdę w czasie pokojowych protestów, a teraz namawia jej schorowanych rodziców, aby finansowali jego partię, aby mogli dalej okradać i niszczyć Polskę.
Człowiekowi, dla którego Magda jest zwykłą alkoholiczką, bo nie ma jeszcze dzieci.
Człowiekowi z urojeniami, który widzi wszędzie obcych agentów i zdrajców.
Człowiekowi, który upolitycznił niemal wszystkie państwowe instytucje i pozwalał wypompowywać z nich grube miliardy złotych dla swoich kolegów.
Człowiekowi, który próbował zmienić ustrój panujący w Polsce.
Człowiekowi... (ech, długo można tak jeszcze wymieniać).

Decyzja należy do Ciebie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wielosił górski niezalogowany
31 sierpnia 2024r. o 19:39
~~Antoni napisał(a): Pozdrawiam serdecznie. Nie zajmujcie się plotkowaniem.[/
No właśnie. Nie plotkujcie. Nie zakładajcie tematów o na przykład o PanuM .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PISS niezalogowany
31 sierpnia 2024r. o 19:51
~~pytanie za 50 zł napisał(a): Powiedz mi co zrobisz, a powiem Ci jakim człowiekiem jesteś.

Masz 50 zł. Komu je dasz?

A) dasz napiwek Magdzie, studentce medycyny, która wieczorami dorabia jako kelnerka, żeby nie obciążać swoich starszych rodziców i samodzielnie opłacić czynsz za pokój.

B) Jarkowi - człowiekowi lepszego sortu i tak mądremu, że niewiele jest ludzi mądrzejszych od niego.
Człowiekowi, dla którego połowa Polaków stoi tam, gdzie stało ZOMO.
Człowiekowi, który jednym skinieniem palca kazał bić i gazować Magdę w czasie pokojowych protestów, a teraz namawia jej schorowanych rodziców, aby finansowali jego partię, aby mogli dalej okradać i niszczyć Polskę.
Człowiekowi, dla którego Magda jest zwykłą alkoholiczką, bo nie ma jeszcze dzieci.
Człowiekowi z urojeniami, który widzi wszędzie obcych agentów i zdrajców.
Człowiekowi, który upolitycznił niemal wszystkie państwowe instytucje i pozwalał wypompowywać z nich grube miliardy złotych dla swoich kolegów.
Człowiekowi, który próbował zmienić ustrój panujący w Polsce.
Człowiekowi... (ech, długo można tak jeszcze wymieniać).

Decyzja należy do Ciebie :)

Ja jednak wpłacę na PIS jeden grosz i nie podam na jaki cel i PIS będzie musiał mi tego grosza odesłać i zapłacić za przelew .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
31 sierpnia 2024r. o 19:52
Czy może ktoś tu podać numer konta bym coś przelał?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza