Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trzecia Droga poparła Piotra Romana
~~Fiołkowy Czyściec niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 9:56
radiowrocław.pl

„ Zmiana politycznych barw w Bolesławcu.
Piotr Roman poparty przez Trzecią Drogą

Piotr Słowiński,
GN | Utworzono: 2024-04-04 06:48 | Zmodyfikowano: 2024-04-04 06:50
2
Dodaj do Wykop.pl

Zmiana politycznych barw w Bolesławcu.
Piotr Roman poparty przez Trzecią Drogą - fot. RW
fot. RW

Uważany za filar Bezpartyjnych Samorządowców prezydent Bolesławca Piotr Roman pojawił się w towarzystwie polityków innego ugrupowania, którzy wygłosili oświadczenie.

"Koalicyjny Komitet Wyborczy Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni, Polskie Stronnictwo Ludowe udziela pełnego poparcia kandydatowi na prezydenta miasta Bolesławiec panu Piotrowi Romanowi" .

Dlaczego pan Piotr Roman
kłamie i oszukuje
mieszkańców miasta ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowozielony Dzwonek niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 10:09
"

- Ważne jest, żeby mieć wsparcie parlamentarzystów. Koniec z koalicją Bezpartyjnych Samorządówców i PiS. Ta toksyczna koalicja będzie, mam nadzieję, po wyborach zmieniona. PiS nie będzie rządzil na Dolnym Śląsku - mówił poseł Jaros. - Wierzę, że w Bolesławcu też dojdzie do zmiany - dodał.

Panie Barczyk i chłopaki z ferajny i dziołchy - Wy w jakiej sztuce gracie???

- Pojawiły się informacje, że obecnie urzędujący prezydent jest popierany przez Trzecią Drogę. Prostuję to. Trzeba powiedzieć jasno: Polska 2050 w tym momencie nie popiera pana prezydenta Romana, nie popiera żadnego z kandydatów w Bolesławcu."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dolnoślązak niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 10:21
Spęd post PZPRowski ma zwolennikòw,którzy trzymają ręce w nocniku,są to cwaniacy z miodem w uszach jeśli ktoś kłamie to i kradnie,a zsl od lat kłamie,ma poparcie i parcie do koryta jak reszta lewactwa, nie słuchaj co mówi ,ale patrz co robi,oni gotowi wydzierżawić swoje łoże ,byle by koryto było.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczekoladowa Leszczyna niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 10:37
''carewicz '' w tych wszystkich gierkach zawsze był ''farbowańcem'' więc to mnie od dawna nie dziwi ..ale teraz ta ''trzecia droga'' klasycznie wpisuje się w identyczne w takie same ramki...
gotowi jak widać i na taką ''koalicję '' w imię lokalnego ''koryta'' ...;D
''jak żyć panie premierze...jak żyć?'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krzysztof Oborski niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 10:41
Nie wiem kto decyduje w Nowogrodźcu o zatrudnianiu w komisjach wyborczych (burmistrz ,wójt ,sołtys ,prezydent Rosji).Jak to jest możliwe ,że rekomendacja największej partii politycznej w Polsce nic nie znaczy?Panowie włodarze zarabiam zawrotną sumę 3 200 po ostatnich podwyżkach ,chciałem dorobić te 700 zł ,ale wy po prostu preferujcie różnych kolesi ,pociotków i kombinatorów.Bardzo nieładnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczekoladowa Leszczyna niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 10:54
a myślisz że w Bolcu jest inaczej?
ciotki ,wujkowie ,stryjki i inne pociotki'' bo u nas panuje od lat ''tradycja'' jedna i niezmienna ...
''po pierwsze -rodzinka na swoim'' ....;D
i towarzysze -kolesie...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grynszpanowa Stokrotka niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 11:55
PiS wygra z Koalicją Obywatelską w wyborach do sejmików wojewódzkich - wynika z najnowszego badania Ipsos dla OKO.press i TOK FM. Nie ma szans na mobilizację wyborców, taką jaka miała miejsce podczas wyborów parlamentarnych........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowożółta Serduszka niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 12:23
~~Grynszpanowa Stokrotka napisał(a): PiS wygra z Koalicją Obywatelską w wyborach do sejmików wojewódzkich - wynika z najnowszego badania Ipsos dla OKO.press i TOK FM. Nie ma szans na mobilizację wyborców, taką jaka miała miejsce podczas wyborów parlamentarnych........

Jasne xD
Nawet pro PiSowski analityk Pallade Marcin podaje, że PiS zbiera bęcki:

Preferencje sejmowe w sondażu @IBRiS_PL dla @onetpl (4 kwietnia, zdecydowani wyborcy):

@K_Obywatelska 33,5%
@pisorgpl 31,8%
#TrzeciaDroga 13,0%
@__Lewica 10,4%
@KONFEDERACJA_ 9,2%
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dekoracje