Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Znamy skład nowej Rady Powiatu Bolesławieckiego!
~~Czerwonopomarańczowy Goździk niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 15:25
Totalna porażka 3 Drogi tak po jednym mandaciku na oslode. Car zwyciezyl a wy do nogi.. ktoś dobrze wymyślił 3 noga.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hejja niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 15:28
Gratuluję p. Małkowski emu i p. Palczewskiemu. Myślę że zrobią porządek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kicha niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 15:38
PSL totalna porażka nawet zmiana nazwy wam nie pomogla lizanie. dpy tak się kończy fałsz obłuda i hipokryzja. To car was wykręcił teraz ładnie 3 noga do nogi au au miska ryżu na deserek. Karma wróciła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynobrowy Cypryśnik niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 15:38
~~Czerwonopomarańczowy Goździk napisał(a): Totalna porażka 3 Drogi tak po jednym mandaciku na oslode. Car zwyciezyl a wy do nogi.. ktoś dobrze wymyślił 3 noga.....No kto??? Hahaha...wszyscy widzieli przy karetce...:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistoruda Truskawka niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 16:22
~~Burgundowy Omieg napisał(a): PiS, to chyba jedzie na Biernacie i jego głosami się wpycha. Mimo że nie należy do żadnej partii i najwięcej zdobył głosów ze wszystkich, zaczną się na niego wypinać. Jak tak zrobią, to są prawdziwymi 8*. Za uczćiwość trzeba płacić panie Bogdanie. Prawda?
zrobić taki wynik z 1 wielką mi sztuka. Russ robił lepsze. Twardy elektorat poszedł i zagłosował na jedynkę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Turkusowa Niezapominajka niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 16:23
A czy znamy nowa radę gminy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistożółta Papryka niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 16:38
~~Ognistoruda Truskawka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Burgundowy Omieg napisał(a): PiS, to chyba jedzie na Biernacie i jego głosami się wpycha. Mimo że nie należy do żadnej partii i najwięcej zdobył głosów ze wszystkich, zaczną się na niego wypinać. Jak tak zrobią, to są prawdziwymi 8*. Za uczćiwość trzeba płacić panie Bogdanie. Prawda?
zrobić taki wynik z 1 wielką mi sztuka. Russ robił lepsze. Twardy elektorat poszedł i zagłosował na jedynkę

No tak, wielka. PiS-u nie lubią, ale na niego zagłosowali i największą liczbę zebrał i to bez banerów (nie widziałem nigdzie). To wielka sztuka. Nie należy do polityków, a z 1 miejsca startuje i wszystkie jedynki w tyle zostawia :)) Panie Biernacie GRATULUJĘ!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowy Żywotnik niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 16:42
~~Hejja napisał(a): Gratuluję p. Małkowski emu i p. Palczewskiemu. Myślę że zrobią porządek.


Małkowskiemu? Ten jego wynik jest lustrzanym odbiciem jego uczciwości. Poza tym on jest pewnie ugafany z pisowcami, sam fakt gdzie pracuje, a i o swój dyplom MBA niech się martwi, żeby go razem z innymi po prokuratorach nie ciągali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.