Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gmina Gromadka

~~Bartek niezalogowany
2 czerwca 2024r. o 20:16
~~Grek napisał(a): A ja się tak zastanawiam że od kwietnia nie widać już ekipy robiącej drogi w gminie. Przed wyborami rozkopali a po wyborach zniknęli. Dziwne. Może te budowy dróg będą trwać jak budowa remizy? 6 lat i zrobione jak zrobione






A ja czekam na drogę do swojej posesji. Obiecano mi to .Mogę czekać do września tego roku. Dłużej już nie mogę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawa Hakonechloa niezalogowany
2 czerwca 2024r. o 22:26
~~Bartek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Grek napisał(a): A ja się tak zastanawiam że od kwietnia nie widać już ekipy robiącej drogi w gminie. Przed wyborami rozkopali a po wyborach zniknęli. Dziwne. Może te budowy dróg będą trwać jak budowa remizy? 6 lat i zrobione jak zrobione






A ja czekam na drogę do swojej posesji. Obiecano mi to .Mogę czekać do września tego roku. Dłużej już nie mogę.

No to się wyprowadź do gminy Chojnów. Poczekasz 50lat ha ha ha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mieszkaniec niezalogowany
2 czerwca 2024r. o 23:16
Robią wszystko od złej strony. Zamiast zrobić kanalizację w wierzbowej, położyć ziemny światłowód, zrobić chodniki jak należy to robią drogi. Szkoda gadać, to jest marnowanie pieniędzy i tym powinna się zająć jakaś komisja .... To jest niegospodarność gminy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Maria niezalogowany
3 czerwca 2024r. o 9:52
~~Żółtawa Hakonechloa napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bartek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Grek napisał(a): A ja się tak zastanawiam że od kwietnia nie widać już ekipy robiącej drogi w gminie. Przed wyborami rozkopali a po wyborach zniknęli. Dziwne. Może te budowy dróg będą trwać jak budowa remizy? 6 lat i zrobione jak zrobione






A ja czekam na drogę do swojej posesji. Obiecano mi to .Mogę czekać do września tego roku. Dłużej już nie mogę.
No to się wyprowadź do gminy Chojnów. Poczekasz 50lat ha ha ha




50 lat to niewiele. Ja czekam już 79 lat i nic. Cisza. Wokół mnie natura 2000.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grek niezalogowany
3 czerwca 2024r. o 12:15
Brawo dla zarządców naszej gminy. Naprawdę tylko im pogratulować wspaniałomyślności. Od 2 tygodni ciągnik na wodociągach jest zepsuty i nie ma czym szamba wywozic. Kanalizacja to rzecz nie osiagalna w naszej gminie bo najważniejsze żeby w Rozyncu było a reszta gminy to ch.... z nimi. Kto ludzie wybrali na tego wójta?! Co mają zrobić teraz Ci o których gmina zapomniała? Mamy ładować do beczki i do gabinetu wywieźć? Można wynająć inny ciągnik na czas naprawy ale to trzeba pomyśleć a z tym w gminie jest bardzooo ciezko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stefan niezalogowany
3 czerwca 2024r. o 12:25
Są osoby w gminie ,które mają swoje beczkowozy. Poprosić i za mała opłatę wywiozą nieczystości .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grek niezalogowany
3 czerwca 2024r. o 12:42
Chyba nie za już maja ludzie beczkowozy. A poza tym po co mam mieć umowę podpisana z gmina na wywóz szamba skoro się z tego nie wywiązują? Rozwiązaniem jest budowa kanalizacji ale to jest za wysoko technologia dla naszej gminy. Jakoś dziwne ze w górach ludzie mają kanalizację a tu nie można bo się nie da. Dziwne. Wszystko się da tylko trzeba pomyśleć ale jak się myśli tylko o imprezach i robieniu sobie fotek no to jest jak jest ze 70 gmina w Polsce nie jest skanalizowana. Dramat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buy Essay teq niezalogowany
3 czerwca 2024r. o 13:09
Write my nursing critical thinking creative graphic design capstone ideas
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu