Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gmina Gromadka

~~Gościu niezalogowany
3 czerwca 2024r. o 16:58
~~Grek napisał(a): Brawo dla zarządców naszej gminy. Naprawdę tylko im pogratulować wspaniałomyślności. Od 2 tygodni ciągnik na wodociągach jest zepsuty i nie ma czym szamba wywozic. Kanalizacja to rzecz nie osiagalna w naszej gminie bo najważniejsze żeby w Rozyncu było a reszta gminy to ch.... z nimi. Kto ludzie wybrali na tego wójta?! Co mają zrobić teraz Ci o których gmina zapomniała? Mamy ładować do beczki i do gabinetu wywieźć? Można wynająć inny ciągnik na czas naprawy ale to trzeba pomyśleć a z tym w gminie jest bardzooo ciezko

Nie narzekać !!! ,suweren wybierał, kogo wybrał tego ma ha ha ha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rafał niezalogowany
4 czerwca 2024r. o 14:50
Postanowiłem nie uczestniczyć w żadnych wyborach ,tak na szczeblu samorządowym krajowym jak i unijnym. Będą brał jedynie udział w wyborach sołtysa. Dość mam tej obłudnej demokracji. Wybieram kogoś ,a oni później wybierają tak jak ustanowią , poprzez jakąś tam zmowę. Nie idę więc na wybory do parlamentu europejskiego. Howk.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tomek niezalogowany
4 czerwca 2024r. o 15:13
Jak sobie radzicie z szalejącą drożyzną? Ja ,,dzięki "niej kupuję margarynę,zamiast masła, a w miejsce mojej ulubionej kawy, kawę lnkę. Mam też inne pomysły na obniżenie wydatków. Zamierzam rzucić palenie papierosów. Czekam na pomysły od Was.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowożółty Rumianek niezalogowany
4 czerwca 2024r. o 15:20
im wszystko jest droższe ,
tym więcej oszczędzasz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zenek niezalogowany
4 czerwca 2024r. o 17:32
~~Pomarańczowożółty Rumianek napisał(a): im wszystko jest droższe ,
tym więcej oszczędzasz




,,Im bardziej jesteś biedniejszy ,tym bardziej jesteś szczęśliwszy "- powiedział Święty Franciszek z Asyżu. I to jest prawda. Nic Ci nikt nie ukradnie ,bo nic nie masz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buy Essay ssj niezalogowany
4 czerwca 2024r. o 20:39
Popular thesis ghostwriting services discount code for paperhelp
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Roman niezalogowany
4 czerwca 2024r. o 21:30
~~Buy Essay ssj napisał(a): Popular thesis ghostwriting services discount code for paperhelp



Napisz to samo po łacinie. Chętnie też widziany tekst w języku chińskim. Może ktoś Ci pomoże?


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ewa niezalogowany
5 czerwca 2024r. o 11:05
W gminie marazm. Kiedy zmiany i jakie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.